JK80BLS01 mat Brems
Jkongmotor
3000 U/min
4 polen
80 mm
48v vun
10 Stéck
| Disponibilitéit: | |
|---|---|
Jkongmotor 80mm 48v 4pole Ronn Kapp Brems Brushless DC Motor (JK80BLS01) mat 3000 Rpm Geschwindegkeet a Gréisst 80x80x78mm. Et huet 8 Drot (3 Drot fir Motoren, 5 Drot fir Hallsensor), 0,35Nm 3A an 110W. Fir méi verschidde bldc Motoren Ufuerderunge (wéi Gearbox, Brems, Encoder oder integréiert Motoren), kontaktéiert eis w.e.g. !!!
Typ: 48V 80mm Ronn Kapp Brems Brushless DC Motor
Modell Numm: JK80BLS01 mat Brems
Zuel vu Phase: 3
Zuel vun de Pole: 4
Bewäert Geschwindegkeet: 3000 Rpm
Bewäert Dréimoment: 0,35 Nm
Bewäert Stroum: 3A
Bewäert Kraaft: 110W
Maximum Dréimoment: 1,05 Nm
Peak Stroum: 9A
Réck EMF: 13.5V/Krpm
Dréimoment Konstant: 0,13 Nm/A
Rotor Inertia: 210g.cm2
Isolatiounsklass: B
Isolatioun Resistenz: 100MΩ Min @ 500VDC
Dielektresch Kraaft: 500VAC fir 1 Minutt
Passende Chauffer: BLD300
Optional Parts: Gearbox, Encoder, Brems, Integréiert Driver ...
Frame Gréisst: 80x80mm
Kierper Längt: 78mm
Schaft Duerchmiesser: 14 mm
Zuel vu Leads: 8
Lead Längt: 300 mm
Sensor: Hall Sensor
Gewiicht: 1,4 kg
| Bldc Motors Drot | Hall Sensor Drot | ||||||
| U | V | W | +5 VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Giel | Gréng | Blo | Rout | Schwaarz | Yello |
Gréng | Blo |
Allgemeng Spezifikatioune |
|
| Artikel | Spezifizéierung |
| Winding Typ | Delt |
| Hall Effekt Wénkel | 120 Grad elektresche Wénkel |
| Schaft raus | 0,025 mm |
| Radial Spill | 0,02 mm @ 450 g |
| Spill Enn | 0,08 mm @ 450 g |
| Max.radial Kraaft | 115N@20mm vum Flange |
| Max. axial Kraaft | 45N |
| Isolatioun Klass | Klass B |
| Dielektresch Kraaft | 500VDC fir eng Minutt |
| Isolatioun Resistenz | 100MΩ Min., 500VDC |
| Elektresch Spezifizéierung | ||
| Modell | / |
JK80BLS01 mat Brems |
| Phase | / | 3 |
| Pole | / | 4 |
| Bewäert Spannung | vdc | 48 |
| Bewäert Geschwindegkeet | rpm |
3000 |
| Bewäert Dréimoment | Nm | 0.35 |
| Bewäert aktuell | A | 3 |
| Bewäert Kraaft | W | 110 |
| Peak Dréimoment | Nm | 1.05 |
| Peak aktuell | A | 9 |
| Zréck EMF | V/Krpm | 13.5 |
| Dréimoment konstant | Nm/A | 0.13 |
| Rotor Inertia | g.cm2 | 210 |
| Kierper Längt | mm | 78 |
| Gewiicht | kg | 1.4 |
| Sensor | / | Hunneg-well |
| Isolatioun Klass | / | B |
| Isolatioun Klass | / | IP30 |
| Späichertemperatur | ℃ | -25 bis +70 ℃ |
| Operatioun Temperatur | ℃ | -15 bis +50 ℃ |
| Aarbecht Fiichtegkeet | RH | 85% RH oder manner (keng Kondensatioun) ≤85% RH |
| Aarbechtsëmfeld | / | Outdoor (keng direktem Sonneliicht), kee korrosive Gas, kee brennbare Gas, keen Uelegnebel, kee Stëbs |
| Héicht | m | 1000 Meter oder manner |
Motor, Gearbox, Encoder, Brems, Integréiert Driver ...
Metal Pulleys
Plastik Pulley
Gear
Schaft Pin
Schacht Schacht
Panel Mount
Huel Schaft
Schacht Schacht
Panel Mount
Eenzel Appartement
Dual Flat
Schlëssel Schaft
Kabelen
Flange
Schaft
Schrauwen Rod
Outer Runner
Coreless DC Motoren
Worm Gearbox
Gemeinsam Gear
Planetaresch Gear
Bremsen
Built-in Driver
Chauffeuren
JK80BLS Serie Drot Connections.pdf
JK80BLS01 Holding Dréimoment Leeschtung curve.bmp
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO., LTD ALL RECHTER RESERVED.