Motor Longitudo: 83mm / 113mm / 143mm / 173mm
Ratum voltage:310V
Nema 42 110BLS Square Headless BLDC DC Motor
Jkongmotor
3000rpm
8 perticas
Nema42 (110mm)
III tempus
310V
10 Pcs
| Availability: | |
|---|---|
Specificationes generales |
|
| Item | Specification |
| Genus curva | Star |
| Aula effectus angulus | CXX gradum electrica angulus |
| Hastile excurrere | 0.025mm |
| Radialis fabula | 0.02mm@450g |
| Finis fabula | 0.08mm@450g |
| Max.radial vis | 300N@20mm e LABIUM |
| Maximilianus. articulatio vi | 70N |
| Nulla genus | Classis B |
| Dieelectrica Fortitudo | 1200VDC pro uno momento |
| Nulla Resistentia | 100MΩ Min., 500VDC |
| Exemplar No. | Rated voltage | Motor Longitudo | Ratum Current | Non Current Lond |
Back EMF |
Aestimavit potestatem | Torque Constant |
Rated torque | celeritas rated | Pondus |
| VDC | (L)mm | A | A | V/Krpm | KW | Nm/A | Nm | Rpm |
kg | |
| JK110BLS50 | 310 | 134 | 2.7 | 0.5 | 91.1 |
0.75 | 0.87 | 2.38 | 3000 | 4.2 |
| JK110BLS75 | 310 | 159 | 3.7 | 0.6 | 91.1 | 1.03 | 0.87 | 3.3 | 3000 | 5.7 |
| JK110BLS100 | 310 | 184 | 5.6 | 1.5 |
91.1 | 1.57 | 0.87 | 5 | 3000 | 7.0 |
| JK110BLS125 | 310 | 209 | 7.7 | 1.0 | 88.6 | 2.07 | 0.845 | 6.6 | 3000 | 9.5 |
| Fila Motors Bldc | Aula Sensor Wires | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| flavum | Viridis | Blue | Red | Niger | Yello |
Viridis | Blue |

Connectors, Gearbox, Encoder, Brake, Integrated Driver...
Metallum Pulleys
Plastic Pulley
Apparatus
Shaft Pin
Threaded Shaft
Panel Mount
cava Shaft
Threaded Shaft
Panel Mount
una Flat
Dual Flat
Clavis Shaft
cables
Flanges
Shaft
Duc stupra Rod
Encoders
Brakes
Gearboxes
Motor Kits
Integrated Coegi
More nativus
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD OMNIA IURA RESERVATUS.