JK80BLS01 jarrulla
Jkongmotor
3000 rpm
4 napaa
80 mm
48V
10 kpl
| Saatavuus: | |
|---|---|
Jkongmotor 80mm 48v 4napainen pyöreä pääjarru harjaton tasavirtamoottori (JK80BLS01) nopeudella 3000rpm ja koko 80x80x78mm. Siinä on 8 johtoa (3 johtoa moottoreille, 5 johtoa Hall-sensorille), 0,35 Nm 3A ja 110 W. Lisää erilaisia bldc-moottoreita koskevia vaatimuksia (kuten vaihteisto, jarru, anturi tai integroidut moottorit), ota yhteyttä!!!
Tyyppi: 48v 80mm pyöreä pää jarru harjaton tasavirtamoottori
Mallin nimi: JK80BLS01 jarrulla
Vaiheiden lukumäärä: 3
Napojen lukumäärä: 4
Nimellisnopeus: 3000 rpm
Nimellisvääntömomentti: 0,35 Nm
Nimellisvirta: 3A
Nimellisteho: 110W
Huippuvääntö: 1,05 Nm
Huippuvirta: 9A
Takaosan EMF: 13.5V/Krpm
Vääntömomentti: 0,13 Nm/A
Roottorin hitaus: 210g.cm2
Eristysluokka: B
Eristysvastus: 100MΩ Min @500VDC
Dielektrinen lujuus: 500 VAC 1 minuutti
Sopiva ohjain: BLD300
Valinnaiset osat: Vaihteisto, Enkooderi, Jarrut, Integroitu ohjain...
Kehyksen koko: 80x80mm
Rungon pituus: 78 mm
Akselin halkaisija: 14 mm
Johtojen määrä: 8
Johtojen pituus: 300mm
Anturi: Hall-anturi
Paino: 1,4 kg
| Bldc Motorsin johdot | Hall-anturin johdot | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Keltainen | Vihreä | Sininen | Punainen | Musta | Yello |
Vihreä | Sininen |
Yleiset tiedot |
|
| Tuote | Erittely |
| Käämityksen tyyppi | Delt |
| Hall-efektikulma | 120 asteen sähkökulma |
| Akseli loppu | 0,025 mm |
| Radial play | 0,02 mm @ 450 g |
| Lopeta toisto | 0,08 mm @ 450 g |
| Max radiaalinen voima | 115N@20mm laipasta |
| Max. aksiaalinen voima | 45N |
| Eristysluokka | Luokka B |
| Dielektrinen lujuus | 500 VDC yhden minuutin ajan |
| Eristysvastus | 100MΩ Min., 500VDC |
| Sähköiset tiedot | ||
| Malli | / |
JK80BLS01 jarrulla |
| Vaihe | / | 3 |
| puolalaiset | / | 4 |
| Nimellisjännite | vdc | 48 |
| Nimellisnopeus | rpm |
3000 |
| Nimellisvääntömomentti | Nm | 0.35 |
| Nimellisvirta | A | 3 |
| Nimellisteho | W | 110 |
| Huippuvääntömomentti | Nm | 1.05 |
| Huippuvirta | A | 9 |
| Takana EMF | V/Krpm | 13.5 |
| Vääntömomentti vakio | Nm/A | 0.13 |
| Roottorin inertia | g.cm2 | 210 |
| Rungon pituus | mm | 78 |
| Paino | kg | 1.4 |
| Anturi | / | Kulta hyvin |
| Eristysluokka | / | B |
| Eristysluokka | / | IP30 |
| Varastointilämpötila | ℃ | -25~+70 ℃ |
| Käyttölämpötila | ℃ | -15~+50 ℃ |
| Toimiva Kosteus | RH | 85 % RH tai vähemmän (ei kondensaatiota) ≤ 85 % RH |
| Työympäristö | / | Ulkona (ei suoraa auringonvaloa), ei syövyttävää kaasua, ei syttyvää kaasua, ei öljysumua, ei pölyä |
| Korkeus | m | 1000 metriä tai vähemmän |
Moottori, vaihteisto, anturi, jarru, integroitu ohjain...
Metallipyörät
Muovinen hihnapyörä
Gear
Akselin tappi
Kierreakseli
Paneelikiinnitys
Ontto akseli
Kierreakseli
Paneelikiinnitys
Yksinkertainen asunto
Dual Flat
Avaimen akseli
Kaapelit
Laippa
Akseli
Ruuvitango
Outter Runner
Coreless tasavirtamoottorit
Worm Vaihdelaatikko
Yhteinen varuste
Planeettavaihteisto
Jarru
Sisäänrakennettu ohjain
Kuljettajat
JK80BLS-sarjan johdot liitännät.pdf
JK80BLS01 Holding Moment performance curve.bmp
© TEKIJÄNOIKEUDET 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD KAIKKI OIKEUDET PIDÄTETÄÄN.