JK33BL38-24
Jkongmotor
3000 rpm
4 qutb
33 mm
24V
10 dona
| Mavjudligi: | |
|---|---|
Jkongmotor 33BL 33mm Series 24v cho'tkasi bo'lmagan bldc DC motor (JK33BL38-24) 3000rpm tezligi va o'lchami 33x33x38mm. U 8 ta simga ega (motorlar uchun 3 sim, hallsensor uchun 5 sim), 22mN.m 1,5A va 7W. Turli xil bldc motorlar talablari uchun (masalan, vites qutisi, tormoz, enkoder yoki o'rnatilgan motorlar), iltimos biz bilan bog'laning!!!
Turi: 33BL seriyali 33 mm cho'tkasiz to'g'ridan-to'g'ri oqim motori
Model nomi: JK33BL38-24
Bosqichlar soni: 3
Qutblar soni: 4
Nominal tezlik: 3000 rpm
Nominal moment: 22mN.m
Eng yuqori moment: 66 mN.m
Nominal quvvat: 7W
Ishlash momenti: 26 mN.m
Maksimal oqim: 1,5A
Simga qarshilik: 14,2 ohms @ 20 ℃
Orqa EMF: 3.43Vrms/Krpm
Doimiy moment: 46,3 mN.m/A
Rotor inertsiyasi: 7,95 g.sm2
Izolyatsiya sinfi: B
Izolyatsiyaga qarshilik: 100MŌ min @500VDC
Dielektrik quvvati: 600VAC/1s
Tegishli haydovchi: BLD120
Ixtiyoriy qismlar: vites qutisi, kodlovchi, tormoz, o'rnatilgan haydovchi...
Ramka hajmi: 33 BL (33 x 33 mm)
Tana uzunligi: 38 mm
Mil diametri: 5 mm
Etakchilar soni: 8
Qo'rg'oshin uzunligi: 200 mm
Sensor: Hall sensori
Og'irligi: 0,085 kg
| Bldc Motors simlari | Hall sensori simlari | ||||||
| U | V | V | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Sariq | Yashil | Moviy | Qizil | Qora | Salom |
Yashil | Moviy |
Umumiy spetsifikatsiyalar |
|
| Element | Spetsifikatsiya |
| O'rash turi | Yulduz |
| Xoll effekti burchagi | 120 daraja elektr burchagi |
| Mil tugadi | 0,025 mm |
| Radial o'yin | 0,02 mm @ 450 g |
| O'yinni tugatish | 0,08 mm @ 450 g |
| Maksimal radial kuch | Flanjdan 10N@10mm |
| Maks. eksenel kuch | 2N |
| Izolyatsiya sinfi | B sinf |
| Dielektrik quvvat | 600VAC/1S |
| Izolyatsiyaga qarshilik | 100MŌ min., 500VDC |
| Elektr spetsifikatsiyasi | ||
| Model | / |
JK33BL38-24 |
| Bosqich | / | 3 |
| polyaklar | / | 4 |
| Nominal kuchlanish | vdc | 24 |
| Nominal tezlik | rpm |
3000 |
| Nominal moment | mN.m | 22 |
| Eng yuqori moment | mN.m | 66 |
| Nominal quvvat | V | 7 |
| Eng yuqori moment | mN.m | 26 |
| Eng yuqori oqim | A | 1.5 |
Simga qarshilik |
ohm @ 20 ℃ | 14.2 |
| Orqaga EMF | Vrms/Krpm |
3.43 |
| Moment doimiy | mN.m/A | 46.3 |
| Rotor inertsiyasi | g.sm2 | 7.95 |
| Tana uzunligi | mm | 38 |
| Og'irligi | kg | 0.085 |
| Sensor | / | Asal - yaxshi |
| Izolyatsiya klassi | / | B |
| Izolyatsiya klassi | / | IP30 |
| Saqlash harorati | ℃ | -25~+70℃ |
| Ishlash harorati | ℃ | -15~+50℃ |
| Ishlash namligi | RH | 85% RH yoki undan kam (kondensatsiyasiz) ≤85% RH |
| Ish muhiti | / | Tashqarida (to'g'ridan-to'g'ri quyosh nuri yo'q), korroziy gaz, yonuvchi gaz, yog 'tumanlari, chang yo'q |
| Balandlik | m | 1000 metr yoki undan kam |

Dvigatel, vites qutisi, kodlovchi, tormoz, o'rnatilgan haydovchi...
Metall kasnaklar
Plastik kasnak
Jihoz
Mil pin
Tishli mil
Panelni o'rnatish
Bo'shliq mil
Tishli mil
Panelni o'rnatish
Yagona Kvartira
Ikki qavatli
Kalit mili
Kabellar
Flanj
Mil
Vintli novda
Tashqi yuguruvchi
Yadrosiz DC motorlar
Chuvalchangli uzatmalar qutisi
Common Gear
Planet asboblari
Tormoz
O'rnatilgan haydovchi
Haydovchilar
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD BARCHA HUQUQLAR HAQIDA.