Rryma: 0,67A / 0,95A
Gjatësia e motorit: 32 mm / 45 mm / 51 mm
Nema 11 Stepper Motor
JKONGMOTOR
Motorët e hapjes së qarkut
Nema11 (28 mm)
4 tela, 6 tela
2 faza
1.8°
10 copë
| Disponueshmëria: | |
|---|---|
| Artikulli | Specifikimet |
| Këndi i hapit | 1.8° |
| Rritja e temperaturës | 80 ℃ max |
| Temperatura e Ambientit | -20℃~+50℃ |
| Rezistenca e izolimit | 100 MΩ Min. ,500VDC |
| Forca Dielektrike | 500 VAC për 1 minutë |
| Luajtja radiale e boshtit | 0.02 Maks. (450 g me ngarkesë) |
| Lojë boshtore e boshtit | 0.08 Maks. (450 g me ngarkesë) |
| Maks. forcë radiale | 28N (20 mm nga fllanxha) |
| Maks. forca boshtore | 10N |
| Modeli Nr. | Këndi i hapit | Gjatësia e motorit | Aktuale | Rezistenca | Induktiviteti | Mbajtja e çift rrotullues | # e kryeson | Inercia e rotorit | meshë |
| (°) | (L) mm | A | Ω | mH | g.cm | Nr. | g.cm2 | kg | |
| JK28HS32-0674 | 1.8 | 32 | 0.67 | 5.6 | 3.4 | 600 | 4 | 9 | 0.11 |
| JK28HS32-0956 | 1.8 | 32 | 0.95 | 2.8 | 0.8 | 430 | 6 | 9 | 0.11 |
| JK28HS45-0956 | 1.8 | 45 | 0.95 | 3.4 | 1.2 | 750 | 6 | 12 | 0.14 |
| JK28HS45-0674 | 1.8 | 45 | 0.67 | 6.8 | 4.9 | 950 | 4 | 12 | 0.14 |
| JK28HS51-0956 | 1.8 | 51 | 0.95 | 4.6 | 1.8 | 900 | 6 | 18 | 0.2 |
| JK28HS51-0674 | 1.8 | 51 | 0.67 | 9.2 | 7.2 | 1200 | 4 | 18 | 0.2 |
Shënim: Sipër vetëm për produktet përfaqësuese, produktet me kërkesë të veçantë mund të bëhen sipas kërkesës së klientit.
| A+ |
A- | B+ | B- |
| E zezë | E gjelbër | E kuqe | Blu |
| A+ |
O+ | A- | B+ | O- | B- |
| E zezë | E verdha | E gjelbër | E kuqe | E bardha | Blu |


Lidhës, kuti ingranazhi, kodues, frena, drejtues i integruar...
Roka metalike
Makinë plastike
Ingranazhet
Kunj boshti
Bosht filetuar
Montimi i panelit
Bosht i zbrazët
Bosht filetuar
Montimi i panelit
Banesa teke
Banesa e dyfishtë
Bosht kyç
Kabllot
Fllanxhat
Bosht
Shufra me vidë plumbi
Koduesit
Frenat
Kuti ingranazhesh
Komplete motorike
Drejtues të integruar
Më i personalizuar
Nema 11 28HS Hybrid Stepper Motor Dimension.pdf
Drejtues motori stepper JK-DM420
© TË DREJTAT E AUTORIT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO., LTD TË GJITHA TË DREJTAT E REZERVUARA.