JK80BLS04 Dengan Pengekod
Jkongmotor
3000rpm
4 tiang
80mm
48V
10 keping
| Ketersediaan: | |
|---|---|
Jkongmotor 80MM 48v brushless bldc dc servo motor (JK80BLS04) dengan kelajuan 3000Rpm dan saiz 80x80x138mm , 1.4Nm dan 440W. Untuk lebih banyak keperluan motor bldc yang berbeza (seperti kotak gear, brek, pengekod atau motor bersepadu), sila hubungi kami!!!
Jenis: motor servo dc tanpa berus 48v 80mm
Nama Model: JK80BLS04
Bilangan Fasa: 3
Bilangan Tiang: 4
Kelajuan Dinilai: 3000Rpm
Tork Dinilai: 1.4Nm
Kuasa Berkadar: 440W
Pemalar Tork: 0.124Nm/A
Kelas Penebat: B
Bahagian Pilihan: Kotak Gear, Pengekod, Brek, Pemandu Bersepadu...
Saiz Bingkai: ( 80 x 80mm)
Panjang Badan: 138mm
Diameter aci: 14mm
Bilangan Pemimpin: 4
Panjang Lead: 300mm
Penderia: Penderia Dewan
Pengekod: 1000PPR
Berat: 3.2kg
| Wayar Bldc Motors | Wayar Sensor Dewan | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| kuning | hijau | Biru | merah | Hitam | Yello |
hijau | Biru |
| Voltan Pengekod Vcc (+5V) | EGND-Encoder Grand(0V) | EA-Encoder A input fasa | Input fasa EB-Pengekod B | Input fasa EZ-Pengekod Z |
| MERAH | HITAM | HIJAU | BIRU | KUNING |
Spesifikasi Umum |
|
| item | Spesifikasi |
| Jenis penggulungan | Delt |
| Sudut kesan dewan | Sudut elektrik 120 darjah |
| Aci habis | 0.025mm |
| Permainan jejari | 0.02mm@450g |
| Tamatkan permainan | 0.08mm@450g |
| Daya maksima jejari | 115N@20mm dari bebibir |
| Maks. daya paksi | 45N |
| Kelas penebat | Kelas B |
| Kekuatan Dielektrik | 500VDC selama satu minit |
| Rintangan Penebat | 100MΩ Min., 500VDC |
| Spesifikasi Elektrik | ||
| Model | / |
JK80BLS04 |
| fasa | / | 3 |
| tiang | / | 4 |
| Voltan Ternilai | vdc | 48 |
| Kelajuan Dinilai | rpm |
3000 |
| Tork Dinilai | Nm | 1.4 |
| Nilai Semasa | A | 10.5 |
| Kuasa Dinilai | W | 440 |
| Pemalar Tork | Nm/A | 0.124 |
| Panjang Badan | mm | 138 |
| Berat badan | kg | 3.2 |
| Sensor | / | Madu-baik |
| Pengekod | / | 1000PPR |
| Kelas Penebat | / | B |
| Kelas Penebat | / | IP30 |
| Suhu Penyimpanan | ℃ | -25~+70℃ |
| Suhu Operasi | ℃ | -15~+50℃ |
| Kelembapan Bekerja | RH | 85% RH atau kurang (tiada pemeluwapan) ≤85% RH |
| Persekitaran Kerja | / | Luaran (tiada cahaya matahari langsung), tiada gas menghakis, tiada gas mudah terbakar, tiada kabus minyak, tiada habuk |
| Ketinggian | m | 1000 meter atau kurang |
Motor, Kotak Gear, Pengekod, Brek, Pemandu Bersepadu...
Takal Logam
Takal Plastik
Gear
Pin Aci
Aci Berulir
Pemasangan Panel
Aci Berongga
Aci Berulir
Pemasangan Panel
Flat Bujang
Dwi Flat
Aci Kunci
Kabel
Bebibir
Aci
Batang skru
Pelari Luar
Motor Dc Tanpa Core
Kotak gear cacing
Gear Biasa
Gear Planet
Brek
Pemandu Terbina dalam
Pemandu
© HAK CIPTA 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD SEMUA HAK TERPELIHARA.