JK80BLS04 з гальмом
Jkongmotor
3000 об/хв
4 полюса
80 мм
48В
10 шт
| Наявність: | |
|---|---|
Jkongmotor 80 мм 48 В 4-полюсний безщітковий двигун постійного струму з гальмом із круглою головкою (JK80BLS04) зі швидкістю 3000 об/хв і розміром 80x80x138 мм. Він має 8 проводів (3 дроти для двигунів, 5 проводів для датчика Холла), 1,4 Нм 10,5 А і 440 Вт. Щоб отримати більше різних вимог до двигунів bldc (таких як коробка передач, гальмо, кодер або вбудовані двигуни), будь ласка, зв’яжіться з нами!!!
Тип: безщітковий двигун постійного струму з круглою головкою 48 В 80 мм з гальмом
Назва моделі: JK80BLS04
Кількість фаз: 3
Кількість поляків: 4
Номінальна швидкість: 3000 об / хв
Номінальний крутний момент: 1,4 Нм
Номінальний струм: 10,5 А
Номінальна потужність: 440 Вт
Максимальний крутний момент: 4,2 Нм
Піковий струм: 31,5 А
Зворотній ЕМП: 13 В/к/хв
Постійний крутний момент: 0,124 Нм/А
Інерція ротора: 840g.cm2
Клас ізоляції: B
Опір ізоляції: 100 МОм мінімум при 500 В постійного струму
Діелектрична міцність: 500 В змінного струму протягом 1 хвилини
Відповідний драйвер: BLD750
Додаткові частини: коробка передач, кодер, гальмо, вбудований драйвер...
Розмір рами: 80х80 мм
Довжина корпусу: 138 мм
Діаметр валу: 14 мм
Кількість проводів: 8
Довжина проводів: 300 мм
Датчик: датчик Холла
Вага: 3,2 кг
| Bldc Motors Провід | Провід датчика Холла | ||||||
| U | В | В | +5 В постійного струму |
GND | Ху |
Hv | Hw |
| Жовтий | Зелений | Синій | Червоний | чорний | Привіт |
Зелений | Синій |
Загальні характеристики |
|
| Пункт | Специфікація |
| Намотувальний тип | Дельт |
| Кут ефекту Холла | Електричний кут 120 градусів |
| Вал закінчився | 0,025 мм |
| Радіальна гра | 0,02 мм при 450 г |
| Закінчити гру | 0,08 мм при 450 г |
| Максимальна радіальна сила | 115N@20 мм від фланця |
| Макс. осьова сила | 45N |
| Клас ізоляції | клас B |
| Діелектрична міцність | 500 В постійного струму протягом однієї хвилини |
| Опір ізоляції | 100 МОм мін., 500 В постійного струму |
| Електричні характеристики | ||
| Модель | / |
JK80BLS04 з гальмом |
| Фаза | / | 3 |
| поляків | / | 4 |
| Номінальна напруга | vdc | 48 |
| Номінальна швидкість | об/хв |
3000 |
| Номінальний крутний момент | Нм | 1.4 |
| Номінальний струм | А | 10.5 |
| Номінальна потужність | В | 440 |
| Піковий крутний момент | Нм | 4.2 |
| Піковий струм | А | 31.5 |
| Зворотна ЕРС | V/Krpm | 13 |
| Константа крутного моменту | Нм/А | 0.124 |
| Інерція ротора | г.см2 | 840 |
| Довжина тіла | мм | 138 |
| вага | кг | 3.2 |
| датчик | / | Мед-колодязь |
| Клас ізоляції | / | Б |
| Клас ізоляції | / | IP30 |
| Температура зберігання | ℃ | -25~+70℃ |
| Робоча температура | ℃ | -15~+50℃ |
| Робоча вологість | RH | 85% RH або менше (без конденсації) ≤85% RH |
| Робоче середовище | / | На відкритому повітрі (без прямого сонячного світла), без корозійного газу, без горючого газу, без масляного туману, без пилу |
| Висота | м | 1000 метрів або менше |
Двигун, коробка передач, кодер, гальмо, вбудований драйвер...
Металеві шківи
Пластиковий шків
спорядження
Штифт валу
Різьбовий вал
Панельне кріплення
Порожнистий вал
Різьбовий вал
Панельне кріплення
Одномісна квартира
Подвійна квартира
Шпонковий вал
Кабелі
Фланець
Вал
Гвинтовий стрижень
Outter Runner
Двигуни постійного струму без сердечника
Черв'ячний редуктор
Загальне спорядження
Планетарний механізм
Гальмо
Вбудований драйвер
Водії
Підключення проводів серії JK80BLS.pdf
JK80BLS04 Крива продуктивності моменту утримання.bmp
© АВТОРСЬКЕ ПРАВО 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO., LTD. УСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНО.