JK80BLS02 Z enkoderem
Jkongmotor
3000 obr./min
4 bieguny
80mm
48 V
10 szt
| Dostępność: | |
|---|---|
Bezszczotkowy silnik serwo prądu stałego Jkongmotor 48 V (JK80BLS02) o prędkości 3000 obr./min i rozmiarze 80 x 80 x 98 mm, 0,7 Nm i 220 W. Aby uzyskać więcej różnych wymagań dotyczących silników bldc (takich jak skrzynia biegów, hamulec, enkoder lub silniki zintegrowane), skontaktuj się z nami!!!
Typ: bezszczotkowy silnik serwo prądu stałego 48 V 80 mm
Nazwa modelu: JK80BLS02
Liczba faz: 3
Liczba Polaków: 4
Prędkość znamionowa: 3000 obr./min
Znamionowy moment obrotowy: 0,7 Nm
Moc znamionowa: 220 W
Stały moment obrotowy: 0,127 Nm/A
Klasa izolacji: B
Części opcjonalne: skrzynia biegów, enkoder, hamulec, zintegrowany sterownik...
Rozmiar ramy: (80 x 80 mm)
Długość korpusu: 98mm
Średnica wału: 14mm
Liczba odprowadzeń: 4
Długość przewodów: 300 mm
Czujnik: czujnik Halla
Enkoder: 1000PPR
Waga: 2,0 kg
| Przewody silników Bldc | Przewody czujnika Halla | ||||||
| U | V | W | +5 V prądu stałego |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Żółty | Zielony | Niebieski | Czerwony | Czarny | Cześć |
Zielony | Niebieski |
| Napięcie enkodera Vcc (+5 V) | EGND-Encoder Grand (0 V) | Wejście fazowe EA-Encoder A | Wejście fazy B enkodera EB | Wejście fazy Z EZ-Encoder |
| CZERWONY | CZARNY | ZIELONY | NIEBIESKI | ŻÓŁTY |
Ogólne dane techniczne |
|
| Przedmiot | Specyfikacja |
| Typ uzwojenia | Delt |
| Kąt efektu Halla | Kąt elektryczny 120 stopni |
| Skończył się wał | 0,025 mm |
| Gra radialna | 0,02 mm przy 450 g |
| Zakończ grę | 0,08 mm przy 450 g |
| Maksymalna siła promieniowa | 115N@20mm od kołnierza |
| Maks. siła osiowa | 45N |
| Klasa izolacji | Klasa B |
| Wytrzymałość dielektryczna | 500VDC przez jedną minutę |
| Rezystancja izolacji | Min. 100MΩ, 500VDC |
| Specyfikacja elektryczna | ||
| Model | / |
JK80BLS02 |
| Faza | / | 3 |
| Polacy | / | 4 |
| Napięcie znamionowe | vdc | 48 |
| Prędkość znamionowa | obr./min |
3000 |
| Znamionowy moment obrotowy | Nm | 0.7 |
| Prąd znamionowy | A | 5.5 |
| Moc znamionowa | W | 220 |
| Stały moment obrotowy | Nm/A | 0.127 |
| Długość ciała | mm | 98 |
| Waga | kg | 2.0 |
| Transduktor | / | Kochanie, cóż |
| Koder | / | 1000PPR |
| Klasa izolacji | / | B |
| Klasa izolacji | / | IP30 |
| Temperatura przechowywania | ℃ | -25 ~ +70 ℃ |
| Temperatura pracy | ℃ | -15 ~ + 50 ℃ |
| Wilgotność robocza | PRAWA | 85% RH lub mniej (bez kondensacji) ≤85% RH |
| Środowisko pracy | / | Na zewnątrz (bez bezpośredniego światła słonecznego), bez gazów korozyjnych, bez gazów palnych, bez mgły olejowej, bez kurzu |
| Wysokość | M | 1000 metrów lub mniej |
Silnik, skrzynia biegów, enkoder, hamulec, zintegrowany sterownik...
Metalowe koła pasowe
Plastikowe koło pasowe
Bieg
Sworzeń wału
Wał gwintowany
Montaż panelowy
Wał pusty
Wał gwintowany
Montaż panelowy
Mieszkanie jednoosobowe
Podwójne mieszkanie
Wał klucza
Kable
Kołnierz
Wał
Pręt śrubowy
Zewnętrzny biegacz
Bezrdzeniowe silniki prądu stałego
Przekładnia ślimakowa
Wspólny sprzęt
Przekładnia planetarna
Hamulec
Wbudowany sterownik
Kierowcy
© PRAWA AUTORSKIE 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.