Даўжыня рухавіка: 83 мм / 113 мм / 143 мм / 173 мм
Намінальнае напружанне: 310 В
Nema 42 110BLS з квадратнай галоўкай, бесщеточный рухавік пастаяннага току BLDC
Jkongmotor
3000 абаротаў у хвіліну
8 полюсаў
Nema42 (110 мм)
3 фаза
310В
10 шт
| Даступнасць: | |
|---|---|
Агульныя характарыстыкі |
|
| Пункт | Спецыфікацыя |
| Матачны тып | Зорка |
| Ракурс з эфектам Хола | Электрычны кут 120 градусаў |
| Вал скончыўся | 0,025 мм |
| Радыяльная гульня | 0,02 мм пры 450 г |
| Скончыць гульню | 0,08 мм пры 450 г |
| Макс.радыяльная сіла | 300Н@20 мм ад фланца |
| Макс. восевая сіла | 70N |
| Клас ізаляцыі | Клас В |
| Дыэлектрычная трываласць | 1200 В пастаяннага току на адну хвіліну |
| Супраціў ізаляцыі | Мін. 100 МОм, 500 В пастаяннага току |
| нумар мадэлі | Намінальнае напружанне | Даўжыня рухавіка | Намінальны ток | Ток адсутнасці нагрузкі |
Зваротная ЭРС |
Намінальная магутнасць | Крутоўны момант Пастаянная |
Намінальны крутоўны момант | Намінальная хуткасць | Вага |
| VDC | (L) мм | А | А | V/Krpm | КВт | Нм/А | Нм | абароты ў хвіліну |
кг | |
| JK110BLS50 | 310 | 134 | 2.7 | 0.5 | 91.1 |
0.75 | 0.87 | 2.38 | 3000 | 4.2 |
| JK110BLS75 | 310 | 159 | 3.7 | 0.6 | 91.1 | 1.03 | 0.87 | 3.3 | 3000 | 5.7 |
| JK110BLS100 | 310 | 184 | 5.6 | 1.5 |
91.1 | 1.57 | 0.87 | 5 | 3000 | 7.0 |
| JK110BLS125 | 310 | 209 | 7.7 | 1.0 | 88.6 | 2.07 | 0.845 | 6.6 | 3000 | 9.5 |
| Правады Bldc Motors | Правады датчыка Хола | ||||||
| У | В | В | +5 В пастаяннага току |
GND | Ху |
Хв | Гв |
| Жоўты | Зялёны | Сіні | Чырвоны | Чорны | Прывітанне |
Зялёны | Сіні |

Раздымы, скрынка перадач, кадавальнік, тормаз, убудаваны драйвер...
Металічныя шківы
Пластыкавы шкіў
рыштунак
Штыфт вала
Рэзьбавы вал
Мацаванне на панэлі
Полы вал
Рэзьбавы вал
Мацаванне на панэлі
Адзіная кватэра
Двайны флэт
Ключавы вал
Кабелі
Фланцы
Вал
Шток хадавога шрубы
Кадавальнікі
Тормазы
Скрынкі перадач
Маторныя наборы
Інтэграваныя драйверы
Больш індывідуальныя
© АЎТАРСКАЕ ПРАВО 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD УСЕ ПРАВЫ ЗАХОЖАНЫ.