Даўжыня рухавіка: 37 мм / 47 мм / 67 мм / 87 мм / 107 мм
Намінальнае напружанне: 36 В
Nema 23 57BLS Агульны планетарны рухавік BLDC з круглай галоўкай
Jkongmotor
Nema23 (57 мм)
3 фаза
36В
10 шт
| Даступнасць: | |
|---|---|
Агульныя характарыстыкі |
|
| Пункт | Спецыфікацыя |
| Намоточный тып | Зорка |
| Вугал эфекту Хола | Электрычны кут 120 градусаў |
| Вал скончыўся | 0,025 мм |
| Радыяльная гульня | 0,02 мм пры 450 г |
| Скончыць гульню | 0,08 мм пры 450 г |
| Макс.радыяльная сіла | 75N@10 мм ад фланца |
| Макс. восевая сіла | 10N |
| Клас ізаляцыі | Клас В |
| Дыэлектрычная трываласць | 500 В пастаяннага току на працягу адной хвіліны |
| Супраціў ізаляцыі | Мін. 100 МОм, 500 В пастаяннага току |
| нумар мадэлі | Намінальнае напружанне | Даўжыня рухавіка | Ток | Намінальная магутнасць | Інэрцыя ротара | Намінальны крутоўны момант | Намінальная хуткасць | Вага |
| VDC | (L) мм | А | В | г.см² | Нм | абароты ў хвіліну |
кг | |
| JK57BLS005 | 36 | 37 | 3.5 | 23 | 30 | 0.055 | 4000 | 0.33 |
| JK57BLS01 | 36 | 47 | 6.8 | 46 | 75 | 0.11 | 4000 | 0.44 |
| JK57BLS02 | 36 | 67 | 11.5 | 92 | 119 |
0.22 | 4000 | 0.75 |
| JK57BLS03 | 36 | 87 | 15.5 | 138 | 173 | 0.33 | 4000 | 1 |
| JK57BLS04 | 36 | 107 | 20.5 | 184 | 230 | 0.44 | 4000 | 1.25 |
| Правады Bldc Motors | Правады датчыка Хола | ||||||
| У | В | В | +5 В пастаяннага току |
GND | Ху |
Хв | Гв |
| Жоўты | Зялёны | Сіні | Чырвоны | Чорны | Прывітанне |
Зялёны | Сіні |
| Матэрыял кольцаў | Метал |
| Падшыпнік на выхадзе | Шарыкавыя падшыпнікі |
| Макс. Радыяльны (12 мм ад фланца) | 300N |
| Макс. восевая нагрузка на вал | 200N |
| Радыяльны люфт вала (каля фланца) | ≤0,08 мм |
| Восевы люфт вала | ≤0,4 мм |
| Люфт без нагрузкі | ≤2,5° |
| Сіла прэсавання вала, макс | 300N |
| Модуль | 1 | ||
| Колькасць зубоў | 12 | 15 | 9 |
| Кут націску | 20° | ||
| Дыяметр адтуліны | Φ6H7 | ||
| Каэфіцыент памяншэння | 1:4.25,1:15,1:18,1:23,1:52,1:61,1:72,1:96 1:121,1:220,1:260,1:307 |
1:3.6,1:13,1:43,1:154,1:187 | 1:5.33,1:28 |
| Каэфіцыент памяншэння | Дакладны каэфіцыент памяншэння | Намінальны допуск крутоўнага моманту | Максімальны імгненны допуск крутоўнага моманту | Эфектыўнасць | L (мм) | Вага (г) |
| 1:3,6 1:4,25 1:5,33 | 1:3,6 1:4,25 1:5,33 | Макс. 3 Нм | 9 Нм | 90% | 37,8±0,5 | 489 |
| 1:13 1:15 1:18 1:23 1:28 | 1:12.96 1:15.30 1:18.06 1:22.67 1:28.44 | Макс. 12 Нм | 36 Нм | 81% | 49,5±0,5 | 681 |
| 1:43 1:52 1:61 1:72 1:96 1:121 | 1:42.69 1:51.84 1:61.20 1:72.25 1:96.33 1:120.89 | 24 Нм Макс | 72 Нм | 73% | 60,8±0,5 | 871 |
| 1:154 1:187 1:220 1:260 1:307 | 1: 153,69 1: 186,62 1: 220,32 1: 260,10 1: 307,06 | 30 Нм Макс | 90 Нм | 66% | 71,9±0,5 | 1066 |
| Уваход і выхад аднолькавы кірунак кручэння; Матор Макс. ўваходная хуткасць: <6000rpm; Дыяпазон працоўных тэмператур: -15℃ ~ +80℃ | ||||||
| Матэрыял кольцаў | Метал |
| Падшыпнік на выхадзе | Шарыкавыя падшыпнікі |
| Макс. Радыяльны (12 мм ад фланца) | 400N |
| Макс. восевая нагрузка на вал | 120N |
| Радыяльны люфт вала (каля фланца) | ≤0,08 мм |
| Восевы люфт вала | ≤0,4 мм |
| Люфт без нагрузкі | ≤2,5° |
| Сіла прэсавання вала, макс | 300N |
| Модуль | 1 | ||
| Колькасць зубоў | 12 | 15 | 9 |
| Кут націску | 20° | ||
| Дыяметр адтуліны | Φ6H7 | ||
| Каэфіцыент памяншэння | 1:4.25,1:15,1:18,1:23,1:52,1:61,1:72,1:96 1:121,1:220,1:260,1:307 |
1:3.6,1:13,1:43,1:154,1:187 | 1:5.33,1:28 |
| Каэфіцыент памяншэння | Дакладны каэфіцыент памяншэння | Намінальны допуск крутоўнага моманту | Максімальны імгненны допуск крутоўнага моманту | Эфектыўнасць | L (мм) | Вага (г) |
| 1:3,6 1:4,25 1:5,33 | 1:3,6 1:4,25 1:5,33 | Макс. 4 Нм | 12 Нм | 90% | 40,3±0,5 | 510 |
| 1:13 1:15 1:18 1:23 1:28 | 1:12.96 1:15.30 1:18.06 1:22.67 1:28.44 | Макс. 18 Нм | 50 Нм | 81% | 53,8±0,5 | 720 |
| 1:43 1:52 1:61 1:72 1:96 1:121 | 1:42.69 1:51.84 1:61.20 1:72.25 1:96.33 1:120.89 | 36 Нм Макс | 100 Нм | 73% | 67,2±0,5 | 930 |
| 1:154 1:187 1:220 1:260 1:307 | 1: 153,69 1: 186,62 1: 220,32 1: 260,10 1: 307,06 | Макс. 45 Нм | 110 Нм | 66% | 80,6±0,5 | 1150 |
| Уваход і выхад аднолькавы кірунак кручэння; Матор Макс. ўваходная хуткасць: <6000rpm; Дыяпазон працоўных тэмператур: -15℃ ~ +80℃ | ||||||

Раздымы, скрынка перадач, кадавальнік, тормаз, убудаваны драйвер...
Металічныя шківы
Пластыкавы шкіў
рыштунак
Штыфт вала
Рэзьбавы вал
Мацаванне на панэлі
Полы вал
Рэзьбавы вал
Мацаванне на панэлі
Адзіная кватэра
Двайны флэт
Ключавы вал
Кабелі
Фланцы
Вал
Шток хадавога шрубы
Кадавальнікі
Тормазы
Скрынкі перадач
Маторныя наборы
Інтэграваныя драйверы
Больш індывідуальныя
Падключэнне правадоў серыі JK57BLS.pdf
Кіраўніцтва карыстальніка JKBLD300V2_v1.1.pdf
© АЎТАРСКАЕ ПРАВО 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD УСЕ ПРАВЫ ЗАХОЖАНЫ.