JKBLD300 V2
JKONGMOTOR
10 Pcs
| Location: | |
|---|---|
| Availability: | |
JKBLD300 V2 Brushless DC agitator apta est celeritati moderatio trium-phase-bentium DC motorum cum potestate infra 300W, et potest externam celeritatem potentiometer ordinare, externa analogia celeritatis ordinatio voltage, ac computatorium superioris (PLC, microcontroller, etc.) PWM celeritatem ordinare. Simul auriga magnum habet torquem initium, initium celeriter et braking, ante et vicissim commutationes, celeritate manuali et automatic imperium. Apta est motoribus Brushibus cum intentione ab 14V ad 56V et potentia minus quam 300W.
Acc / Dec tempus occasum
Terror indicium
Pertica duo delectu
Inaedificata RV Volo occasum
Aperta / clausa loop imperium
Externe potentiometer celeritatis occasus
Max output current P-sv occasum
Externi Analog signo celeritatis occasum
Motor armenti Aureus sustentationem
PWM celeritate occasum
Sileo
| Brand | Jkongmotor |
| Model | JKBLD300 V2 |
| Type exactoris | DC Brushless Motor Coegi |
| DC / AC |
DC |
| Idoneum Motor | III-Phase DC Brushless motor |
| Input intentione | 14VDC - 56VDC |
| Output Current | Max 15A |
| Aula signum voltage | 5V |
| Aula coegi current | 12mA |
| Motricium celeritas range |
0rpm - 20000rpm |
| externus potentiometer | 10kΩ |
| Imperium modum | Aperta et clausa loop imperium |
| JKBLD300 DC auriga Brushless apta est ad celeritatem moderandam trium temporum DC motorum Brushless cum potestate infra 300W, et potest externum potentiometri celeritatem dispositionem, externa analogi voltage celeritatis dispositionem, ac PWM celeritatem moderatio computatoris superioris (PLC, microcontroller, etc.), etc. Eodem tempore auriga magnum habet torquem incipiens, festinanter incipiens et braking, deinceps et e converso cursu mutandi, ac manuali et automatico actuositatem moderandi, et manualem et automatarium, etc., etc. Simul auriga magnum habet torquem initium, initium celeriter et braking, ante et vicissim commutationes, celeritate manuali et automatic imperium. Apta est motoribus Brushibus cum intentione ab 14V ad 56V et potentia minus quam 300W. | |
| Parameter | Min | Typical | Max | Unitas |
| Input DC | 14 | 48 | 56 |
V |
| Output current | - | - | 15 | A |
| Motricium celeritas range | 0 | - | 20000 | RPM |
| Aula signum voltage | - | - | 5 | V |
| Aula coegi current | 12 | - | - | MA |
| externus potentiometer | - | 10 | - | KΩ |
| Æstus Mersus Methodo | Naturalis refrigerationem vel ventilabrum coactus refrigerationem |
| atmosphaera | Fuge pulverem, maculas oleum, et vapores mordax |
| Operating Temperature | +10 ℃ +50 |
| ambientium Umor | XC% RH (non-condensatione) |
| Vibratio Resistentia | 5.9m/s² maximum |
| Repono Temperature | 0℃ +50 |
| Genus signum | Terminal | Eget Description |
| Imperium signum | BRK | Cum BRK terminales et COM terminales disiunguntur vel summus gradus input sunt, motricium fractum subsistit, et cum breves initus ambitus vel humilis gradus initus est, motor fugit. |
| EN | Cum terminales EN et COM terminales disiunguntur vel summus gradus initus sunt, motor lente subsistit, et cum breves initus ambitus vel humilis gradus initus est, motor currit. |
|
| F/R | Cum terminales F/R et COM terminales disiuncti sunt vel summus gradus input, motor ante volvitur, et, cum breves initus ambitus vel humilis gradus, adversae motoriae sunt. |
|
| COM | Portus communis (OV reference level). |
|
| SV | ① celeritas externa potentiometer initus occasus; Externus analog voltage input terminal PWM celeritas occasu input | |
| Aula signum | REF+ | Signum dc Brushless Aula motoria fundata. |
| HU | dc Brushless Aula motoria Signum HU. | |
| HV | dc Brushless Aula motoris Signum HV. | |
| HW | dc Brushless Aula motoris Signum HW. | |
| REF- | Signum dc Brushless Aula motoria fundata. | |
| Motricium nexum | W | Motor line W phase |
| V | Motor line V phase | |
| U | Motor linea U tempus | |
Connexio potentiae |
DC+ | Electrode positivum copia copia (12-30VDC) |
| DC- | Electrode negans potentia copia | |
Output signum |
SPEED | Pulsus output frequency quod velocitati motoris congruit. Celeritas motoria computari potest utendi velocitate. Formula calculi eft; N(rpm)=(F/P) 60/3 F: output pulse frequency (Hz); P: Numero polorum motorum; N: Motor celeritas |
| ALM | In output signo motoris vel culpae signo pellunt imperium normaliter 5V, et in eventu culpae, 0V est. |
I, Q: motor non flectit nec tenens Aureus;
A: reprehendo utrum potentia recta ad iniuriam intentione coniuncta sit preme, opus intentione augere vel rectam potentiam corrigere
② inspicias num bene sit motor wiring, si non recte wiring motor. Reprehendo si motor wiring recte est, sin minus, motor wiring corrige.
Utrum signum efficax validum sit, consequens in motore non operatur.
④ Estne recte modulus subdividens?
⑤ estne recta parametri vena?
2、Q: Motor non movetur, sed torquem habet;
A: ① Phase series filorum motorum est iniuria, necesse est quaelibet duo fila permutare.
② Pulsus signum initus est iniuria, opus pulsus wiring reprimendam.
3、Q: Aureus motor angustus est;
A: ① Occasus Phase currentis nimis parva est, necesse est ut phase currenti motori respondens respondeat.
Acceleratio nimis velox est, acceleratio valorem reducere
motor interclusio, necesse est ut mechanicas difficultates expellat
coegi et motricium mismatch, necesse est reponere convenientem coegi
4、Q:Motor gubernat errorem;
A: lineae motoris phase series fallax est, quaelibet duo fila permuto opus est
Linea motoria habet ambitum fractum, siste et iungo dextram
5、Q: Terror indicator lux est;
A: est motor filum connexa male
Utrum sit super intentione et sub intentione conditionis
Motor vel coegi corrumpitur
6、Q:Motor accelerationis interclusio;
A: breve tempus accelerationis
> Aureus motricium angustus est
Minimum voltage aut current
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD OMNIA IURA RESERVATUS.