JK80BLS01 with Brake
Jkongmotor
3000rpm
4 polos
80mm
48V
10 Pcs
| Availability: | |
|---|---|
Jkongmotor 80mm 48v 4poles rotundi capitis scopuli ossis dc motore (JK80BLS01) fregit cum 3000Rpm celeritate et magnitudine 80x80x78mm. Habet 8 fila (3 fila motorum, 5 fila pro hallsensore), 0.35Nm 3A et 110W. Pro pluribus requisitis motorum bldc differentium (ut gearbox, fregit, encoder, aut motores integrales), pete nobis!!!
Typus: 48v 80mm caput rotundum fregit Brushless dc motor
Exemplar Name: JK80BLS01 cum fregit
Numerus Phase: 3
Numeri Polonorum: 4
Ratum Speed: 3000Rpm
Ratum Torque: 0.35Nm
Ratum Current: 3A
Ratum Power: 110W
Peak Torque: 1.05Nm
Cacumen Current: 9A
EMF: 13.5V/Krpm
Torque Constant: 0.13Nm/A
Rotor Inertia: 210g.cm2
Insulatio Classis: B
Resistentia Insulatio: 100MΩ Min @500VDC
Dielectrica fortitudo: 500VAC pro 1 Minutum
Idoneum Coegi: BLD300
Partes libitum: Gearbox, Encoder, Brake, Coegi Integrated...
Frame Size: 80x80mm
Corpus Longitudo: 78mm
Shaft Diameter: 14mm
Numerus Leads: 8
Ducit Longitudo: 300mm
Sensor: Hall Sensor
Pondus: 1.4kg
| Fila Motors Bldc | Aula Sensor Wires | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| flavum | Viridis | Blue | Red | Niger | Yello |
Viridis | Blue |
Specificationes generales |
|
| Item | Specification |
| Genus curva | Delt |
| Aula effectus angulus | CXX gradum electrica angulus |
| Hastile excurrere | 0.025mm |
| Radialis fabula | 0.02mm@450g |
| Finis fabula | 0.08mm@450g |
| Max.radial vis | 115N@20mm e LABIUM |
| Maximilianus. articulatio vi | 45N |
| Nulla genus | Classis B |
| Dieelectrica Fortitudo | 500VDC pro uno momento |
| Nulla Resistentia | 100MΩ Min., 500VDC |
| Electrical Specification | ||
| Model | / |
JK80BLS01 with Brake |
| Phase | / | 3 |
| Poloni | / | 4 |
| Rated Voltage | vdc | 48 |
| Rated Speed | rpm |
3000 |
| Rated Torque | Nm | 0.35 |
| Ratum Current | A | 3 |
| Rated Power | W | 110 |
| Apicem Torque | Nm | 1.05 |
| Apicem Current | A | 9 |
| Retro EMF | V/Krpm | 13.5 |
| Torque Constant | Nm/A | 0.13 |
| Rotor Inertia | g.cm2 | 210 |
| Corpus Longitudo | mm | 78 |
| Pondus | kg | 1.4 |
| Sensor | / | Mel bene |
| Insulatio Classis | / | B |
| Insulatio Classis | / | IP30 |
| Repono Temperature | ℃ | -25~+70℃ |
| Operating Temperature | ℃ | -15~+50℃ |
| opus Umor | RH | 85% RH vel minus (nulla condensatio) ≤85% RH |
| Operatio Opera | / | Outdoor (non directum solis), non corrosivum gas, non gas flammabiles, nulla caligo olei, nulla pulvis |
| altitudo | m | M metris vel minus |
Motor, Gearbox, Encoder, Brake, Integrated Driver...
Metallum Pulleys
Plastic Pulley
Apparatus
Shaft Pin
Threaded Shaft
Panel Mount
cava Shaft
Threaded Shaft
Panel Mount
una Flat
Dual Flat
Clavis Shaft
cables
Flange
Shaft
stupra Rod
Exterior Cursor
Coreless Dc Motors
Vermis Gearbox
Apparatus communis
Apparatus planetarius
Fregit
Inaedificata Coegi
Duces
JK80BLS Series Fila Connections.pdf
JK80BLS01 Torque perficientur curve.bmp
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD OMNIUM IURIBUS RESERVATUS.