Даўжыня рухавіка: 83 мм / 113 мм / 143 мм / 173 мм
Намінальнае напружанне: 310 В
Nema 42 110BLS бесщеточный бесщеточный рухавік пастаяннага току BLDC з квадратнай галоўкай
Jkongmotor
3000 абаротаў у хвіліну
8 полюсаў
Nema42 (110 мм)
3 фаза
310В
10 шт
| Даступнасць: | |
|---|---|
Агульныя характарыстыкі |
|
| Пункт | Спецыфікацыя |
| Намоточный тып | Зорка |
| Вугал эфекту Хола | Электрычны кут 120 градусаў |
| Вал скончыўся | 0,025 мм |
| Радыяльная гульня | 0,02 мм пры 450 г |
| Скончыць гульню | 0,08 мм пры 450 г |
| Макс.радыяльная сіла | 300Н@20 мм ад фланца |
| Макс. восевая сіла | 70N |
| Клас ізаляцыі | Клас В |
| Дыэлектрычная трываласць | 1200 В пастаяннага току на працягу адной хвіліны |
| Супраціў ізаляцыі | Мін. 100 МОм, 500 В пастаяннага току |
| нумар мадэлі | Намінальнае напружанне | Даўжыня рухавіка | Намінальны ток | Ток адсутнасці нагрузкі |
Зваротная ЭРС |
Намінальная магутнасць | Крутоўны момант Пастаянная |
Намінальны крутоўны момант | Намінальная хуткасць | Вага |
| VDC | (L) мм | А | А | V/Krpm | КВт | Нм/А | Нм | абароты ў хвіліну |
кг | |
| JK110BLS50 | 310 | 134 | 2.7 | 0.5 | 91.1 |
0.75 | 0.87 | 2.38 | 3000 | 4.2 |
| JK110BLS75 | 310 | 159 | 3.7 | 0.6 | 91.1 | 1.03 | 0.87 | 3.3 | 3000 | 5.7 |
| JK110BLS100 | 310 | 184 | 5.6 | 1.5 |
91.1 | 1.57 | 0.87 | 5 | 3000 | 7.0 |
| JK110BLS125 | 310 | 209 | 7.7 | 1.0 | 88.6 | 2.07 | 0.845 | 6.6 | 3000 | 9.5 |
| Правады Bldc Motors | Правады датчыка Хола | ||||||
| У | В | В | +5 В пастаяннага току |
GND | Ху |
Хв | Гв |
| Жоўты | Зялёны | Сіні | Чырвоны | Чорны | Прывітанне |
Зялёны | Сіні |

Раздымы, скрынка перадач, кадавальнік, тормаз, убудаваны драйвер...
Металічныя шківы
Плас��ыкавы шкіў
рыштунак
Штыфт вала
Рэзьбавы вал
Мацаванне на панэлі
Полы вал
Рэзьбавы вал
Мацаванне на панэлі
Адзіная кватэра
Двайны флэт
Ключавы вал
Кабелі
Флан��ы
Вал
Шток хадавога шрубы
Кадавальнікі
Тормазы
Скрынкі перадач
Маторныя наборы
Інтэграваныя драйверы
Больш настроены
© АЎТАРСКАЕ П�b9=© АЎТАРСКАЕ ПРАВО 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD УСЕ ПРАВЫ ЗАХОЖАНЫ.