Długość silnika: 37mm/47mm/67mm/87mm/107mm
Napięcie znamionowe: 36 V
Silnik BLDC z okrągłą głowicą i przekładnią planetarną Nema 23 57BLS
Jkongmotor
Nema23 (57mm)
3 fazy
36 V
10 szt
| Dostępność: | |
|---|---|
Ogólne dane techniczne |
|
| Przedmiot | Specyfikacja |
| Typ uzwojenia | Gwiazda |
| Kąt efektu Halla | Kąt elektryczny 120 stopni |
| Skończył się wał | 0,025 mm |
| Gra radialna | 0,02 mm przy 450 g |
| Zakończ grę | 0,08 mm przy 450 g |
| Maksymalna siła promieniowa | 75N@10mm od kołnierza |
| Maks. siła osiowa | 10N |
| Klasa izolacji | Klasa B |
| Wytrzymałość dielektryczna | 500VDC przez jedną minutę |
| Rezystancja izolacji | Min. 100MΩ, 500VDC |
| Nr modelu | Napięcie znamionowe | Długość silnika | Aktualny | Moc znamionowa | Bezwładność wirnika | Znamionowy moment obrotowy | Prędkość znamionowa | Waga |
| VDC | (L)mm | A | W | g.cm² | Nm | obr./min |
kg | |
| JK57BLS005 | 36 | 37 | 3.5 | 23 | 30 | 0.055 | 4000 | 0.33 |
| JK57BLS01 | 36 | 47 | 6.8 | 46 | 75 | 0.11 | 4000 | 0.44 |
| JK57BLS02 | 36 | 67 | 11.5 | 92 | 119 |
0.22 | 4000 | 0.75 |
| JK57BLS03 | 36 | 87 | 15.5 | 138 | 173 | 0.33 | 4000 | 1 |
| JK57BLS04 | 36 | 107 | 20.5 | 184 | 230 | 0.44 | 4000 | 1.25 |
| Przewody silników Bldc | Przewody czujnika Halla | ||||||
| U | V | W | +5 V prądu stałego |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Żółty | Zielony | Niebieski | Czerwony | Czarny | Cześć |
Zielony | Niebieski |
| Materiał pierścienia | Metal |
| Łożysko na wyjściu | Łożyska kulkowe |
| Maks. Promieniowy (12 mm od kołnierza) | 300N |
| Maks. obciążenie osiowe wału | 200N |
| Luz promieniowy wału (w pobliżu kołnierza) | ≤0,08 mm |
| Luz osiowy wału | ≤0,4 mm |
| Luz bez obciążenia | ≤2,5° |
| Siła wciskania wału, maks | 300N |
| Moduł | 1 | ||
| Liczba zębów | 12 | 15 | 9 |
| Kąt nacisku | 20° | ||
| Średnica otworu | Φ6H7 | ||
| Współczynnik redukcji | 1:4,25,1:15,1:18,1:23,1:52,1:61,1:72,1:96 1:121,1:220,1:260,1:307 |
1:3,6,1:13,1:43,1:154,1:187 | 1:5,33,1:28 |
| Współczynnik redukcji | Dokładny współczynnik redukcji | Znamionowy moment tolerancji | Maksymalny chwilowy moment tolerancji | Efektywność | L (mm) | Waga (g) |
| 1:3,6 1:4,25 1:5,33 | 1:3,6 1:4,25 1:5,33 | 3 Nm maks | 9 Nm | 90% | 37,8±0,5 | 489 |
| 1:13 1:15 1:18 1:23 1:28 | 1:12,96 1:15,30 1:18,06 1:22,67 1:28,44 | 12 Nm maks | 36 Nm | 81% | 49,5±0,5 | 681 |
| 1:43 1:52 1:61 1:72 1:96 1:121 | 1:42,69 1:51,84 1:61,20 1:72,25 1:96,33 1:120,89 | 24 Nm Maks | 72 Nm | 73% | 60,8±0,5 | 871 |
| 1:154 1:187 1:220 1:260 1:307 | 1:153,69 1:186,62 1:220,32 1:260,10 1:307,06 | 30 Nm Maks | 90 Nm | 66% | 71,9±0,5 | 1066 |
| Wejście i wyjście w tym samym kierunku obrotu; Silnik maks. prędkość wejściowa: <6000 obr/min; Zakres temperatury roboczej: -15 ℃ ~ + 80 ℃ | ||||||
| Materiał pierścienia | Metal |
| Łożysko na wyjściu | Łożyska kulkowe |
| Maks. Promieniowy (12 mm od kołnierza) | 400N |
| Maks. obciążenie osiowe wału | 120N |
| Luz promieniowy wału (w pobliżu kołnierza) | ≤0,08 mm |
| Luz osiowy wału | ≤0,4 mm |
| Luz bez obciążenia | ≤2,5° |
| Siła wciskania wału, maks | 300N |
| Moduł | 1 | ||
| Liczba zębów | 12 | 15 | 9 |
| Kąt nacisku | 20° | ||
| Średnica otworu | Φ6H7 | ||
| Współczynnik redukcji | 1:4,25,1:15,1:18,1:23,1:52,1:61,1:72,1:96 1:121,1:220,1:260,1:307 |
1:3,6,1:13,1:43,1:154,1:187 | 1:5,33,1:28 |
| Współczynnik redukcji | Dokładny współczynnik redukcji | Znamionowy moment tolerancji | Maksymalny chwilowy moment tolerancji | Efektywność | L (mm) | Waga (g) |
| 1:3,6 1:4,25 1:5,33 | 1:3,6 1:4,25 1:5,33 | 4 Nm maks | 12 Nm | 90% | 40,3±0,5 | 510 |
| 1:13 1:15 1:18 1:23 1:28 | 1:12,96 1:15,30 1:18,06 1:22,67 1:28,44 | 18 Nm maks | 50 Nm | 81% | 53,8±0,5 | 720 |
| 1:43 1:52 1:61 1:72 1:96 1:121 | 1:42,69 1:51,84 1:61,20 1:72,25 1:96,33 1:120,89 | 36 Nm Maks | 100 Nm | 73% | 67,2±0,5 | 930 |
| 1:154 1:187 1:220 1:260 1:307 | 1:153,69 1:186,62 1:220,32 1:260,10 1:307,06 | 45 Nm Maks | 110 Nm | 66% | 80,6±0,5 | 1150 |
| Wejście i wyjście w tym samym kierunku obrotu; Silnik maks. prędkość wejściowa: <6000 obr/min; Zakres temperatury roboczej: -15 ℃ ~ + 80 ℃ | ||||||

Złącza, skrzynia biegów, enkoder, hamulec, zintegrowany sterownik...
Metalowe koła pasowe
Plastikowe koło pasowe
Bieg
Sworzeń wału
Wał gwintowany
Montaż panelowy
Wał pusty
Wał gwintowany
Montaż panelowy
Mieszkanie jednoosobowe
Podwójne mieszkanie
Wał klucza
Kable
Kołnierze
Wał
Pręt śruby pociągowej
Kodery
Hamulce
Skrzynie biegów
Zestawy silnikowe
Zintegrowane sterowniki
Bardziej dostosowane
Połączenia przewodów serii JK57BLS.pdf
Instrukcja obsługi JKBLD300V2_v1.1.pdf
© PRAWA AUTORSKIE 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.