JK33BL38-24
Jkongmotor
3000 okretaja u minuti
4 pola
33 mm
24V
10 kom
| Dostupnost: | |
|---|---|
Jkongmotor 33BL 33mm Series 24v bldc istosmjerni motor bez četkica (JK33BL38-24) s brzinom od 3000 Rpm i veličinom 33x33x38mm. Ima 8 žica (3 žice za motore, 5 žica za Hallsensor), 22mN.m 1.5A i 7W. Za više različitih zahtjeva bldc motora (kao što su mjenjač, kočnica, koder ili integrirani motori), kontaktirajte nas!!!
Tip: istosmjerni motor bez četkica serije 33BL od 33 mm
Naziv modela: JK33BL38-24
Broj faza: 3
Broj polova: 4
Nazivna brzina: 3000 o/min
Nazivni zakretni moment: 22 mN.m
Najveći okretni moment: 66 mN.m
Nazivna snaga: 7W
Radni moment: 26mN.m
Vršna struja: 1,5 A
Otpor žice: 14,2 ohma pri 20 ℃
Povratni EMF: 3,43Vrms/Krpm
Konstanta zakretnog momenta: 46,3 mN.m/A
Inercija rotora: 7.95g.cm2
Klasa izolacije: B
Izolacijski otpor: 100 MΩ Min @ 500 VDC
Dielektrična čvrstoća: 600VAC/1s
Prikladan upravljački program: BLD120
Dodatni dijelovi: mjenjač, enkoder, kočnica, integrirani upravljački program...
Veličina okvira: 33BL (33 x 33 mm)
Duljina tijela: 38 mm
Promjer osovine: 5 mm
Broj izvoda: 8
Dužina kablova: 200 mm
Senzor: Hallov senzor
Težina: 0,085 kg
| Žice Bldc motora | Žice Hallovog senzora | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Žuta boja | zelena | Plava | crvena | Crna | ćao |
zelena | Plava |
Opće specifikacije |
|
| Artikal | Specifikacija |
| Vrsta namota | Zvjezdica |
| Kut Hall efekta | Električni kut od 120 stupnjeva |
| Osovina istekla | 0,025 mm |
| Radijalna igra | 0,02 mm @ 450 g |
| Kraj igre | 0,08 mm @ 450 g |
| Max.radijalna sila | 10N@10mm od prirubnice |
| Maks. aksijalna sila | 2N |
| Klasa izolacije | Klasa B |
| Dielektrična čvrstoća | 600VAC/1S |
| Otpor izolacije | Min. 100 MΩ, 500 VDC |
| Električna specifikacija | ||
| Model | / |
JK33BL38-24 |
| Faza | / | 3 |
| Poljaci | / | 4 |
| Nazivni napon | vdc | 24 |
| Nazivna brzina | broj okretaja u minuti |
3000 |
| Nazivni zakretni moment | mN.m | 22 |
| Najveći zakretni moment | mN.m | 66 |
| Nazivna snaga | W | 7 |
| Najveći zakretni moment | mN.m | 26 |
| Vršna struja | A | 1.5 |
Otpor žice |
ohma pri 20 ℃ | 14.2 |
| Povratni EMF | Vrms/Krpm |
3.43 |
| Konstanta momenta | mN.m/A | 46.3 |
| Inercija rotora | g.cm2 | 7.95 |
| Duljina tijela | mm | 38 |
| Težina | kg | 0.085 |
| Senzor | / | Med-zdenac |
| Izolacijski razred | / | B |
| Izolacijski razred | / | IP30 |
| Temperatura skladištenja | ℃ | -25~+70℃ |
| Radna temperatura | ℃ | -15~+50℃ |
| Radna vlažnost | RH | 85% RH ili manje (bez kondenzacije) ≤85% RH |
| Radno okruženje | / | Na otvorenom (bez izravne sunčeve svjetlosti), bez korozivnog plina, bez zapaljivog plina, bez uljne magle, bez prašine |
| Nadmorska visina | m | 1000 metara ili manje |

Motor, mjenjač, enkoder, kočnica, integrirani upravljački program...
Metalne remenice
Plastična remenica
oprema
Zatik osovine
Osovina s navojem
Montaža na ploču
Šuplje vratilo
Osovina s navojem
Montaža na ploču
Samac Stan
Dvostruki stan
Osovina ključa
Kablovi
Prirubnica
Vratilo
Vijčana šipka
Vanjski trkač
Istosmjerni motori bez jezgre
Pužni mjenjač
Uobičajena oprema
Planetarni zupčanik
Kočnica
Ugrađeni upravljački program
Vozači
© AUTORSKA PRAVA 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD SVA PRAVA PRIDRŽANA.