Strøm: 0,67A
Motorlengde: 32mm / 45mm / 51mm
Nema 11 ekstern kuleskrue lineær trinnmotor
Jkongmotor
Lineære motorer
Ekstern kuleskrue
Nema11 (28 mm)
4 ledninger
2 fase
1,8°
10 stk
| Tilgjengelighet: | |
|---|---|
| Punkt | Spesifikasjoner |
| Trinnvinkel | 1,8° |
| Temperaturstigning | 80℃maks |
| Omgivelsestemperatur | -20℃~+50℃ |
| Isolasjonsmotstand | 100 MΩ Min. ,500VDC |
| Dielektrisk styrke | 500VAC i 1 minutt |
| Radialspill på akselen | 0,02 Maks. (belastning på 450 g) |
| Akselspill på akselen | 0,08 Maks. (belastning på 450 g) |
| Maks. radiell kraft | 28N (20 mm fra flensen) |
| Maks. aksial kraft | 10N |
| Modellnr. | Trinnvinkel | Motorlengde | Nåværende | Motstand | Induktans | Holdemoment | Antall potensielle kunder | Rotortreghet | Masse |
| ( °) | (L)mm | EN | Ω | mH | g.cm | Ingen. | g.cm2 | Kg | |
| JK28HSB32-0674 | 1.8 | 32 | 0.67 | 5.6 | 3.4 | 600 | 4 | 9 | 0.11 |
| JK28HSB45-0674 | 1.8 | 45 | 0.67 | 6.8 | 4.9 | 950 | 4 | 12 | 0.14 |
| JK28HSB51-0674 | 1.8 | 51 | 0.67 | 9.2 | 7.2 | 1200 | 4 | 18 | 0.2 |
Merk: Over kun for representative produkter, produkter etter spesielle forespørsel kan lages i henhold til kundens forespørsel.
| A+ |
EN- | B+ | B- |
| Svart | Grønn | Rød | Blå |

Koblinger, girkasse, koder, brems, integrert driver...
Metallskiver
Remskive i plast
Utstyr
Akselstift
Gjenget skaft
Panelfeste
Hult skaft
Gjenget skaft
Panelfeste
Enkel leilighet
Dual Flat
Nøkkelaksel
Kabler
Flenser
Aksel
Bly skruestang
Kodere
Bremser
Girkasser
Motorsett
Integrerte drivere
Mer tilpasset
Nema 11 28HSB Ekstern Lineær Kuleskruestang Dimensjon.pdf
Nema 11 28HSB Ekstern lineær kuleskrue Trinnmotor Dimensjon.pdf
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD ALLE RETTIGHETER RESERVERT.