JK80BLS04 tormozli
Jkongmotor
3000 rpm
4 qutb
80 mm
48V
10 dona
| Mavjudligi: | |
|---|---|
Jkongmotor 80mm 48v 4 kutupli dumaloq boshli tormoz cho'tkasi bo'lmagan to'g'ridan-to'g'ri dvigatel (JK80BLS04) 3000 rpm tezligi va o'lchami 80x80x138mm. U 8 ta simga ega (motorlar uchun 3 sim, hallsensor uchun 5 sim), 1,4Nm 10,5A va 440W. Turli xil bldc motorlar talablari uchun (masalan, vites qutisi, tormoz, enkoder yoki o'rnatilgan motorlar), iltimos biz bilan bog'laning!!!
Turi: tormozli 48v 80mm dumaloq boshli cho'tkasiz doimiy to'lqinli vosita
Model nomi: JK80BLS04
Bosqichlar soni: 3
Qutblar soni: 4
Nominal tezlik: 3000 rpm
Nominal moment: 1,4 Nm
Nominal oqim: 10,5A
Nominal quvvat: 440 Vt
Maksimal moment: 4,2 Nm
Eng yuqori oqim: 31,5A
Orqaga EMF: 13V/Krpm
Doimiy moment: 0,124Nm/A
Rotor inertsiyasi: 840g.sm2
Izolyatsiya sinfi: B
Izolyatsiyaga qarshilik: 100MŌ min @500VDC
Dielektrik quvvati: 1 daqiqa uchun 500VAC
Tegishli haydovchi: BLD750
Ixtiyoriy qismlar: vites qutisi, kodlovchi, tormoz, o'rnatilgan haydovchi...
Ramka o'lchami: 80x80mm
Tana uzunligi: 138 mm
Mil diametri: 14 mm
Etakchilar soni: 8
Qo'rg'oshin uzunligi: 300 mm
Sensor: Hall sensori
Og'irligi: 3,2 kg
| Bldc Motors simlari | Hall sensori simlari | ||||||
| U | V | V | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Sariq | Yashil | Moviy | Qizil | Qora | Salom |
Yashil | Moviy |
Umumiy spetsifikatsiyalar |
|
| Element | Spetsifikatsiya |
| O'rash turi | Delt |
| Hall effekti burchagi | 120 daraja elektr burchagi |
| Mil tugadi | 0,025 mm |
| Radial o'yin | 0,02 mm @ 450 g |
| O'yinni tugatish | 0,08 mm @ 450 g |
| Maksimal radial kuch | Flanjdan 115N@20mm |
| Maks. eksenel kuch | 45N |
| Izolyatsiya klassi | B sinf |
| Dielektrik kuch | Bir daqiqa davomida 500VDC |
| Izolyatsiyaga qarshilik | 100MŌ min., 500VDC |
| Elektr spetsifikatsiyasi | ||
| Model | / |
JK80BLS04 tormozli |
| Bosqich | / | 3 |
| polyaklar | / | 4 |
| Nominal kuchlanish | vdc | 48 |
| Nominal tezlik | rpm |
3000 |
| Nominal moment | Nm | 1.4 |
| Nominal oqim | A | 10.5 |
| Nominal quvvat | V | 440 |
| Eng yuqori moment | Nm | 4.2 |
| Eng yuqori oqim | A | 31.5 |
| Orqaga EMF | V/Krpm | 13 |
| Moment doimiy | Nm/A | 0.124 |
| Rotor inertsiyasi | g.sm2 | 840 |
| Tana uzunligi | mm | 138 |
| Og'irligi | kg | 3.2 |
| Sensor | / | Asal - yaxshi |
| Izolyatsiya klassi | / | B |
| Izolyatsiya klassi | / | IP30 |
| Saqlash harorati | ℃ | -25~+70℃ |
| Ishlash harorati | ℃ | -15~+50℃ |
| Ishlash namligi | RH | 85% RH yoki undan kam (kondensatsiya yo'q) ≤85% RH |
| Ish muhiti | / | Tashqi makon (to'g'ridan-to'g'ri quyosh nuri yo'q), korroziy gaz, yonuvchi gaz, yog 'tumanlari, chang yo'q |
| Balandlik | m | 1000 metr yoki undan kam |
Dvigatel, vites qutisi, kodlovchi, tormoz, o'rnatilgan haydovchi...
Metall kasnaklar
Plastik kasnak
Jihoz
Mil pin
Tishli mil
Panelni o'rnatish
Bo'shliq mil
Tishli mil
Panelni o'rnatish
Yagona Kvartira
Ikki qavatli
Kalit mili
Kabellar
Flanj
Mil
Vintli novda
Tashqi yuguruvchi
Yadrosiz DC motorlar
Chuvalchangli uzatmalar qutisi
Common Gear
Planet asboblari
Tormoz
O'rnatilgan haydovchi
Haydovchilar
JK80BLS Series Wires Connections.pdf
JK80BLS04 Holding moment ishlash egri.bmp
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD BARCHA HUQUQLAR HAQIDA.