JK57BLS03-X014ED
Jkongmotor
4000 об/хв
4 полюси
Nema23 (57 мм)
36В
10 шт
| Наявність: | |
|---|---|
Jkongmotor Nema 23 36v безщітковий bldc серводвигун постійного струму (JK57BLS03-X014ED) зі швидкістю 4000 об/хв і розміром 57x57x108 мм. Має 13 проводів (3 дроти для двигунів, 5 проводів для датчика Холла та 5 проводів для кодера), 0,36 Нм і 150 Вт. Щоб дізнатися більше про вимоги до двигунів bldc (таких як коробка передач, гальмо, кодер або інтегровані двигуни), зв’яжіться з нами!!!
Тип: безщітковий серводвигун постійного струму Nema 23 36v 57mm
Назва моделі: JK57BLS03-X014ED
Кількість фаз: 3
Кількість поляків: 4
Номінальна швидкість: 4000 об / хв
Швидкість холостого ходу: 4800 об/хв
Номінальний крутний момент: 0,36 Нм
Номінальна потужність: 150 Вт
Зворотній ЕМП: 7,5 В/к/хв
Постійний крутний момент: 0,072 Нм/А
Клас ізоляції: B
Додаткові частини: коробка передач, кодер, гальмо, вбудований драйвер...
Розмір рами: Nema 23 (57 x 57 мм)
Довжина корпусу: 108 мм
Діаметр валу: 8 мм
Кількість проводів: 4
Довжина проводів: 300 мм
Датчик: датчик Холла
Кодер: 1000PPR
Вага: 1,1 кг
| Bldc Motors Провід | Провід датчика Холла | ||||||
| U | В | В | +5 В постійного струму |
GND | Ху |
Hv | Hw |
| Жовтий | Зелений | Синій | Червоний | чорний | Привіт |
Зелений | Синій |
| Напруга Vcc-кодувальника (+5 В) | EGND-кодувальник Grand(0V) | EA+ - фазовий вихід кодера A+ |
EB+ - Вихід фази кодера B+ | EZ+ - Вихід фази Z кодера + |
| ЧЕРВОНИЙ | ЧОРНИЙ | ЗЕЛЕНИЙ | СИНІЙ | ЖОВТИЙ |
Загальні характеристики |
|
| Пункт | Специфікація |
| Намотувальний тип | зірка |
| Кут ефекту Холла | Електричний кут 120 градусів |
| Вал закінчився | 0,025 мм |
| Радіальна гра | 0,02 мм при 450 г |
| Закінчити гру | 0,08 мм при 450 г |
| Максимальна радіальна сила | 75N@20 мм від фланця |
| Макс. осьова сила | 15N |
| Клас ізоляції | клас B |
| Діелектрична міцність | 500 В постійного струму протягом однієї хвилини |
| Опір ізоляції | 100 МОм мін., 500 В постійного струму |
| Електричні характеристики | ||
| Модель | / |
JK57BLS03-X014ED |
| Фаза | / | 3 |
| поляків | / | 4 |
| Номінальна напруга | vdc | 36 |
| Номінальна швидкість | об/хв |
4000 |
| Номінальний крутний момент | Нм | 0.36 |
| Номінальна потужність | В | 150 |
| Зворотна ЕРС | V/Krpm | 7.5 |
| Константа крутного моменту | Нм/А | 0.072 |
| Довжина тіла | мм | 108 |
| вага | кг | 1.1 |
| датчик | / | Мед-колодязь |
| Кодувальник | / | 1000PPR |
| Клас ізоляції | / | Б |
| Клас ізоляції | / | IP30 |
| Температура � | ℃ | -25~+70℃ |
| Робоча температура | ℃ | -15~+50℃ |
| Робоча вологість | RH | 85% RH або менше (без конденсації) ≤85% RH |
| Робоче середовище | / | На відкритому повітрі (без прямого сонячного світла), без корозійного газу, без горючого газу, без масляного туману, без пилу |
| Висота | м | 1000 метрів або менше |

Двигун, коробка передач, кодер, гальмо, вбудований драйвер...
Металеві шківи
Пластиковий шків
спорядження
Штифт валу
Різьбовий вал
Панельне кріплення
Порожнистий вал
Різьбовий вал
Панельне кріплення
Одномісна квартира
Подвійна квартира
Шпонковий вал
Кабелі
Фланець
Вал
Гвинтовий стрижень
Outter Runner
Двигуни постійного струму без сердечника
Черв'ячний редуктор
Загальне спорядження
Планетарний механізм
Гальмо
Вбудований драйвер
Водії
© АВТОРСЬКЕ ПРАВО 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO., LTD. УСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНО.