Srovė: 0,67A
Variklio ilgis: 32mm / 45mm / 51mm
Nema 11 išorinis rutulinis sraigtas tiesinis žingsninis variklis
Jkongmotor
Linijiniai varikliai
Išorinis rutulinis varžtas
Nema11 (28 mm)
4 laidai
2 fazė
1,8°
10 vnt
| Prieinamumas: | |
|---|---|
| Prekė | Specifikacijos |
| Žingsnio kampas | 1,8° |
| Temperatūros kilimas | 80 ℃ maks |
| Aplinkos temperatūra | -20 ℃ ~ + 50 ℃ |
| Izoliacijos atsparumas | 100 MΩ min. ,500VDC |
| Dielektrinis stiprumas | 500 VAC 1 minutę |
| Veleno radialinis grojimas | 0,02 Maks. (450 g apkrova) |
| Ašinis veleno paleidimas | 0,08 Maks. (450 g apkrova) |
| Maks. radialinė jėga | 28N (20 mm nuo flanšo) |
| Maks. ašinė jėga | 10N |
| Modelis Nr. | Žingsnio kampas | Variklio ilgis | Dabartinė | Atsparumas | Induktyvumas | Laikymo sukimo momentas | Potencialių klientų skaičius | Rotoriaus inercija | Mišios |
| (°) | (L) mm | A | Ω | mH | g.cm | Nr. | g.cm2 | Kg | |
| JK28HSB32-0674 | 1.8 | 32 | 0.67 | 5.6 | 3.4 | 600 | 4 | 9 | 0.11 |
| JK28HSB45-0674 | 1.8 | 45 | 0.67 | 6.8 | 4.9 | 950 | 4 | 12 | 0.14 |
| JK28HSB51-0674 | 1.8 | 51 | 0.67 | 9.2 | 7.2 | 1200 | 4 | 18 | 0.2 |
Pastaba: Aukščiau tik reprezentatyviems gaminiams, pagal kliento pageidavimą gali būti pagaminti gaminiai pagal specialų užsakymą.
| A+ |
A- | B+ | B- |
| Juoda | Žalia | Raudona | Mėlyna |

Jungtys, greičių dėžė, kodavimo įrenginys, stabdžiai, integruota tvarkyklė...
Metaliniai skriemuliai
Plastikinis skriemulys
Pavara
Veleno kaištis
Srieginis velenas
Skydelio tvirtinimas
Tuščiaviduris velenas
Srieginis velenas
Skydelio tvirtinimas
Vienvietis Butas
Dvigubas butas
Rakto velenas
Kabeliai
Flanšai
Velenas
Švino sraigtinis strypas
Kodavimo įrenginiai
Stabdžiai
Pavarų dėžės
Variklių komplektai
Integruotos tvarkyklės
Labiau pritaikyta
Nema 11 28HSB išorinio linijinio rutulinio sraigtinio strypo matmenys.pdf
Nema 11 28HSB išorinio linijinio rutulinio sraigtinio žingsninio variklio matmenys.pdf
JK-DM420 žingsninio variklio tvarkyklė
JK-0220 žingsninio variklio tvarkyklė
© AUTORIŲ TEISĖS 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD VISOS TEISĖS SAUGOMOS.