JK110BLS02 S kodérem
Jkongmotor
3000 ot./min
8 tyčí
Nema42 (110 mm)
310V
10 ks
| Dostupnost: | |
|---|---|
Jkongmotor 310v bezkomutátorový bldc stejnosměrný servomotor (JK110BLS02) s rychlostí 3000 ot./min a velikostí 110x110x113mm, 3,3Nm a 1036W. Pro více různých požadavků na bldc motory (jako je převodovka, brzda, kodér nebo integrované motory) nás prosím kontaktujte!!!
Typ: Střídavý stejnosměrný servomotor 310v 113mm
Název modelu: JK110BLS02
Počet fází: 3
Počet Poláků: 8
Jmenovité otáčky: 3000 ot./min
Jmenovitý točivý moment: 3,3 Nm
Jmenovitý výkon: 1036W
Konstantní točivý moment: 0,9 Nm/A
Třída izolace: B
Volitelné díly: převodovka, kodér, brzda, integrovaný ovladač...
Velikost rámu: NEMA 42 (110 x 110 mm)
Délka těla: 113 mm
Průměr hřídele: 14mm
Počet vedení: 4
Délka vodičů: 300 mm
Senzor: Hallův senzor
Kodér: 1000PPR
Hmotnost: 4,5 kg
| Dráty motorů Bldc | Vodiče Hallových senzorů | ||||||
| U | PROTI | W | +5V DC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Žluť | Zelený | Modrý | Červený | Černý | Yello |
Zelený | Modrý |
| Napětí Vcc-kodéru (+5V) | EGND-Encoder Grand(0V) | EA-Encoder A fázový vstup | Vstup fáze B EB-Encoder | EZ-Encoder Vstup fáze Z |
| ČERVENÝ | ČERNÝ | ZELENÝ | MODRÝ | ŽLUŤ |
Všeobecné specifikace |
|
| Položka | Specifikace |
| Typ vinutí | Delt |
| Úhel Hallova efektu | 120 stupňů elektrický úhel |
| Došla hřídel | 0,025 mm |
| Radiální hra | 0,02 mm @ 450 g |
| Ukončit hru | 0,08 mm @ 450 g |
| Max.radiální síla | 300N@20mm od příruby |
| Max. axiální síla | 70N |
| Třída izolace | třída B |
| Dielektrická pevnost | 500 V DC po dobu jedné minuty |
| Izolační odpor | 100MΩ Min., 500VDC |
| Elektrická specifikace | ||
| Model | / |
JK110BLS02 |
| Fáze | / | 3 |
| Poláci | / | 8 |
| Jmenovité napětí | vdc | 310 |
| Jmenovitá rychlost | ot./min |
3000 |
| Jmenovitý točivý moment | Nm | 3.3 |
| Jmenovitý proud | A | 3.7 |
| Jmenovitý | ||