JKBLD300 V2
JKONGMOTOR
10 gab
| lielums: | |
|---|---|
| pieejamība: | |
JKBLD300 V2 bezsuku līdzstrāvas draiveris ir piemērots trīsfāzu bezsuku līdzstrāvas motoru ātruma regulēšanai ar jaudu zem 300 W, un tas var nodrošināt ārēja potenciometra ātruma regulēšanu, ārēja analogā sprieguma ātruma regulēšanu un augšējā datora (PLC, mikrokontrolleris utt.) PWM ātruma regulēšanu. Tajā pašā laikā vadītājam ir liels griezes momenta iedarbināšana, ātra iedarbināšana un bremzēšana, pārslēgšanās uz priekšu un atpakaļgaita, manuāla un automātiska ātruma kontrole. Tas ir piemērots līdzstrāvas bezsuku motoriem ar spriegumu no 14 V līdz 56 V un jaudu, kas mazāka par 300 W.
Acc/Dec laika iestatījums
Trauksmes indikācija
Polu pāru atlase
Iebūvēts RV ātruma iestatījums
Atvērta/slēgta cilpa vadība
Ārējā potenciometra ātruma iestatījums
Maksimālās izejas strāvas P-sv iestatījums
Ārējā analogā signāla ātruma iestatīšana
Motora apstāšanās griezes momenta uzturēšana
PWM ātruma iestatījums
Restartēt
| Zīmols | Jkongmotor |
| Modelis | JKBLD300 V2 |
| Vadītāja tips | DC bezsuku motora draiveris |
| DC / AC |
DC |
| Piemērots motors | Trīsfāzu līdzstrāvas bezsuku motors |
| Ieejas spriegums | 14V līdzstrāva - 56VDC |
| Izejas strāva | Max 15A |
| Hall signāla spriegums | 5V |
| Halles piedziņas strāva | 12mA |
| Motora apgriezienu diapazons |
0 apgr./min. - 20 000 apgr./min |
| Ārējais potenciometrs | 10kΩ |
| Kontroles metode | Atvērtā un slēgtā cikla vadība |
| JKBLD300 DC bezsuku draiveris ir piemērots trīsfāzu līdzstrāvas bezsuku motoru ātruma regulēšanai ar jaudu zem 300 W, un tas var nodrošināt ārēju potenciometra ātruma regulēšanu, ārēju analogo sprieguma regulēšanu un PWM ātruma regulēšanu augšējā datorā (PLC, mikrokontrolleris utt.) uc Tajā pašā laikā vadītājam ir liels griezes momenta iestatījums, ātrā un manuālā ātruma regulēšana, ātra palaišana un atpakaļgaita. Tajā pašā laikā vadītājam ir liels griezes momenta iedarbināšana, ātra iedarbināšana un bremzēšana, pārslēgšanās uz priekšu un atpakaļgaita, manuāla un automātiska ātruma kontrole. Tas ir piemērots līdzstrāvas bezsuku motoriem ar spriegumu no 14 V līdz 56 V un jaudu, kas mazāka par 300 W. | |
| Parametrs | Min | Tipiski | Maks | Vienība |
| Sprieguma ieeja DC | 14 | 48 | 56 |
V |
| Izejas strāva | - | - | 15 | A |
| Motora apgriezienu diapazons | 0 | - | 20000 | RPM |
| Hall signāla spriegums | - | - | 5 | V |
| Halles piedziņas strāva | 12 | - | - | MA |
| Ārējais potenciometrs | - | 10 | - | KΩ |
| Siltumgrimšanas metode | Dabiskā dzesēšana vai ventilatora piespiedu dzesēšana |
| Atmosfēra | Izvairieties no putekļiem, eļļas traipiem un kodīgām gāzēm |
| Darba temperatūra | +10 ℃ ~ +50 ℃ |
| Apkārtējās vides mitrums | 90% RH (nekondensējošs) |
| Izturība pret vibrācijām | 5,9 m/s² maksimums |
| Uzglabāšanas temperatūra | 0℃ ~ +50 ℃ |
| Signāla kategorija | Terminālis | Funkcionālais apraksts |
| Vadības signāls | BRK | Kad BRK spaile un COM spaile ir atvienota vai tiek ievadīta augsta līmeņa ieeja, motora bremze apstājas, un, ja rodas īssavienojums vai zema līmeņa ieeja, motors darbojas. |
| LV | Kad EN terminālis un COM spaile ir atvienoti vai tiek ievadīta augsta līmeņa ievade, motors lēnām apstājas, un, ja rodas īssavienojums vai zema līmeņa ieeja, motors darbojas. |
|
| F/R | Kad F/R spaile un COM spaile ir atvienota vai tiek ievadīta augsta līmeņa ieeja, motors griežas uz priekšu, un, ja ir izveidots īssavienojums vai zema līmeņa ieeja, motors griežas atpakaļgaitā. |
|
| COM | Kopējais ports (OV atskaites līmenis). |
|
| SV | ① Ārējā potenciometra ātruma iestatīšanas ieeja; ② Ārējā analogā sprieguma ieejas spaile ③ PWM ātruma iestatīšanas ieeja | |
| Zāles signāls | REF+ | Līdzstrāvas brushless motors Hall signāls iezemēts. |
| HU | Līdzstrāvas brushless motor Hall signāls HU. | |
| HV | DC bezsuku motors Hall signāls HV. | |
| HW | Līdzstrāvas bezsuku motors Hall signāls HW. | |
| REF- | Līdzstrāvas brushless motors Hall signāls iezemēts. | |
| Motora pieslēgums | W | Motora līnijas W fāze |
| V | Motora līnijas V fāze | |
| U | Motora līnijas U fāze | |
Strāvas pieslēgums |
DC+ | Barošanas avota pozitīvais elektrods (12-30VDC) |
| DC- | Barošanas avota negatīvais elektrods | |
Izvade signāls |
ĀTRUMS | Izvadiet impulsa frekvenci, kas atbilst motora darbības ātrumam. Motora apgriezienu skaitu var aprēķināt, izmantojot SPEED-OUT. Aprēķina formula ir šāda: N (apgr./min.) = (F/P) × 60/3 F: izejas impulsa frekvence (Hz); P: Motora polu skaits; N: Motora ātrums |
| ALM | Motora vai piedziņas vadības kļūmes signāla izejas signāls parasti ir 5 V, un bojājuma gadījumā tas ir 0 V. |
JKBLD300 V2 57/60 BLS sērijas draiveru rokasgrāmatai_.pdf
1, J: Motors negriežas un nav noturēšanas griezes momenta:
A: ① pārbaudiet, vai strāvas līnija ir pievienota nepareizam spriegumam, ir pārāk zems, ir jāpalielina spriegums vai jālabo strāvas līnija
② pārbaudiet, vai motora vadi ir pareizi, ja ne pareizi. Pārbaudiet, vai motora vadi ir pareizi, ja nē, izlabojiet motora vadus.
③ Vai ieslēgšanas signāls ir derīgs, kā rezultātā motors nedarbojas.
④ Vai sadalīšanas parametrs ir pareizs?
⑤ Vai pašreizējais parametrs ir pareizs?
2、Q: Motors negriežas, bet tam ir noturēšanas griezes moments:
A: ① Motora vadu fāžu secība ir nepareiza, ir jāapmaina divi vadi.
② Impulsa signāla ievade ir nepareiza, jāpārbauda impulsu vadi.
3、J: Motora griezes moments ir pārāk mazs:
A: ① Fāzes strāvas iestatījums ir pārāk mazs, jāiestata motoram atbilstošā fāzes strāva.
② paātrinājums ir pārāk ātrs, samaziniet paātrinājuma vērtību
③ motora bloķēšana, jāizslēdz mehāniskas problēmas
④ piedziņas un motora neatbilstība, ir jānomaina attiecīgais disks
4, J: Motora stūres kļūda:
A: ① motora līnijas fāžu secība ir nepareiza, ir jāmaina divi vadi
② motora līnijai ir bojāta ķēde, pārbaudiet un pievienojiet labo
5、J: deg trauksmes indikatora gaisma:
A: ① Vai motora vads ir pievienots nepareizi
② Vai pastāv pārsprieguma un zemsprieguma apstākļi
③ Motors vai vadītājs ir bojāts
6, Q: motora paātrinājuma bloķēšana:
A: ① īss paātrinājuma laiks
② motora griezes moments ir pārāk mazs
③ Zems spriegums vai strāva
© AUTORTIESĪBAS 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD VISAS TIESĪBAS AIZTURĒTAS.