Gjatësia e motorit: 83 mm / 113 mm / 143 mm / 173 mm
Tensioni nominal: 310 V
Nema 42 110BLS Motor DC pa furçë BLDC me kokë katrore
Jkongmotor
3000 rpm
8 shtylla
Nema42 (110 mm)
3 faza
310 V
10 copë
| Disponueshmëria: | |
|---|---|
Specifikimet e Përgjithshme |
|
| Artikulli | Specifikimi |
| Lloji i mbështjelljes | Yll |
| Këndi i efektit të sallës | Këndi elektrik 120 gradë |
| Boshti mbaroi | 0.025 mm |
| Lojë radiale | 0.02mm@450g |
| Përfundo lojën | 0,08mm@450g |
| Maks.forca radiale | 300N@20mm nga fllanxha |
| Maks. forca boshtore | 70N |
| Klasa e izolimit | Klasa B |
| Forca dielektrike | 1200 VDC për një minutë |
| Rezistenca e izolimit | Minimumi 100 MΩ, 500 VDC |
| Modeli Nr. | Tensioni nominal | Gjatësia e motorit | Rryma e vlerësuar | Nuk ka rrymë ngarkese |
EMF prapa |
Fuqia e vlerësuar | Çift rrotullues Konstante |
Çift rrotullues i vlerësuar | Shpejtësia e vlerësuar | Pesha |
| VDC | (L) mm | A | A | V/Krpm | KW | Nm/A | Nm | Rpm |
kg | |
| JK110BLS50 | 310 | 134 | 2.7 | 0.5 | 91.1 |
0.75 | 0.87 | 2.38 | 3000 | 4.2 |
| JK110BLS75 | 310 | 159 | 3.7 | 0.6 | 91.1 | 1.03 | 0.87 | 3.3 | 3000 | 5.7 |
| JK110BLS100 | 310 | 184 | 5.6 | 1.5 |
91.1 | 1.57 | 0.87 | 5 | 3000 | 7.0 |
| JK110BLS125 | 310 | 209 | 7.7 | 1.0 | 88.6 | 2.07 | 0.845 | 6.6 | 3000 | 9.5 |
| Telat e Bldc Motors | Telat e sensorit të sallës | ||||||
| U | V | W | +5 VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| E verdha | E gjelbër | Blu | E kuqe | E zezë | Ello |
E gjelbër | Blu |

Lidhës, kuti ingranazhi, kodues, frena, drejtues i integruar...
Roka metalike
Makinë plastike
Ingranazhet
Kunj boshti
Bosht filetuar
Montimi i panelit
Bosht i zbrazët
Bosht filetuar
Montimi i panelit
Banesa teke
Banesa e dyfishtë
Bosht kyç
Kabllot
Fllanxhat
Bosht
Shufra me vidë plumbi
Koduesit
Frenat
Kuti ingranazhesh
Komplete motorike
Drejtues të integruar
Më i personalizuar
© TË DREJTAT E AUTORIT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO., LTD TË GJITHA TË DREJTAT E REZERVUARA.