Motor Uzunluğu: 78mm / 98mm / 118mm /138mm
Anma gerilimi: 48V
80BLS Ortak Planet Dişli Kare Kafalı BLDC Motor
Jkongmotor
80mm
3 faz
48V
10 Adet
| Kullanılabilirlik: | |
|---|---|
Genel Özellikler |
|
| Öğe | Şartname |
| Sarma tipi | Yıldız |
| Salon etkisi açısı | 120 derece elektrik açısı |
| Şaft bitti | 0,025 mm |
| Radyal oyun | 0,02mm@450g |
| Oynatmayı sonlandır | 0,08 mm@450g |
| Maksimum radyal kuvvet | Flanştan 115N@10mm |
| Maks. eksenel kuvvet | 45K |
| Yalıtım sınıfı | B sınıfı |
| Dielektrik Dayanımı | Bir dakika için 500VDC |
| Yalıtım Direnci | 100MΩ Min., 500VDC |
| Model Numarası | Nominal gerilim | Motor Uzunluğu | Akım | Nominal güç | Rotor Atalet | Nominal tork | Nominal hız | Ağırlık |
| VDC | (U)mm | A | W | g.cm² | nm | Devir/dakika |
kilogram | |
| JK80BLS01 | 48 | 78 | 3 | 110 | 210 | 0.35 | 3000 | 1.4 |
| JK80BLS02 | 48 | 98 | 5.5 | 220 | 420 | 0.7 | 3000 | 2 |
| JK80BLS03 | 48 | 118 | 8 | 330 | 630 |
1.05 | 3000 | 2.6 |
| JK08BLS04 | 48 | 138 | 10.5 | 440 | 840 | 1.4 | 3000 | 3.2 |
| Bldc Motor Telleri | Hall Sensör Telleri | ||||||
| sen | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | nasıl |
| Sarı | Yeşil | Mavi | Kırmızı | Siyah | Merhaba |
Yeşil | Mavi |
| Halka malzemesi | maden |
| Çıkışta rulman | Bilyalı rulmanlar |
| Maks. Radyal (flanştan 12mm) | 600N |
| Maks. şaft eksenel yükü | 200N |
| Şaftın radyal boşluğu (flanşa yakın) | ≤0,08 mm |
| Şaftın eksenel boşluğu | ≤0,4 mm |
| Yüksüz durumda boşluk | ≤2,5° |
| Şaft presleme kuvveti, maks. | 1000N |
| Modül | 1 | ||
| Diş sayısı | 12 | 13 | 22 |
| Basınç açısı | 20° | ||
| Delik çapı | 10 diş pinyonu | Φ7H7 | Φ8H7 |
| Azaltma oranı | 1:6,6 1:23 1:26 1:37 1:92 1:138 | 1:5.31 1:19 1:30 1:74 1:111 | 1:3.55 1:13 1:50 |
| Azaltma oranı | Tam azaltma oranı | Nominal tolerans torku | Maksimum anlık tolerans torku | Yeterlik | Uzunluk (mm) | Ağırlık (g) |
| 1: 3,55 1 : 5,31 1 :6.6 | 1: 3,55 1 : 5,31 1 :6.6 | 8 Nm Maksimum | 12 nm | %90 | 55,7±0,5 | 1100 |
| 1: 13 1 : 19 1 :23 | 1: 12,57 1 : 18,82 1 :23.4 | Maksimum 30 Nm | 45 nm | %81 | 72,2±0,5 | 1500 |
| 1: 26 1 : 30 1 :37 | 1: 26,05 1 : 30,08 1 :37.4 | 60 Nm Maksimum | 90 nm | %73 | 72,2±0,5 | 1500 |
| 1: 50 1 : 74 1 : 92 1 : 111 1 :138 | 1: 49,62 1 : 74,28 1 : 92,37 1 : 111,2 1 :138.28 | 80 Nm Maksimum | 120 nm | %66 | 88,5±0,5 | 1880 |
| Giriş ve çıkış aynı dönüş yönü; Motorlu Maks. giriş hızı: <4000rpm; Çalışma sıcaklığı aralığı: -15°C ~ +80°C | ||||||

Konektörler, Şanzıman, Enkoder, Fren, Entegre Sürücü...
Metal Kasnaklar
Plastik Kasnak
Vites
Şaft Pimi
Dişli Mil
Panel Montajı
İçi Boş Şaft
Dişli Mil
Panel Montajı
Tek Daire
Çift Daire
Anahtar Mili
Kablolar
Flanşlar
Şaft
Kurşun Vida Çubuğu
Kodlayıcılar
Frenler
Şanzımanlar
Motor Kitleri
Entegre Sürücüler
Daha Özelleştirilmiş
JK80BLS Serisi Tel Bağlantıları.pdf
JK80BLS01 Tutma Torku performans eğrisi.bmp
© TELİF HAKKI 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD TÜM HAKLARI SAKLIDIR.