JK80BLS04 Кодермен
Jkongmotor
3000айн/мин
4 тірек
80мм
48 В
10 дана
| Қол жетімділік: | |
|---|---|
Jkongmotor 80MM 48v щеткасыз bldc тұрақты ток сервомоторы (JK80BLS04) 3000айн/мин жылдамдығы және өлшемі 80x80x138mm , 1,4Nm және 440W. Bldc қозғалтқыштарына әртүрлі талаптар (мысалы, беріліс қорабы, тежегіш, кодер немесе біріктірілген қозғалтқыштар) үшін бізге хабарласыңыз!!!
Түрі: 48в 80мм щеткасыз тұрақты ток сервомоторы
Модель атауы: JK80BLS04
Кезең саны: 3
Полюстердің саны: 4
Номиналды жылдамдық: 3000 айн/мин
Номиналды момент: 1,4 Нм
Номиналды қуат: 440 Вт
Тұрақты момент: 0,124 Нм/А
Оқшаулау класы: B
Қосымша бөлшектер: беріліс қорабы, кодер, тежегіш, біріктірілген драйвер...
Жақтау өлшемі: (80 x 80 мм)
Дене ұзындығы: 138 мм
Білік диаметрі: 14 мм
Жетекшілер саны: 4
Ұзындығы: 300 мм
Датчик: Холл сенсоры
Кодер: 1000PPR
Салмағы: 3,2 кг
| Bldc Motors сымдары | Холл сенсорының сымдары | ||||||
| У | В | В | +5VDC |
GND | Ху |
Hv | Hw |
| Сары | Жасыл | Көк | Қызыл | Қара | Сәлеметсіз бе |
Жасыл | Көк |
| Vcc-кодер кернеуі (+5В) | EGND-кодер Grand(0V) | EA-кодер А фазалық кіріс | EB-кодер В фазасының кірісі | EZ-Encoder Z фазалық кіріс |
| ҚЫЗЫЛ | ҚАРА | ЖАСЫЛ | КӨК | САРЫ |
Жалпы сипаттамалар |
|
| Элемент | Техникалық сипаттама |
| Орам түрі | Delt |
| Холл эффектінің бұрышы | 120 градус электрлік бұрыш |
| Білік бітті | 0,025 мм |
| Радиалды ойын | 0,02мм@450г |
| Ойынды аяқтау | 0,08мм@450г |
| Максималды радиалды күш | Фланецтен 115N@20мм |
| Макс. осьтік күш | 45Н |
| Оқшаулау класы | В сыныбы |
| Диэлектрлік күш | Бір минут ішінде 500В тұрақты ток |
| Оқшаулау кедергісі | 100МΩ Мин., 500В тұрақты ток |
| Электрлік спецификация | ||
| Үлгі | / |
JK80BLS04 |
| Фаза | / | 3 |
| поляктар | / | 4 |
| Номиналды кернеу | vdc | 48 |
| Номиналды жылдамдық | айн/мин |
3000 |
| Номиналды момент | Нм | 1.4 |
| Номиналды ток | А | 10.5 |
| Номиналды қуат | В | 440 |
| Айнымалы момент | Нм/А | 0.124 |
| Дене ұзындығы | мм | 138 |
| Салмағы | кг | 3.2 |
| Датчик | / | Бал-жақсы |
| Кодер | / | 1000PPR |
| Оқшаулау класы | / | Б |
| Оқшаулау класы | / | IP30 |
| Сақтау температурасы | ℃ | -25~+70℃ |
| Жұмыс температурасы | ℃ | -15~+50℃ |
| Жұмыс ылғалдылығы | RH | 85% RH немесе одан аз (конденсациясыз) ≤85% RH |
| Жұмыс ортасы | / | Сыртта (тікелей күн сәулесі жоқ), коррозиялық газ, жанғыш газ, май тұманы, шаң жоқ |
| Биіктік | м | 1000 метр немесе одан аз |
Мотор, беріліс қорабы, кодер, тежегіш, біріктірілген драйвер...
Металл шығырлар
Пластикалық шкив
Беріліс
Білік түйреуіш
Бұрандалы білік
Панельді орнату
Қуыс білік
Бұрандалы білік
Панельді орнату
Жалғыз пәтер
Қос пәтер
Кілт білігі
Кабельдер
Фланец
Білік
Бұрандалы өзек
Outter Runner
Ядросыз тұрақты ток қозғалтқыштары
Құрт беріліс қорабы
Common Gear
Планетарлық құрал
Тежеу
Кірістірілген драйвер
Жүргізушілер
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD БАРЛЫҚ ҚҰҚЫҚТАР ҚҰРЫЛҒАН.