Motor Longitudo: 78mm / 98mm / 118mm / 138mm
Ratum voltage:48V
80BLS Commune Planetarium Apparatus Quadratus Caput BLDC Motor
Jkongmotor
80mm
III tempus
48V
10 Pcs
| Availability: | |
|---|---|
Specificationes generales |
|
| Item | Specification |
| Genus curva | Star |
| Aula effectus angulus | CXX gradum electrica angulus |
| Hastile excurrere | 0.025mm |
| Radialis fabula | 0.02mm@450g |
| Finis fabula | 0.08mm@450g |
| Max.radial vis | 115N@10mm e flange |
| Maximilianus. articulatio vi | 45N |
| Nulla genus | Classis B |
| Dieelectrica Fortitudo | 500VDC pro uno momento |
| Nulla Resistentia | 100MΩ Min., 500VDC |
| Exemplar No. | Rated voltage | Motor Longitudo | Current | Aestimavit potestatem | Rotor Inertia | Rated torque | celeritas rated | Pondus |
| VDC | (L)mm | A | W | g.cm² | Nm | Rpm |
kg | |
| JK80BLS01 | 48 | 78 | 3 | 110 | 210 | 0.35 | 3000 | 1.4 |
| JK80BLS02 | 48 | 98 | 5.5 | 220 | 420 | 0.7 | 3000 | 2 |
| JK80BLS03 | 48 | 118 | 8 | 330 | 630 |
1.05 | 3000 | 2.6 |
| JK08BLS04 | 48 | 138 | 10.5 | 440 | 840 | 1.4 | 3000 | 3.2 |
| Fila Motors Bldc | Aula Sensor Wires | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| flavum | Viridis | Blue | Red | Niger | Yello |
Viridis | Blue |
| Materia anuli | Metal |
| Attento output | Globus gestus |
| Maximilianus. Radialis (12mm e LABIUM) | 600N |
| Maximilianus. hastile articulatio onus | 200N |
| Radialis fabula scapi (prope ad LABIUM) | ≤0.08mm |
| Axial fabula hastile | ≤0.4mm |
| Backlash apud nullus onus | ≤2.5° |
| Hastile torculari vis aptum, max | 1000N |
| OMNIBUS | 1 | ||
| No. dentium | 12 | 13 | 22 |
| Pressura angulus | 20° | ||
| Foramen diameter | X dentes pinna | Φ7H7 | Φ8H7 |
| Reductio ratio | 1:6.6 1:23 1:26 1:37 1:92; 1:138 | 1:5.31 1:19 1:30 1:74; | 1:3.55 1:13 1:50 |
| Reductio ratio | Reductio exigit ratio | Rated tolerantia torque | Max momentaneum tolerantia torque | Efficientia | L (mm) | Pondus (g) |
| 1: 3.55 1 : 5.31 1 :6.6 | 1: 3.55 1 : 5.31 1 :6.6 | 8 Nm Max | 12 Nm | 90% | 55.7±0.5 | 1100 |
| 1: 13 1 : 19 1 :23 | 1: 12.57 1 : 18.82 1 :23.4 | 30 Nm Max | 45 Nm | 81% | 72.2±0.5 | 1500 |
| 1: 26 1 : 30 1 :37 | 1: 26.05 1 : 30.08 1 :37.4 | 60 Nm Max | 90 Nm | 73% | 72.2±0.5 | 1500 |
| 1: 50 1 : 74 1 : 92 1 : 111 1 :138 | 1: 49.62 1 : 74.28 1 : 92.37 1 : 111.2 1 :138.28 | 80 Nm Max | 120 Nm | 66% | 88.5±0.5 | 1880 |
| Input & output eandem partem gyrationis; Motor Max. input velocitas: <4000rpm; Temperatus operans range: -15℃ ~ +80℃ | ||||||

Connectors, Gearbox, Encoder, Brake, Integrated Driver...
Metallum Pulleys
Plastic Pulley
Apparatus
Shaft Pin
Threaded Shaft
Panel Mount
cava Shaft
Threaded Shaft
Panel Mount
una Flat
Dual Flat
Clavis Shaft
cables
Flanges
Shaft
Duc stupra Rod
Encoders
Brakes
Gearboxes
Motor Kits
Integrated Coegi
More nativus
JK80BLS Series Fila Connections.pdf
JK80BLS01 Torque perficientur curve.bmp
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD OMNIUM IURIBUS RESERVATUS.