JK80BLS01 me Brake
Jkongmotor
3000 rpm
4 shtylla
80 mm
48 V
10 copë
| Disponueshmëria: | |
|---|---|
Jkongmotor 80mm 48v 4 pole motor frenash me kokë të rrumbullakët pa furçë dc (JK80BLS01) me shpejtësi 3000Rpm dhe madhësi 80x80x78mm. Ka 8 tela (3 tela për motorët, 5 tela për sensorin hallall), 0.35Nm 3A dhe 110W. Për më shumë kërkesa të ndryshme të motorëve bldc (të tilla si kuti ingranazhesh, frena, kodues ose motorë të integruar), ju lutemi na kontaktoni!!!
Lloji: Motor 48v 80mm me frena të rrumbullakëta pa furçë dc
Emri i modelit: JK80BLS01 me frenim
Numri i Fazës: 3
Numri i polakëve: 4
Shpejtësia e vlerësuar: 3000 Rpm
Çift rrotullues i vlerësuar: 0.35 Nm
Rryma e vlerësuar: 3A
Fuqia e vlerësuar: 110 W
Çift rrotullues maksimal: 1.05 Nm
Rryma e pikut: 9A
EMF e pasme: 13,5 V/Krpm
Konstanta e çift rrotullimit: 0.13 Nm/A
Inercia e rotorit: 210g.cm2
Klasa e izolimit: B
Rezistenca e izolimit: 100MΩ Min @500VDC
Forca dielektrike: 500 VAC për 1 minutë
Drejtues i përshtatshëm: BLD300
Pjesë opsionale: kuti ingranazhi, kodues, frena, drejtues i integruar...
Madhësia e kornizës: 80x80 mm
Gjatësia e trupit: 78 mm
Diametri i boshtit: 14 mm
Numri i drejtuesve: 8
Gjatësia e kapakut: 300 mm
Sensori: Sensori Hall
Pesha: 1.4 kg
| Telat e Bldc Motors | Telat e sensorit të sallës | ||||||
| U | V | W | +5 VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| E verdha | E gjelbër | Blu | E kuqe | E zezë | Ello |
E gjelbër | Blu |
Specifikimet e Përgjithshme |
|
| Artikulli | Specifikimi |
| Lloji i mbështjelljes | Delt |
| Këndi i efektit të sallës | Këndi elektrik 120 gradë |
| Boshti mbaroi | 0.025 mm |
| Lojë radiale | 0.02mm@450g |
| Përfundo lojën | 0,08mm@450g |
| Maks.forca radiale | 115N@20mm nga fllanxha |
| Maks. forca boshtore | 45N |
| Klasa e izolimit | Klasa B |
| Forca dielektrike | 500 VDC për një minutë |
| Rezistenca e izolimit | Minimumi 100 MΩ, 500 VDC |
| Specifikimi Elektrik | ||
| Model | / |
JK80BLS01 me Brake |
| Faza | / | 3 |
| polakët | / | 4 |
| Tensioni i vlerësuar | vdc | 48 |
| Shpejtësia e vlerësuar | rpm |
3000 |
| Çift rrotullues i vlerësuar | Nm | 0.35 |
| Rryma e vlerësuar | A | 3 |
| Fuqia e vlerësuar | W | 110 |
| Maja e rrotullimit | Nm | 1.05 |
| Rryma e pikut | A | 9 |
| EMF prapa | V/Krpm | 13.5 |
| Çift rrotullues konstant | Nm/A | 0.13 |
| Inercia e rotorit | g.cm2 | 210 |
| Gjatësia e trupit | mm | 78 |
| Pesha | kg | 1.4 |
| Sensori | / | Mjaltë - mirë |
| Klasa e izolimit | / | B |
| Klasa e izolimit | / | IP30 |
| Temperatura e ruajtjes | ℃ | -25℃+70℃ |
| Temperatura e funksionimit | ℃ | -15+50℃ |
| Lagështia e punës | RH | RH 85% ose më pak (pa kondensim) ≤85% RH |
| Mjedisi i punës | / | Në natyrë (pa rrezet e diellit direkte), pa gaz gërryes, pa gaz të ndezshëm, pa mjegull vaji, pa pluhur |
| Lartësia mbidetare | m | 1000 metra ose më pak |
Motori, kuti ingranazhi, kodifikuesi, frena, drejtuesi i integruar...
Roka metalike
Makinë plastike
Ingranazhet
Kunj boshti
Bosht filetuar
Montimi i panelit
Bosht i zbrazët
Bosht filetuar
Montimi i panelit
Banesa teke
Banesa e dyfishtë
Bosht kyç
Kabllot
Fllanxha
Bosht
Shufra me vidë
Vrapues i jashtëm
Motorë DC pa bërthamë
Kuti ingranazhi me krimba
Pajisje të zakonshme
Ingranazhet planetare
Frena
Shofer i integruar
Drejtues
Lidhjet e telave të serisë JK80BLS.pdf
Dimensioni i serisë JK80BLS.pdf
JK80BLS01 Kurba e performancës së çift rrotullues mbajtës.bmp
© TË DREJTAT E AUTORIT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO., LTD TË GJITHA TË DREJTAT E REZERVUARA.