Długość silnika: 58 mm / 71 mm / 84 mm / 98 mm / 125 mm
Napięcie znamionowe: 48 V
Bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC Nema 34 86BLS z kwadratową główką
Jkongmotor
3000 obr./min
8 biegunów
Nema34 (86mm)
3 fazy
48 V
10 szt
| Dostępność: | |
|---|---|
Ogólne dane techniczne |
|
| Przedmiot | Specyfikacja |
| Typ uzwojenia | Delt |
| Kąt efektu Halla | Kąt elektryczny 120 stopni |
| Skończył się wał | 0,025 mm |
| Gra radialna | 0,02 mm przy 450 g |
| Zakończ grę | 0,08 mm przy 450 g |
| Maksymalna siła promieniowa | 220N@20mm od kołnierza |
| Maks. siła osiowa | 60N |
| Klasa izolacji | Klasa B |
| Wytrzymałość dielektryczna | 500VDC przez jedną minutę |
| Rezystancja izolacji | Min. 100MΩ, 500VDC |
| Nr modelu | Napięcie znamionowe | Długość silnika | Aktualny | Moc znamionowa | Bezwładność wirnika | Znamionowy moment obrotowy | Prędkość znamionowa | Waga |
| VDC | (L)mm | A | W | g.cm² | Nm | obr./min |
kg | |
| JK86BLS58 | 48 | 71 | 3 | 110 | 400 | 0.35 | 3000 | 1.5 |
| JK86BLS71 | 48 | 84.5 | 6.3 | 220 | 800 | 0.7 | 3000 | 1.9 |
| JK86BLS84 | 48 | 98 | 9 | 330 | 1200 |
1.05 | 3000 | 2.3 |
| JK86BLS98 | 48 | 111.5 | 11.5 | 440 | 1600 | 1.4 | 3000 | 2.7 |
| JK86BLS125 | 48 | 138.5 | 18 | 660 | 2400 | 2.1 | 3000 | 4 |
| Przewody silników Bldc | Przewody czujnika Halla | ||||||
| U | V | W | +5 V prądu stałego |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Żółty | Zielony | Niebieski | Czerwony | Czarny | Cześć |
Zielony | Niebieski |

Silnik, skrzynia biegów, enkoder, hamulec, zintegrowany sterownik...
Metalowe koła pasowe
Plastikowe koło pasowe
Bieg
Sworzeń wału
Wał gwintowany
Montaż panelowy
Wał pusty
Wał gwintowany
Montaż panelowy
Mieszkanie jednoosobowe
Podwójne mieszkanie
Wał klucza
Kable
Kołnierz
Wał
Pręt śrubowy
Zewnętrzny biegacz
Bezrdzeniowe silniki prądu stałego
Przekładnia ślimakowa
Wspólny sprzęt
Przekładnia planetarna
Hamulec
Wbudowany sterownik
Kierowcy
Połączenia przewodów serii JK86BLS.pdf
© PRAWA AUTORSKIE 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.