Дължина на мотора: 83 мм / 113 мм / 143 мм / 173 мм
Номинално напрежение: 310V
Nema 42 110BLS безчетков BLDC DC мотор с квадратна глава
Jkongmotor
3000 об/мин
8 полюса
Nema42 (110 мм)
3 фаза
310V
10 бр
| Наличност: | |
|---|---|
Общи спецификации |
|
| Артикул | Спецификация |
| Тип намотка | звезда |
| Ъгъл на ефекта на Хол | 120 градусов електрически ъгъл |
| Валът изтича | 0,025 мм |
| Радиална игра | 0.02mm@450g |
| Край на играта | 0.08mm@450g |
| Макс.радиална сила | 300N@20mm от фланеца |
| Макс. аксиална сила | 70N |
| Клас на изолация | клас Б |
| Диелектрична якост | 1200VDC за една минута |
| Изолационно съпротивление | 100MΩ Мин., 500VDC |
| Модел № | Номинално напрежение | Дължина на двигателя | Номинален ток | Ток без натоварване |
Обратно ЕМП |
Номинална мощност | Въртящ момент Константа |
Номинален въртящ момент | Номинална скорост | Тегло |
| VDC | (L) мм | А | А | V/Krpm | KW | Nm/A | Nm | Rpm |
кг | |
| JK110BLS50 | 310 | 134 | 2.7 | 0.5 | 91.1 |
0.75 | 0.87 | 2.38 | 3000 | 4.2 |
| JK110BLS75 | 310 | 159 | 3.7 | 0.6 | 91.1 | 1.03 | 0.87 | 3.3 | 3000 | 5.7 |
| JK110BLS100 | 310 | 184 | 5.6 | 1.5 |
91.1 | 1.57 | 0.87 | 5 | 3000 | 7.0 |
| JK110BLS125 | 310 | 209 | 7.7 | 1.0 | 88.6 | 2.07 | 0.845 | 6.6 | 3000 | 9.5 |
| Bldc Motors кабели | Проводници на сензора на Хол | ||||||
| U | V | У | +5 VDC |
GND | Ху |
Хв | Hw |
| Жълто | Зелено | Синьо | червено | черен | Йело |
Зелено | Синьо |

Конектори, скоростна кутия, енкодер, спирачка, интегриран драйвер...
Метални макари
Пластмасова ролка
Gear
Щифт за вал
Вал с резба
Монтаж на панел
Кух вал
Вал с резба
Монтаж на панел
Единичен апартамент
Dual Flat
Ключов вал
Кабели
Фланци
Вал
Водещ винтов прът
Енкодери
Спирачки
Скоростни кутии
Моторни комплекти
Интегрирани драйвери
По-персонализирани
© АВТОРСКИ ПРАВА 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO., LTD ВСИЧКИ ПРАВА ЗАПАЗЕНИ.