Мотордың ұзындығы: 83мм / 113мм / 143мм / 173мм
Номиналды кернеу: 310 В
Nema 42 110BLS шаршы басы щеткасыз BLDC тұрақты ток қозғалтқышы
Jkongmotor
3000айн/мин
8 тірек
Nema42 (110мм)
3 фаза
310 В
10 дана
| Қол жетімділік: | |
|---|---|
Жалпы сипаттамалар |
|
| Элемент | Техникалық сипаттама |
| Орам түрі | Жұлдыз |
| Холл эффектінің бұрышы | 120 градус электрлік бұрыш |
| Білік бітті | 0,025 мм |
| Радиалды ойын | 0,02мм@450г |
| Ойынды аяқтау | 0,08мм@450г |
| Максималды радиалды күш | Фланецтен 300N@20мм |
| Макс. осьтік күш | 70Н |
| Оқшаулау класы | В сыныбы |
| Диэлектрлік күш | Бір минутқа 1200В тұрақты ток |
| Оқшаулау кедергісі | 100МΩ Мин., 500В тұрақты ток |
| Үлгі нөмірі | Номиналды кернеу | Мотор ұзындығы | Номиналды ток | Жүктеме тогы жоқ |
Артқы ЭҚК |
Номиналды қуат | Момент Тұрақты |
Номиналды момент | Номиналды жылдамдық | Салмағы |
| VDC | (L)мм | А | А | V/Krpm | кВт | Нм/А | Нм | Айн/мин |
кг | |
| JK110BLS50 | 310 | 134 | 2.7 | 0.5 | 91.1 |
0.75 | 0.87 | 2.38 | 3000 | 4.2 |
| JK110BLS75 | 310 | 159 | 3.7 | 0.6 | 91.1 | 1.03 | 0.87 | 3.3 | 3000 | 5.7 |
| JK110BLS100 | 310 | 184 | 5.6 | 1.5 |
91.1 | 1.57 | 0.87 | 5 | 3000 | 7.0 |
| JK110BLS125 | 310 | 209 | 7.7 | 1.0 | 88.6 | 2.07 | 0.845 | 6.6 | 3000 | 9.5 |
| Bldc Motors сымдары | Холл сенсорының сымдары | ||||||
| У | В | В | +5VDC |
GND | Ху |
Hv | Hw |
| Сары | Жасыл | Көк | Қызыл | Қара | Сәлеметсіз бе |
Жасыл | Көк |

Қосқыштар, беріліс қорабы, кодер, тежегіш, біріктірілген драйвер...
Металл шығырлар
Пластикалық шкив
Беріліс
Білік түйреуіш
Бұрандалы білік
Панельді орнату
Қуыс білік
Бұрандалы білік
Панельді орнату
Жалғыз пәтер
Қос пәтер
Кілт білігі
Кабельдер
Фланецтер
Білік
Қорғасын бұрандалы өзек
Кодерлер
Тежегіштер
Беріліс қораптары
Мотор жинақтары
Біріктірілген драйверлер
Көбірек теңшелген
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD БАРЛЫҚ ҚҰҚЫҚТАР ҚҰРЫЛҒАН.