Motor Uzunluğu: 38mm / 80mm
Nominal voltaj: 24V / 48V
33BL Yuvarlak Kafa Fırçasız BLDC DC Motor
Jkongmotor
33 mm
3 faz
24V, 48V
10 Adet
| Kullanılabilirlik: | |
|---|---|
| Öğe | Özellikler |
| Adım Açısı | 1,8° |
| Sıcaklık Artışı | 80°C maksimum |
| Ortam Sıcaklığı | -20°C~+50°C |
| Yalıtım Direnci | 100 MΩ Min. ,500VDC |
| Dielektrik Dayanımı | 1 dakika için 500VAC |
| Mil Radyal Oynaması | 0,02Maks. (450g-yük) |
| Şaft Eksenel Oynaması | 0,08Maks. (450g-yük) |
| Maks. radyal kuvvet | 28N (flanştan 20 mm) |
| Maks. eksenel kuvvet | 10N |
| Model Numarası | Nominal gerilim | Motor Uzunluğu | Akım | Nominal güç | İndüktans | Nominal tork | Nominal hız | Ağırlık |
| VDC | (U)mm | A | W | mH | mN.m | Devir/dakika |
kilogram | |
| JK33BL30-24 | 24 | 30 | 1.5 | 7 | 7 | 22 | 3000 | 0.085 |
| JK33BL80-24 | 24 | 80 | 5.6 | 40 | 0.55 | 50 | 7800 | 0.2 |
| JK33BL80-48 | 48 |
80 | 2.9 | 40 | 1.45 |
40 | 10000 | 0.2 |
| Bldc Motor Telleri | Hall Sensör Telleri | ||||||
| sen | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | nasıl |
| Sarı | Yeşil | Mavi | Kırmızı | Siyah | Merhaba |
Yeşil | Mavi |
Konnektörler, Şanzıman, Enkoder, Fren, Entegre Sürücü...
Metal Kasnaklar
Plastik Kasnak
Vites
Şaft Pimi
Dişli Mil
Panel Montajı
İçi Boş Şaft
Dişli Mil
Panel Montajı
Tek Daire
Çift Daire
Anahtar Mili
Kablolar
Flanşlar
Şaft
Kurşun Vida Çubuğu
Kodlayıcılar
Frenler
Şanzımanlar
Motor Kitleri
Entegre Sürücüler
Daha Özelleştirilmiş
© TELİF HAKKI 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD TÜM HAKLARI SAKLIDIR.