Motorlengde: 83mm / 113mm / 143mm / 173mm
Nominell spenning: 310V
Nema 42 110BLS Square Head Brushless BLDC DC Motor
Jkongmotor
3000rpm
8 stolper
Nema42 (110 mm)
3 fase
310V
10 stk
| Tilgjengelighet: | |
|---|---|
Generelle spesifikasjoner |
|
| Punkt | Spesifikasjon |
| Oppviklet type | Stjerne |
| Halleffektvinkel | 120 grader elektrisk vinkel |
| Aksel er tom | 0,025 mm |
| Radialt spill | 0,02 mm @ 450 g |
| Avslutt spillet | 0,08 mm @ 450 g |
| Maks.radial kraft | 300N@20mm fra flensen |
| Maks. aksial kraft | 70N |
| Isolasjonsklasse | Klasse B |
| Dielektrisk styrke | 1200VDC i ett minutt |
| Isolasjonsmotstand | 100MΩ min., 500VDC |
| Modellnr. | Nominell spenning | Motorlengde | Vurdert gjeldende | Ingen belastningsstrøm |
Tilbake EMF |
Nominell effekt | Dreiemoment Konstant |
Nominelt dreiemoment | Nominell hastighet | Vekt |
| VDC | (L)mm | EN | EN | V/Krpm | KW | Nm/A | Nm | Rpm |
kg | |
| JK110BLS50 | 310 | 134 | 2.7 | 0.5 | 91.1 |
0.75 | 0.87 | 2.38 | 3000 | 4.2 |
| JK110BLS75 | 310 | 159 | 3.7 | 0.6 | 91.1 | 1.03 | 0.87 | 3.3 | 3000 | 5.7 |
| JK110BLS100 | 310 | 184 | 5.6 | 1.5 |
91.1 | 1.57 | 0.87 | 5 | 3000 | 7.0 |
| JK110BLS125 | 310 | 209 | 7.7 | 1.0 | 88.6 | 2.07 | 0.845 | 6.6 | 3000 | 9.5 |
| Bldc Motors ledninger | Hallsensorledninger | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Gul | Grønn | Blå | Rød | Svart | Hei |
Grønn | Blå |

Koblinger, girkasse, koder, brems, integrert driver...
Metallskiver
Remskive i plast
Utstyr
Akselstift
Gjenget skaft
Panelfeste
Hult skaft
Gjenget skaft
Panelfeste
Enkel leilighet
Dual Flat
Nøkkelaksel
Kabler
Flenser
Aksel
Bly skruestang
Kodere
Bremser
Girkasser
Motorsett
Integrerte drivere
Mer tilpasset
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD. ALLE RETTIGHETER RESERVERT.