JKBLD300 V2
JKONGMOTOR
10 vnt
| dydis: | |
|---|---|
| prieinamumas: | |
JKBLD300 V2 bešepetėlis nuolatinės srovės tvarkyklė tinka trifazių bešepečių nuolatinės srovės variklių, kurių galia mažesnė nei 300 W, greičio reguliavimui ir gali reguliuoti išorinį potenciometro greitį, išorinį analoginės įtampos greičio reguliavimą ir viršutinio kompiuterio (PLC, mikrovaldiklio ir kt.) PWM greičio reguliavimą. Tuo pačiu metu vairuotojas turi didelį sukimo momentą, greitą paleidimą ir stabdymą, perjungimą pirmyn ir atgal, rankinį ir automatinį greičio valdymą. Jis tinka nuolatinės srovės bešepetiniams varikliams, kurių įtampa yra nuo 14 V iki 56 V, o galia mažesnė nei 300 W.
Acc/Dec laiko nustatymas
Signalizacijos indikacija
Ašigalių porų pasirinkimas
Integruotas RV greičio nustatymas
Atviros/uždaros kilpos valdymas
Išorinio potenciometro greičio nustatymas
Maksimali išėjimo srovės P-sv nustatymas
Išorinio analoginio signalo greičio nustatymas
Variklio užstrigimo momento priežiūra
PWM greičio nustatymas
Paleisti iš naujo
| Prekės ženklas | Jkongmotor |
| Modelis | JKBLD300 V2 |
| Vairuotojo tipas | DC bešepetėlio variklio tvarkyklė |
| DC / AC |
DC |
| Tinkamas variklis | 3 fazių nuolatinės srovės be šepetėlių variklis |
| Įvesties įtampa | 14VDC - 56VDC |
| Išėjimo srovė | Max 15A |
| Hall signalo įtampa | 5V |
| Salės pavaros srovė | 12 mA |
| Variklio greičio diapazonas |
0 aps./min. - 20000 aps./min |
| Išorinis potenciometras | 10kΩ |
| Kontrolės metodas | Atviro ir uždaro kontūro valdymas |
| JKBLD300 DC bešepečių tvarkyklė yra tinkama trifazių nuolatinės srovės bešepetinių variklių, kurių galia mažesnė nei 300 W, greičio reguliavimui ir gali reguliuoti išorinį potenciometro greitį, išorinį analoginės įtampos greičio reguliavimą ir PWM greičio reguliavimą viršutiniame kompiuteryje (PLC, mikrovaldiklis ir kt.) ir kt. Tuo pačiu metu vairuotojas turi didelį sukimo momento paleidimą, greito ir rankinio greičio reguliavimą, greitą ir rankinį greičio reguliavimą. Tuo pačiu metu vairuotojas turi didelį sukimo momentą, greitą paleidimą ir stabdymą, perjungimą pirmyn ir atgal, rankinį ir automatinį greičio valdymą. Jis tinka nuolatinės srovės bešepetiniams varikliams, kurių įtampa yra nuo 14 V iki 56 V, o galia mažesnė nei 300 W. | |
| Parametras | Min | Tipiškas | Maks | Vienetas |
| Įvesties įtampa DC | 14 | 48 | 56 |
V |
| Išėjimo srovė | - | - | 15 | A |
| Variklio greičio diapazonas | 0 | - | 20000 | RPM |
| Hall signalo įtampa | - | - | 5 | V |
| Salės pavaros srovė | 12 | - | - | MA |
| Išorinis potenciometras | - | 10 | - | KΩ |
| Šilumos šalinimo metodas | Natūralus aušinimas arba priverstinis vėsinimas |
| Atmosfera | Venkite dulkių, alyvos dėmių ir ėsdinančių dujų |
| Darbinė temperatūra | +10 ℃ ~ +50 ℃ |
| Aplinkos drėgmė | 90 % RH (nekondensuojantis) |
| Atsparumas vibracijai | maksimalus 5,9 m/s² |
| Laikymo temperatūra | 0℃ ~ +50 ℃ |
| Signalo kategorija | Terminalas | Funkcinis aprašymas |
| Valdymo signalas | BRK | Kai BRK gnybtai ir COM gnybtai yra atjungti arba įvedamas aukšto lygio įėjimas, variklio stabdys sustoja, o esant trumpam jungimui arba žemo lygio įėjimui, variklis veikia. |
| LT | Kai EN gnybtai ir COM gnybtai yra atjungti arba įvedamas aukšto lygio įėjimas, variklis lėtai sustoja, o esant trumpam jungimui arba žemo lygio įėjimui, variklis veikia. |
|
| F/R | Kai F/R gnybtai ir COM gnybtai yra atjungti arba yra aukšto lygio įvestis, variklis sukasi į priekį, o kai trumpasis jungimas arba žemo lygio įėjimas, variklis sukasi atgal. |
|
| COM | Bendras prievadas (OV atskaitos lygis). |
|
| SV | ① Išorinio potenciometro greičio nustatymo įėjimas; ② Išorinės analoginės įtampos įvesties gnybtas ③ PWM greičio nustatymo įėjimas | |
| Salės signalas | REF+ | DC bešepetėlis variklis Hall signalas įžemintas. |
| HU | DC bešepetėlis variklis Hall signalas HU. | |
| HV | DC bešepetėlis variklis Hall signalas HV. | |
| HW | DC bešepetėlis variklis Hall signalas HW. | |
| REF- | DC bešepetėlis variklis Hall signalas įžemintas. | |
| Variklio jungtis | W | Variklio linijos W fazė |
| V | Variklio linijos V fazė | |
| U | Variklio linijos U fazė | |
Maitinimo jungtis |
DC+ | Maitinimo šaltinio teigiamas elektrodas (12-30VDC) |
| DC- | Maitinimo šaltinio neigiamas elektrodas | |
Išvestis signalas |
GREITIS | Išvesti impulsų dažnį, atitinkantį variklio veikimo greitį. Variklio greitį galima apskaičiuoti naudojant SPEED-OUT. Skaičiavimo formulė yra tokia: N (rpm) = (F/P) × 60/3 F: Išėjimo impulsų dažnis (Hz); P: variklio polių skaičius; N: variklio greitis |
| ALM | Variklio arba pavaros valdymo gedimo signalo išėjimo signalas paprastai yra 5 V, o gedimo atveju – 0 V. |
JKBLD300 V2, skirtas 57/60 BLS serijos tvarkyklės vadovas_.pdf
1, Q: Variklis nesisuka ir nėra išlaikymo sukimo momento:
A: ① patikrinkite, ar maitinimo linija prijungta prie netinkamos įtampos, nėra per žema, reikia padidinti įtampą arba pataisyti maitinimo liniją
② patikrinkite, ar variklio laidai yra teisingi, jei netinkami variklio laidai. Patikrinkite, ar teisingi variklio laidai, jei ne, pataisykite variklio laidus.
③ Ar įjungimo signalas galioja, todėl variklis neveikia.
④ Ar teisingas padalijimo parametras?
⑤ Ar dabartinis parametras yra teisingas?
2, Q: Variklis nesisuka, bet turi išlaikymo sukimo momentą:
A: ① Neteisinga variklio laidų fazių seka, reikia pakeisti bet kuriuos du laidus.
② Impulsinio signalo įvestis neteisinga, reikia patikrinti impulsų laidus.
3, Q: variklio sukimo momentas yra per mažas:
A: ① Fazės srovės nustatymas per mažas, reikia nustatyti fazės srovę, atitinkančią variklį.
② pagreitis yra per greitas, sumažinkite pagreičio vertę
③ variklio blokavimas, reikia atmesti mechanines problemas
④ pavaros ir variklio nesutapimas, reikia pakeisti atitinkamą diską
4, K: Variklio vairavimo klaida:
A: ① variklio linijos fazių seka neteisinga, reikia pakeisti bet kuriuos du laidus
② variklio linija nutrūko, patikrinkite ir prijunkite dešinę
5, K: dega aliarmo indikatoriaus lemputė:
A: ① Ar variklio laidas prijungtas neteisingai
② Ar yra per didelės ir per mažos įtampos sąlygų
③ Sugadintas variklis arba vairuotojas
6, Q: variklio pagreičio blokavimas:
A: ① trumpas pagreičio laikas
② variklio sukimo momentas per mažas
③ Žema įtampa arba srovė
© AUTORIŲ TEISĖS 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD VISOS TEISĖS SAUGOMOS.