JK80BLS01 piduriga
Jkongmotor
3000 pööret minutis
4 poolust
80 mm
48V
10 tk
| Saadavus: | |
|---|---|
Jkongmotor 80mm 48v 4-pooluseline ümmarguse peaga harjadeta alalisvoolumootor (JK80BLS01) kiirusega 3000rpm ja mõõtmetega 80x80x78mm. Sellel on 8 juhtmest (3 juhtmest mootoritele, 5 juhtmest Hallsensorile), 0,35Nm 3A ja 110W. Rohkemate erinevate bldc mootorite nõuete (nt käigukast, pidur, kooder või integreeritud mootorid) jaoks võtke meiega ühendust!!!
Tüüp: 48v 80mm ümmarguse peaga harjadeta alalisvoolumootor
Mudeli nimi: JK80BLS01 piduriga
Etapi arv: 3
Pooluste arv: 4
Nimikiirus: 3000 pööret minutis
Nimipöördemoment: 0,35 Nm
Nimivool: 3A
Nimivõimsus: 110W
Maksimaalne pöördemoment: 1,05 Nm
Tippvool: 9A
Tagumine EMF: 13,5V/Krpm
Pöördemomendi konstant: 0,13 Nm/A
Rootori inerts: 210g.cm2
Isolatsiooniklass: B
Isolatsioonitakistus: 100MΩ min @500VDC
Dielektriline tugevus: 500 VAC 1 minuti jooksul
Sobiv juht: BLD300
Valikulised osad: käigukast, kodeerija, pidur, integreeritud juht...
Raami mõõdud: 80x80mm
Korpuse pikkus: 78 mm
Võlli läbimõõt: 14 mm
Müügivihjete arv: 8
Juhtmete pikkus: 300 mm
Andur: Halli andur
Kaal: 1,4 kg
| Bldc Motorsi juhtmed | Halli anduri juhtmed | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Kollane | Roheline | Sinine | Punane | Must | Yello |
Roheline | Sinine |
Üldised spetsifikatsioonid |
|
| Üksus | Spetsifikatsioon |
| Mähise tüüp | Delt |
| Halli efekti nurk | 120 kraadi elektriline nurk |
| Võll on otsas | 0,025 mm |
| Radiaalne mäng | 0,02 mm @ 450 g |
| Lõpeta mängimine | 0,08 mm @ 450 g |
| Max.radiaaljõud | 115N@20mm äärikust |
| Max aksiaalne jõud | 45N |
| Isolatsiooniklass | B klass |
| Dielektriline tugevus | 500 VDC ühe minuti jooksul |
| Isolatsioonitakistus | 100MΩ min, 500VDC |
| Elektriline spetsifikatsioon | ||
| Mudel | / |
JK80BLS01 piduriga |
| Faas | / | 3 |
| poolakad | / | 4 |
| Nimipinge | vdc | 48 |
| Nimikiirus | p/min |
3000 |
| Nimetatud pöördemoment | Nm | 0.35 |
| Nimetatud vool | A | 3 |
| Nimivõimsus | W | 110 |
| Maksimaalne pöördemoment | Nm | 1.05 |
| Tippvool | A | 9 |
| Tagasi EMF | V/Krpm | 13.5 |
| Pöördemomendi konstant | Nm/A | 0.13 |
| Rootori inerts | g.cm2 | 210 |
| Keha pikkus | mm | 78 |
| Kaal | kg | 1.4 |
| Andur | / | Kallis-hästi |
| Isolatsiooniklass | / | B |
| Isolatsiooniklass | / | IP30 |
| Säilitustemperatuur | ℃ | -25 ~+70 ℃ |
| Töötemperatuur | ℃ | -15 ~+50 ℃ |
| Töötav niiskus | RH | RH 85% või vähem (kondensatsiooni puudub) ≤85% suhteline õhuniiskus |
| Töökeskkond | / | Väljas (pole otsest päikesevalgust), ei ole söövitavat gaasi, ei süttivat gaasi, pole õliudu ega tolmu |
| Kõrgus merepinnast | m | 1000 meetrit või vähem |
Mootor, käigukast, kodeerija, pidur, integreeritud draiver...
Metallist rihmarattad
Plastikust rihmaratas
Käik
Võlli tihvt
Keermestatud võll
Paneeli kinnitus
Õõnesvõll
Keermestatud võll
Paneeli kinnitus
Ühekordne korter
Kahekordne korter
Võtmevõll
Kaablid
Äärik
Võll
Kruvivarras
Outter Runner
Coreless alalisvoolu mootorid
Ussi käigukast
Ühine käik
Planetaarne käik
Pidur
Sisseehitatud draiver
Autojuhid
JK80BLS seeria juhtmete ühendused.pdf
JK80BLS01 Holding Moment performance curve.bmp
© AUTORIÕIGUSED 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD KÕIK ÕIGUSED reserveeritud.