Dvigatel uzunligi: 83mm / 113mm / 143mm / 173mm
Nominal kuchlanish: 310V
Nema 42 110BLS kvadrat boshli cho'tkasiz BLDC DC vosita
Jkongmotor
3000 rpm
8 qutb
Nema42 (110 mm)
3 bosqich
310V
10 dona
| Mavjudligi: | |
|---|---|
Umumiy spetsifikatsiyalar |
|
| Element | Spetsifikatsiya |
| O'rash turi | Yulduz |
| Xoll effekti burchagi | 120 daraja elektr burchagi |
| Mil tugadi | 0,025 mm |
| Radial o'yin | 0,02 mm @ 450 g |
| O'yinni tugatish | 0,08 mm @ 450 g |
| Maksimal radial kuch | Flanjdan 300N@20mm |
| Maks. eksenel kuch | 70N |
| Izolyatsiya sinfi | B sinf |
| Dielektrik quvvat | Bir daqiqa uchun 1200VDC |
| Izolyatsiyaga qarshilik | 100MŌ min., 500VDC |
| Model raqami | Nominal kuchlanish | Dvigatel uzunligi | Nominal oqim | Yuklanish oqimi yo'q |
Orqaga EMF |
Nominal quvvat | Moment Doimiy |
Nominal moment | Nominal tezlik | Og'irligi |
| VDC | (L) mm | A | A | V/Krpm | KVt | Nm/A | Nm | rpm |
kg | |
| JK110BLS50 | 310 | 134 | 2.7 | 0.5 | 91.1 |
0.75 | 0.87 | 2.38 | 3000 | 4.2 |
| JK110BLS75 | 310 | 159 | 3.7 | 0.6 | 91.1 | 1.03 | 0.87 | 3.3 | 3000 | 5.7 |
| JK110BLS100 | 310 | 184 | 5.6 | 1.5 |
91.1 | 1.57 | 0.87 | 5 | 3000 | 7.0 |
| JK110BLS125 | 310 | 209 | 7.7 | 1.0 | 88.6 | 2.07 | 0.845 | 6.6 | 3000 | 9.5 |
| Bldc Motors simlari | Hall sensori simlari | ||||||
| U | V | V | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Sariq | Yashil | Moviy | Qizil | Qora | Salom |
Yashil | Moviy |

Ulagichlar, vites qutisi, kodlovchi, tormoz, o'rnatilgan haydovchi...
Metall kasnaklar
Plastik kasnak
Jihoz
Mil pin
Tishli mil
Panelni o'rnatish
Bo'shliq mil
Tishli mil
Panelni o'rnatish
Yagona Kvartira
Ikki qavatli
Kalit mili
Kabellar
Flanjlar
Mil
Qo'rg'oshin vintli rod
Kodlovchilar
Tormozlar
Vites qutilari
Motor to'plamlari
Integratsiyalashgan haydovchilar
Ko'proq moslashtirilgan
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD BARCHA HUQUQLAR HAQIDA.