Prúd: 0,67A
Dĺžka motora: 32 mm / 45 mm / 51 mm
Nema 11 Lineárny krokový motor s vonkajšou guľôčkovou skrutkou
Jkongmotor
Lineárne motory
Vonkajšia guľôčková skrutka
Nema11 (28 mm)
4 drôty
2 fáza
1,8°
10 ks
| Dostupnosť: | |
|---|---|
| Položka | Špecifikácie |
| Krokový uhol | 1,8° |
| Nárast teploty | 80℃ max |
| Teplota okolia | -20 ℃ ~ + 50 ℃ |
| Izolačný odpor | 100 MΩ Min. 500 V DC |
| Dielektrická pevnosť | 500VAC po dobu 1 minúty |
| Radiálna vôľa hriadeľa | 0,02 Max. (záťaž 450 g) |
| Axiálna vôľa hriadeľa | 0,08 Max. (záťaž 450 g) |
| Max. radiálna sila | 28N (20 mm od príruby) |
| Max. axiálna sila | 10N |
| Model č. | Krokový uhol | Dĺžka motora | Aktuálne | Odpor | Indukčnosť | Udržiavanie krútiaceho momentu | Počet potenciálnych zákazníkov | Zotrvačnosť rotora | omša |
| (°) | (L) mm | A | Ω | mH | g.cm | Nie | g.cm2 | kg | |
| JK28HSB32-0674 | 1.8 | 32 | 0.67 | 5.6 | 3.4 | 600 | 4 | 9 | 0.11 |
| JK28HSB45-0674 | 1.8 | 45 | 0.67 | 6.8 | 4.9 | 950 | 4 | 12 | 0.14 |
| JK28HSB51-0674 | 1.8 | 51 | 0.67 | 9.2 | 7.2 | 1200 | 4 | 18 | 0.2 |
Poznámka: Vyššie uvedené len pre reprezentatívne produkty, produkty špeciálnej požiadavky môžu byť vyrobené podľa požiadavky zákazníka.
| A+ |
A- | B+ | B- |
| Čierna | Zelená | Červená | Modrá |

Konektory, prevodovka, kodér, brzda, integrovaný ovládač...
Kovové kladky
Plastová kladka
Výstroj
Hriadeľový čap
Závitový hriadeľ
Montáž na panel
Dutý hriadeľ
Závitový hriadeľ
Montáž na panel
Samostatný byt
Dvojitý plochý
Kľúčový hriadeľ
Káble
Príruby
Hriadeľ
Vodiaca skrutkovacia tyč
Kódovače
Brzdy
Prevodovky
Motorové súpravy
Integrované ovládače
Viac prispôsobené
Nema 11 28HSB Vonkajšia lineárna guľová skrutka Rozmer.pdf
Nema 11 28HSB Externý lineárny guľôčkový krokový motor Rozmer.pdf
Ovládač krokového motora JK-DM420
Ovládač krokového motora JK-0220
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO., LTD VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.