Duljina motora: 83 mm / 113 mm / 143 mm / 173 mm
Nazivni napon: 310V
Nema 42 110BLS BLDC istosmjerni motor s kvadratnom glavom bez četkica
Jkongmotor
3000 okretaja u minuti
8 polova
Nema42 (110 mm)
3 faze
310V
10 kom
| Dostupnost: | |
|---|---|
Opće specifikacije |
|
| Artikal | Specifikacija |
| Vrsta namota | Zvjezdica |
| Kut Hall efekta | Električni kut od 120 stupnjeva |
| Osovina istekla | 0,025 mm |
| Radijalna igra | 0,02 mm @ 450 g |
| Kraj igre | 0,08 mm @ 450 g |
| Max.radijalna sila | 300N@20mm od prirubnice |
| Maks. aksijalna sila | 70N |
| Klasa izolacije | Klasa B |
| Dielektrična čvrstoća | 1200VDC za jednu minutu |
| Otpor izolacije | Min. 100 MΩ, 500 VDC |
| Model br. | Nazivni napon | Duljina motora | Nazivna struja | Struja bez opterećenja |
Povratni EMF |
Nazivna snaga | Zakretni moment Konstanta |
Nazivni zakretni moment | Nazivna brzina | Težina |
| VDC | (L) mm | A | A | V/Krpm | KW | Nm/A | Nm | broj okretaja u minuti |
kg | |
| JK110BLS50 | 310 | 134 | 2.7 | 0.5 | 91.1 |
0.75 | 0.87 | 2.38 | 3000 | 4.2 |
| JK110BLS75 | 310 | 159 | 3.7 | 0.6 | 91.1 | 1.03 | 0.87 | 3.3 | 3000 | 5.7 |
| JK110BLS100 | 310 | 184 | 5.6 | 1.5 |
91.1 | 1.57 | 0.87 | 5 | 3000 | 7.0 |
| JK110BLS125 | 310 | 209 | 7.7 | 1.0 | 88.6 | 2.07 | 0.845 | 6.6 | 3000 | 9.5 |
| Žice Bldc motora | Žice Hallovog senzora | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Žuta boja | zelena | Plava | crvena | Crna | ćao |
zelena | Plava |

Konektori, mjenjač, enkoder, kočnica, integrirani upravljački program...
Metalne remenic
Plastična remenica
oprema
Zatik osovine
Osovina s navojem
Montaža na ploču
Šuplje vratilo
Osovina s navojem
Montaža na ploču
Samac Stan
Dvostruki stan
Osovina ključa
Kabeli
Prirubnice
Vratilo
Vodeći vijak
Koderi
Kočnice
Mjenjači
Kompleti motora
Integrirani upravljački programi
Više prilagođeno
© AUTORSKA PRAVA 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD SVA PRAVA PRIDRŽANA.