JK110BLS02 Enkoderli
Jkongmotor
3000rpm
8 kutup
Nema42 (110mm)
310V
10 Adet
| Kullanılabilirlik: | |
|---|---|
Jkongmotor 310v fırçasız bldc dc servo motor (JK110BLS02), 3000Rpm hız ve 110x110x113mm boyutlarında, 3,3Nm ve 1036W. Daha farklı bldc motor gereksinimleri için (şanzıman, fren, enkoder veya entegre motorlar gibi) lütfen bizimle iletişime geçin!!!
Tür: 310v 113mm fırçasız dc servo motor
Model Adı: JK110BLS02
Faz Sayısı: 3
Kutup Sayısı: 8
Nominal Hız: 3000Rpm
Nominal Tork: 3,3Nm
Anma Gücü: 1036W
Tork Sabiti: 0,9Nm/A
Yalıtım Sınıfı: B
Opsiyonel Parçalar: Şanzıman, Enkoder, Fren, Entegre Sürücü...
Çerçeve Boyutu: NEMA 42 (110 x 110mm)
Gövde Uzunluğu: 113mm
Şaft Çapı: 14mm
Potansiyel Müşteri Sayısı: 4
Talep Uzunluğu: 300mm
Sensör: Salon Sensörü
Kodlayıcı: 1000PPR
Ağırlık: 4,5 kg
| Bldc Motor Telleri | Hall Sensör Telleri | ||||||
| sen | V | K | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | nasıl |
| Sarı | Yeşil | Mavi | Kırmızı | Siyah | Merhaba |
Yeşil | Mavi |
| Vcc-Enkoder Gerilimi (+5V) | EGND-Kodlayıcı Büyük(0V) | EA-Enkoder A faz girişi | EB-Enkoder B fazı girişi | EZ-Enkoder Z fazı girişi |
| KIRMIZI | SİYAH | YEŞİL | MAVİ | SARI |
Genel Özellikler |
|
| Öğe | Şartname |
| Sarma tipi | Sil |
| Salon etkisi açısı | 120 derece elektrik açısı |
| Şaft bitti | 0,025 mm |
| Radyal oyun | 0,02mm@450g |
| Oynatmayı sonlandır | 0,08 mm@450g |
| Maksimum radyal kuvvet | Flanştan 300N@20mm |
| Maks. eksenel kuvvet | 70N |
| Yalıtım sınıfı | B Sınıfı |
| Dielektrik Dayanımı | Bir dakika için 500VDC |
| Yalıtım Direnci | 100MΩ Min., 500VDC |
| Elektriksel Özellikler | ||
| Modeli | / |
JK110BLS02 |
| Faz | / | 3 |
| Direkler | / | 8 |
| Nominal Gerilim | vdc | 310 |
| Nominal Hız | devir/dakika |
3000 |
| Nominal Tork | nm | 3.3 |
| Nominal Akım | A | 3.7 |
| Nominal Güç | K | 1036 |
| Tork Sabiti | Nm/A | 0.9 |
| Gövde Uzunluğu | mm | 113 |
| Ağırlık | kilogram | 4.5 |
| Sensör | / | bal kuyusu |
| Kodlayıcı | / | 1000PPR |
| Yalıtım Sınıfı | / | B |
| Yalıtım Sınıfı | / | IP30 |
| Depolama Sıcaklığı | °C | -25~+70°C |
| Çalışma Sıcaklığı | °C | -15~+50°C |
| Çalışma Nemi | Sağ | %85 RH veya daha az (yoğuşmasız) ≤%85 RH |
| Çalışma Ortamı | / | Dış mekan (doğrudan güneş ışığı yok), aşındırıcı gaz yok, yanıcı gaz yok, yağ buharı yok, toz yok |
| Rakım | M | 1000 metre veya daha az |
Motor, Şanzıman, Enkoder, Fren, Entegre Sürücü...
Metal Kasnaklar
Plastik Kasnak
Vites
Şaft Pimi
Dişli Mil
Panel Montajı
İçi Boş Şaft
Dişli Mil
Panel Montajı
Tek Daire
Çift Daire
Anahtar Mili
Kablolar
Flanş
Şaft
Vida Çubuğu
Dış Koşucu
Çekirdeksiz DC Motorlar
Sonsuz Şanzıman
Ortak Teçhizat
Planet Dişli
Fren
Dahili Sürücü
Sürücüler
© TELİF HAKKI 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD TÜM HAKLARI SAKLIDIR.