Tul tal-Mutur: 83mm / 113mm / 143mm / 173mm
Vultaġġ nominali: 310V
Nema 42 110BLS Square Head Brushless BLDC DC Motor
Jkongmotor
3000rpm
8 arbli
Nema42 (110mm)
3 fażi
310V
10 Pcs
| Disponibbiltà: | |
|---|---|
Speċifikazzjonijiet Ġenerali |
|
| Oġġett | Speċifikazzjoni |
| Tip ta' tkebbib | Star |
| Angolu tal-effett Hall | Angolu elettriku ta '120 grad |
| Xaft run out | 0.025mm |
| Play radjali | 0.02mm@450g |
| Tmiem il-logħob | 0.08mm@450g |
| Max.radial forza | 300N@20mm mill-ħanek |
| Max. forza assjali | 70N |
| Klassi ta 'insulazzjoni | Klassi B |
| Qawwa Dielettrika | 1200VDC għal minuta |
| Reżistenza għall-iżolazzjoni | 100MΩ Min., 500VDC |
| Mudell Nru. | Vultaġġ nominali | Tul tal-Mutur | Kurrent Rated | Ebda Kurrent tat-Tagħbija |
Lura EMF |
Qawwa nominali | Torque Kostanti |
Torque nominali | Veloċità ratata | Piż |
| VDC | (L) mm | A | A | V/Krpm | KW | Nm/A | Nm | Rpm |
kg | |
| JK110BLS50 | 310 | 134 | 2.7 | 0.5 | 91.1 |
0.75 | 0.87 | 2.38 | 3000 | 4.2 |
| JK110BLS75 | 310 | 159 | 3.7 | 0.6 | 91.1 | 1.03 | 0.87 | 3.3 | 3000 | 5.7 |
| JK110BLS100 | 310 | 184 | 5.6 | 1.5 |
91.1 | 1.57 | 0.87 | 5 | 3000 | 7.0 |
| JK110BLS125 | 310 | 209 | 7.7 | 1.0 | 88.6 | 2.07 | 0.845 | 6.6 | 3000 | 9.5 |
| Bldc Motors Wajers | Wajers tas-Sensor tas-Sala | ||||||
| U | V | W | + 5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Isfar | Aħdar | Blu | Aħmar | Iswed | Yello |
Aħdar | Blu |

Konnetturi, Gearbox, Encoder, Brejk, Driver Integrat...
Taljoli tal-metall
Taljola tal-plastik
Irkaptu
Pin tax-xaft
Xaft bil-kamin
Immonta fuq il-Panew
Xaft vojt
Xaft bil-kamin
Immonta fuq il-Panew
Flat Uniku
Doppju Flat
Xaft taċ-ċavetta
Kejbils
Flanġijiet
Xaft
Ċomb Invita Virga
Encoders
Brejkijiet
Gearboxes
Kits tal-Mutur
Sewwieqa Integrati
Aktar Personalizzat
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD DRITTIJIET KOLLHA RISERVATI.