Fad Mótair: 83mm / 113mm / 143mm / 173mm
Voltas rátáilte: 310V
Nema 42 110BLS Ceann Cearnóg Brushless BLDC DC Motor
Jkong mótair
3000rpm
8 cuaille
Nema42 (110mm)
3 chéim
310V
10 ríomhairí pearsanta
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
Sonraíochtaí Ginearálta |
|
| Mír | Sonraíocht |
| Cineál foirceannadh | Réalt |
| Uillinn éifeacht halla | Uillinn leictreach 120 céim |
| Seafta rith amach | 0.025mm |
| Súgradh gathach | 0.02mm@450g |
| Cuir deireadh leis an imirt | 0.08mm@450g |
| Fórsa max.radial | 300N@20mm ón flange |
| uas. fórsa aiseach | 70N |
| Rang inslithe | Aicme B |
| Neart Tréleictreach | 1200VDC ar feadh nóiméad amháin |
| Friotaíocht Inslithe | 100MΩ Min., 500VDC |
| Múnla Uimh. | Voltas rátáilte | Fad Mótair | Reatha Rátáilte | Gan Reatha Luchtaithe |
Ar ais EMF |
Cumhacht rátáilte | chasmhóiminte tairiseach |
Casmhóiminte rátáilte | Luas rátáilte | Meáchan |
| VDC | (L) mm | A | A | V/Krpm | KW | Nm/A | Nm | Rpm |
kg | |
| JK110BLS50 | 310 | 134 | 2.7 | 0.5 | 91.1 |
0.75 | 0.87 | 2.38 | 3000 | 4.2 |
| JK110BLS75 | 310 | 159 | 3.7 | 0.6 | 91.1 | 1.03 | 0.87 | 3.3 | 3000 | 5.7 |
| JK110BLS100 | 310 | 184 | 5.6 | 1.5 |
91.1 | 1.57 | 0.87 | 5 | 3000 | 7.0 |
| JK110BLS125 | 310 | 209 | 7.7 | 1.0 | 88.6 | 2.07 | 0.845 | 6.6 | 3000 | 9.5 |
| Sreanga Mótair Bldc | Sreanga Braiteoir Halla | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Buí | Glas | Gorm | Dearg | Dubh | Yello |
Glas | Gorm |

Nascóirí, giarbhosca, Ionchódóir, Coscáin, Tiománaí Comhtháite...
Pulóga Miotail
Pulley Plaisteacha
Fearas
Bioráin Seafta
Seafta Snáithithe
Painéal Mount
Seafta Hollow
Seafta Snáithithe
Painéal Mount
Maol Aonair
Flat Dual
Seafta Eochracha
Cáblaí
Flains
Seafta
Slat Scriú Luaidhe
Ionchódóirí
Coscáin
giarbhoscaí
Feisteáin Mótair
Tiománaithe Comhtháite
Níos Saincheaptha
© CÓIPCHEART 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD GACH CEART AR FHORCHUR.