Dĺžka motora: 83 mm / 113 mm / 143 mm / 173 mm
Menovité napätie: 310V
Bezuhlíkový BLDC jednosmerný motor Nema 42 110BLS so štvorcovou hlavou
Jkongmotor
3000 ot./min
8 palíc
Nema42 (110 mm)
3 fáza
310 V
10 ks
| Dostupnosť: | |
|---|---|
Všeobecné špecifikácie |
|
| Položka | Špecifikácia |
| Typ navíjania | Star |
| Uhol Hallovho efektu | 120 stupňový elektrický uhol |
| Vybehnutý hriadeľ | 0,025 mm |
| Radiálna hra | 0,02 mm @ 450 g |
| Ukončiť hru | 0,08 mm @ 450 g |
| Max.radiálna sila | 300N@20mm od príruby |
| Max. axiálna sila | 70N |
| Trieda izolácie | trieda B |
| Dielektrická pevnosť | 1200 V DC po dobu jednej minúty |
| Izolačný odpor | 100 MΩ min., 500 V DC |
| Model č. | Menovité napätie | Dĺžka motora | Rated Current | Žiadny záťažový prúd |
Späť EMF |
Menovitý výkon | Krútiaci moment Neustále |
Menovitý krútiaci moment | Menovitá rýchlosť | Hmotnosť |
| VDC | (L) mm | A | A | V/Krpm | KW | Nm/A | Nm | ot./min |
kg | |
| JK110BLS50 | 310 | 134 | 2.7 | 0.5 | 91.1 |
0.75 | 0.87 | 2.38 | 3000 | 4.2 |
| JK110BLS75 | 310 | 159 | 3.7 | 0.6 | 91.1 | 1.03 | 0.87 | 3.3 | 3000 | 5.7 |
| JK110BLS100 | 310 | 184 | 5.6 | 1.5 |
91.1 | 1.57 | 0.87 | 5 | 3000 | 7.0 |
| JK110BLS125 | 310 | 209 | 7.7 | 1.0 | 88.6 | 2.07 | 0.845 | 6.6 | 3000 | 9.5 |
| Drôty motorov Bldc | Drôty Hallovho snímača | ||||||
| U | V | W | +5 V DC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Žltá | Zelená | Modrá | Červená | Čierna | Yello |
Zelená | Modrá |

Konektory, prevodovka, kodér, brzda, integrovaný ovládač...
Kovové kladky
Plastová kladka
Výstroj
Hriadeľový čap
Závitový hriadeľ
Montáž na panel
Dutý hriadeľ
Závitový hriadeľ
Montáž na panel
Samostatný byt
Dvojitý plochý
Kľúčový hriadeľ
Káble
Príruby
Hriadeľ
Vodiaca skrutkovacia tyč
Kódovače
Brzdy
Prevodovky
Motorové súpravy
Integrované ovládače
Viac prispôsobené
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO., LTD VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.