JK80BLS02 S koderom
Jkongmotor
3000 okretaja u minuti
4 pola
80 mm
48V
10 kom
| Dostupnost: | |
|---|---|
Jkongmotor 48v bldc istosmjerni servo motor bez četkica (JK80BLS02) s brzinom od 3000 o/min i veličinom 80x80x98 mm, 0,7 Nm i 220 W. Za više različitih zahtjeva bldc motora (kao što su mjenjač, kočnica, koder ili integrirani motori), kontaktirajte nas!!!
Tip: 48v 80mm istosmjerni servo motor bez četkica
Naziv modela: JK80BLS02
Broj faza: 3
Broj polova: 4
Nazivna brzina: 3000 o/min
Nazivni zakretni moment: 0,7 Nm
Nazivna snaga: 220W
Konstanta momenta: 0,127 Nm/A
Klasa izolacije: B
Dodatni dijelovi: mjenjač, enkoder, kočnica, integrirani upravljački program...
Veličina okvira: (80 x 80 mm)
Duljina tijela: 98 mm
Promjer osovine: 14 mm
Broj izvoda: 4
Dužina kablova: 300 mm
Senzor: Hallov senzor
Enkoder: 1000PPR
Težina: 2,0 kg
| Žice Bldc motora | Žice Hallovog senzora | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Žuta boja | zelena | Plava | crveno | Crna | ćao |
zelena | Plava |
| Napon Vcc-enkodera (+5V) | EGND-Encoder Grand(0V) | EA-Encoder A fazni ulaz | EB-Encoder B ulaz faze | EZ-Encoder Z fazni ulaz |
| CRVENA | CRNI | ZELENO | PLAVA | ŽUTA BOJA |
Opće specifikacije |
|
| Artikal | Specifikacija |
| Vrsta namota | Delt |
| Kut Hall efekta | Električni kut od 120 stupnjeva |
| Osovina istekla | 0,025 mm |
| Radijalna igra | 0,02 mm @ 450 g |
| Kraj igre | 0,08 mm @ 450 g |
| Max.radijalna sila | 115N@20mm od prirubnice |
| Maks. aksijalna sila | 45N |
| Klasa izolacije | Klasa B |
| Dielektrična čvrstoća | 500VDC za jednu minutu |
| Otpor izolacije | Min. 100 MΩ, 500 VDC |
| Električna specifikacija | ||
| Model | / |
JK80BLS02 |
| Faza | / | 3 |
| Poljaci | / | 4 |
| Nazivni napon | vdc | 48 |
| Nazivna brzina | broj okretaja u minuti |
3000 |
| Nazivni zakretni moment | Nm | 0.7 |
| Nazivna struja | A | 5.5 |
| Nazivna snaga | W | 220 |
| Konstanta momenta | Nm/A | 0.127 |
| Duljina tijela | mm | 98 |
| Težina | kg | 2.0 |
| Senzor | / | Med-zdenac |
| Koder | / | 1000PPR |
| Klasa izolacije | / | B |
| Klasa izolacije | / | IP30 |
| Temperatura skladištenja | ℃ | -25~+70℃ |
| Radna temperatura | ℃ | -15~+50℃ |
| Radna vlažnost | RH | 85% RH ili manje (bez kondenzacije) ≤85% RH |
| Radno okruženje | / | Na otvorenom (bez izravne sunčeve svjetlosti), bez korozivnog plina, bez zapaljivog plina, bez uljne magle, bez prašine |
| Nadmorska visina | m | 1000 metara ili manje |
Motor, mjenjač, enkoder, kočnica, integrirani upravljački program...
Metalne remenice
Plastična remenica
oprema
Zatik osovine
Osovina s navojem
Montaža na ploču
Šuplje vratilo
Osovina s navojem
Montaža na ploču
Samac Stan
Dvostruki stan
Osovina ključa
Kablovi
Prirubnica
Vratilo
Vijčana šipka
Vanjski trkač
Istosmjerni motori bez jezgre
Pužni mjenjač
Uobičajena oprema
Planetarni zupčanik
Kočnica
Ugrađeni upravljački program
Vozači
© AUTORSKA PRAVA 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD SVA PRAVA PRIDRŽANA.