Długość silnika: 38mm/80mm
Napięcie znamionowe: 24 V/48 V
Bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC 33BL z okrągłą głowicą
Jkongmotor
33mm
3 fazy
24 V, 48 V
10 szt
| Dostępność: | |
|---|---|
| Przedmiot | Dane techniczne |
| Kąt kroku | 1,8° |
| Wzrost temperatury | 80 ℃ maks |
| Temperatura otoczenia | -20 ℃ ~ + 50 ℃ |
| Rezystancja izolacji | 100 MΩ Min. ,500 V prądu stałego |
| Wytrzymałość dielektryczna | 500VAC przez 1 minutę |
| Luz promieniowy wału | 0,02 maks. (ładunek 450 g) |
| Luz osiowy wału | 0,08 maks. (ładunek 450 g) |
| Maks. siła promieniowa | 28N (20mm od kołnierza) |
| Maks. siła osiowa | 10N |
| Nr modelu | Napięcie znamionowe | Długość silnika | Aktualny | Moc znamionowa | Indukcyjność | Znamionowy moment obrotowy | Prędkość znamionowa | Waga |
| VDC | (L) mm | A | W | mH | mN.m | obr./min |
kg | |
| JK33BL30-24 | 24 | 30 | 1.5 | 7 | 7 | 22 | 3000 | 0.085 |
| JK33BL80-24 | 24 | 80 | 5.6 | 40 | 0.55 | 50 | 7800 | 0.2 |
| JK33BL80-48 | 48 |
80 | 2.9 | 40 | 1.45 |
40 | 10000 | 0.2 |
| Przewody silników Bldc | Przewody czujnika Halla | ||||||
| U | V | W | +5 V prądu stałego |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Żółty | Zielony | Niebieski | Czerwony | Czarny | Cześć |
Zielony | Niebieski |
Złącza, skrzynia biegów, enkoder, hamulec, zintegrowany sterownik...
Metalowe koła pasowe
Plastikowe koło pasowe
Bieg
Sworzeń wału
Wał gwintowany
Montaż panelowy
Wał pusty
Wał gwintowany
Montaż panelowy
Mieszkanie jednoosobowe
Podwójne mieszkanie
Wał klucza
Kable
Kołnierze
Wał
Pręt śruby pociągowej
Kodery
Hamulce
Skrzynie biegów
Zestawy silnikowe
Zintegrowane sterowniki
Bardziej dostosowane
© PRAWA AUTORSKIE 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.