JKBLD300 V2 rehegua
JKONGMOTOR rehegua
10 Pcs
| tuichakue: | |
|---|---|
| Disponibilidad: | |
JKBLD300 V2 conductor CC sin cepillo oĩ porã regulación velocidad rehegua umi motor CC sin cepillo mbohapy fase orekóva potencia 300W guýpe, ha ikatu omeꞌe regulación velocidad potenciómetro okapegua, regulación velocidad tensión analógica externa, ha computadora superior (PLC, microcontrolador, ha mbaꞌe) regulación velocidad PWM rehegua. Upe jave avei pe chofer oreko peteĩ arranque de par tuicháva, arranque pya’e ha frenamiento, conmutación tenonde ha tapykue gotyo, control de velocidad manual ha automático. Oĩ porã umi motor sin cepillo CC orekóva tensión 14V guive 56V peve ha potencia mbovyvéva 300W-gui.
Acc/Dec aravo ñemboheko
Alarma rehegua jehechauka
Polo-pares jeporavo rehegua
RV Velocidad ñemboheko incorporado
Control de bucle abierto/closed rehegua
Potenciómetro okapegua velocidad ñemohenda
Max salida ko'ágã P-sv ñemboheko
Señal analógico okapegua velocidad ñemboheko
Mantenimiento par puesto motor rehegua
PWM velocidad ñemboheko
Eñepyrũ jey
| Téra | Jkongmotor rehegua |
| Techapyrãramo | JKBLD300 V2 rehegua |
| Tipo de Chofer rehegua | DC Motor Sin Cepillo rehegua Conductor |
| DC / AC rehegua |
DC |
| Motor Oĩporãva | 3-Fase rehegua sin cepillo CC Motor |
| Tensión de Entrada rehegua | 14VDC - 56VDC rehegua |
| Salida Corriente rehegua | Max 15A rehegua |
| Tensión señal salón rehegua | 5V rehegua |
| Salón conducción corriente rehegua | 12mA rehegua |
| Motor velocidad rango rehegua |
0rpm - 20000rpm rehegua |
| Potenciómetro okapegua | 10kΩ rehegua |
| Método de control rehegua | Control de bucle abierto ha oñembotýva |
| JKBLD300 DC conductor sin cepillo ha'e adecuado regulación velocidad umi motor sin cepillo CC mbohapy fase orekóva potencia 300W guýpe, ha ikatu ome'ë regulación velocidad potenciómetro externo, regulación velocidad tensión analógica externa, ha regulación velocidad PWM computadora superior (PLC, microcontrolador, etc.), etc.. Upe jave avei, conductor oreko tuicha par oñepyrüvo, arranque pya'e ha frenado, tenonde gotyo ha conmutación inversa, ha regulación manual ha automática velocidad rehegua. Upe jave avei pe chofer oreko peteĩ arranque de par tuicháva, arranque pya’e ha frenamiento, conmutación tenonde ha tapykue gotyo, control de velocidad manual ha automático. Oĩ porã umi motor sin cepillo CC orekóva tensión 14V guive 56V peve ha potencia mbovyvéva 300W-gui. | |
| Parámetro rehegua | Min | Ymareko | Max | Vorepeteĩ |
| Tensión Entrada CC rehegua | 14 | 48 | 56 |
V. Ñe’ẽpoty ha ñe’ẽpoty |
| Corriente osëva | - | - | 15 | PETEĨ |
| Motor velocidad rango rehegua | 0 | - | 20000 | RPM rehegua |
| Tensión señal salón rehegua | - | - | 5 | V. Ñe’ẽpoty ha ñe’ẽpoty |
| Salón conducción corriente rehegua | 12 | - | - | MA |
| Potenciómetro okapegua | - | 10 | - | KΩ |
| Método Ñembohyru Haku rehegua | Enfriamiento natural térã enfriamiento forzado ventilador rupive |
| Atmósfera rehegua | Ejehekýi yvytimbo, mancha de aceite ha gas corrosivo-gui |
| Temperatura de Operación rehegua | +10 °C ha +50 °C |
| Humedad Ambiental rehegua | 90% RH (ndaha’éiva condensador) . |
| Resistencia Vibración rehegua | 5,9m/s2 máximo |
| Temperatura Ñongatuha rehegua | 0°C ~ +50°C peve |
| Señal categoría rehegua | Terminal rehegua | Descripción Funcional rehegua |
| Señal de control rehegua | BRK | Ojedesconecta jave terminal BRK ha terminal COM térã entrada nivel yvate, freno motor rehegua ojejoko, ha entrada cortocircuito térã entrada nivel bajo jave, motor omba apo. |
| EN | Ojedesconecta jave terminal EN ha terminal COM térã entrada nivel yvate, motor ojejoko mbeguekatu, ha oñemboja jave cortocircuito térã entrada nivel bajo, motor omba apo. |
|
| F/R | Ojedesconecta jave terminal F/R ha terminal COM téra entrada nivel yvate, motor ojere tenonde gotyo, ha entrada cortocircuito téra nivel bajo jave, motor ojere. |
|
| COM | Puerto común (nivel de referencia OV rehegua). |
|
| SV | 1 Potenciómetro okapegua velocidad ñemohenda entrada; 2 Terminal entrada tensión analógica okapegua 3 Entrada ajuste velocidad PWM rehegua | |
| Salón señal | REF+ rehegua | Motor sin cepillo CC Salón señal oñemoĩva yvýpe. |
| HU | Motor sin cepillo CC Salón señal HU. | |
| HV | Motor sin cepillo CC Salón señal HV. | |
| HW | Motor sin cepillo CC Salón señal HW. | |
| REF- | Motor sin cepillo CC Salón señal oñemoĩva yvýpe. | |
| Motor joaju | W. Ñe’ẽpoty | Línea motor rehegua fase W |
| V. Ñe’ẽpoty ha ñe’ẽpoty | Línea motor rehegua fase V | |
| U | Línea motor rehegua fase U | |
Ñembojoaju mbarete rehegua |
DC+ rehegua | Electrodo positivo fuente de alimentación rehegua (12-30VDC) . |
| DC- . | Electrodo negativo fuente de alimentación rehegua | |
Salida rehegua señal rehegua |
PYA'ETEREI | Osẽ petet frecuencia pulso rehegua ojoajúva velocidad de funcionamiento motor rehegua ndive. Pe motor velocidad ikatu ojekalkula ojeporúvo SPEED-OUT. Pe fórmula cálculo rehegua ha e: N (rpm)=(F/P) × 60/3 rehegua F: Frecuencia pulso osëva (Hz); P: Mbovypa oguereko umi poste motor rehegua; N: Motor velocidad |
| ALM | Pe señal osëva señal de falla control motor térã conducción rehegua haꞌehína normalmente 5V, ha oikóramo peteĩ falla, haꞌehína 0V. |
JKBLD300 V2 57/60 Serie BLS-pe g̃uarã Manual de Conductor_.pdf
1, P: Pe motor ndojere ha ndaipóri par de sostenimiento:
R: 1 jahecha pe línea de alimentación oñembojoaju hague pe tensión vai rehe ijyvateterei, tekotevẽ oñembohetave pe tensión térã oñemyatyrõ pe línea de alimentación
2 jahecha oĩ porãpa pe cableado motor rehegua, ndahaꞌeiramo hekopete pe cableado motor rehegua. Jahecha oĩ porãpa pe cableado motor rehegua, nahániriramo, emyatyrõ pe cableado motor rehegua.
3 Oĩpa pe señal habilitación rehegua, osẽva motorgui nombaꞌapói.
4 Oĩ porãpa pe parámetro subdivisión rehegua?
5 Oĩ porãpa pe parámetro koꞌag̃agua?
2、P:Motor ndojerevéi ha katu oreko par de sostenimiento:
R: 1 Pe secuencia de fase umi alambre motor rehegua oĩ vai, tekotevẽ oñeintercambia oimeraẽ mokõi alambre.
2 Entrada señal de pulso rehegua oĩ vai, tekotevẽ ojehecha cableado pulso rehegua.
3、P: Pe par motor michĩeterei:
R: 1 Ajuste corriente de fase michĩeterei, tekotevẽ oñemohenda corriente de fase okorrespondéva motor-pe.
2 aceleración ipya'eterei, omboguejy pe valor aceleración rehegua
3 bloqueo motor rehegua, tekotevẽ oñemboyke umi problema mecánico
4 conducción ha motor ndojoajúiha, tekotevẽ oñemyengovia pe conducción hekopete
4、P:Error dirección motor rehegua:
R: 1 secuencia de fase línea motor rehegua oĩ vai, tekotevẽ oñeintercambia oimeraẽ mokõi alambre
2 línea motor rehegua oguereko petet circuito oñembyaíva, ehecha ha embojoaju derecha gotyo
5、P:Pe tesape indicador alarma rehegua hendy:
R: 1 Oñembojoaju vaipa pe alambre motor rehegua
2 Oĩpa condición sobretensión ha subtensión rehegua
3 Motor térã chofer oñembyai
6、P:Motor aceleración bloqueo:
R: 1 tiempo mbykymi aceleración rehegua
2 par motor rehegua michĩeterei
3 Tensión térã corriente michĩva
© DERECHO DE COPIA 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD OPAVAVE DERECHO OÑEMBOGUAPY.