JK110BLS02 Mat Encoder
Jkongmotor
3000 U/min
8 poln
Nema 42 (110 mm)
310 V
10 Stéck
| Disponibilitéit: | |
|---|---|
Jkongmotor 310v brushless bldc DC Servomotor (JK110BLS02) mat 3000 Rpm Geschwindegkeet a Gréisst 110x110x113mm, 3,3Nm an 1036W. Fir méi verschidde bldc Motoren Ufuerderunge (wéi Gearbox, Brems, Encoder oder integréiert Motoren), kontaktéiert eis w.e.g. !!!
Typ: 310V 113mm brushless DC Servo Motor
Modell Numm: JK110BLS02
Zuel vu Phase: 3
Zuel vun de Pole: 8
Bewäert Geschwindegkeet: 3000 Rpm
Bewäert Dréimoment: 3,3 Nm
Bewäertung Power: 1036W
Dréimoment Konstant: 0,9 Nm/A
Isolatiounsklass: B
Optional Parts: Gearbox, Encoder, Brems, Integréiert Driver ...
Frame Gréisst: NEMA 42 (110 x 110 mm)
Kierper Längt: 113mm
Schaft Duerchmiesser: 14 mm
Zuel vu Leads: 4
Lead Längt: 300 mm
Sensor: Hall Sensor
Encoder: 1000PPR
Gewiicht: 4,5 kg
| Bldc Motors Drot | Hall Sensor Drot | ||||||
| U | V | W | +5 VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Giel | Gréng | Blo | Rout | Schwaarz | Yello |
Gréng | Blo |
| Vcc-Encoder Spannung (+5V) | EGND-Encoder Grand (0V) | EA-Encoder A Phase Input | EB-Encoder B Phase Input | EZ-Encoder Z Phase Input |
| ROUT | SCHWAARZ | GRÉNG | BLO | GIEL |
Allgemeng Spezifikatioune |
|
| Artikel | Spezifizéierung |
| Winding Typ | Delt |
| Hall Effekt Wénkel | 120 Grad elektresche Wénkel |
| Schaft raus | 0,025 mm |
| Radial Spill | 0,02 mm @ 450 g |
| Spill Enn | 0,08 mm @ 450 g |
| Max.radial Kraaft | 300N@20mm vum Flange |
| Max. axial Kraaft | 70 N |
| Isolatioun Klass | Klass B |
| Dielektresch Kraaft | 500VDC fir eng Minutt |
| Isolatioun Resistenz | 100MΩ Min., 500VDC |
| Elektresch Spezifizéierung | ||
| Modell | / |
JK110BLS02 |
| Phase | / | 3 |
| Pole | / | 8 |
| Bewäert Spannung | vdc | 310 |
| Bewäert Geschwindegkeet | rpm |
3000 |
| Bewäert Dréimoment | Nm | 3.3 |
| Bewäert aktuell | A | 3.7 |
| Bewäert Kraaft | W | 1036 |
| Dréimoment konstant | Nm/A | 0.9 |
| Kierper Längt | mm | 113 |
| Gewiicht | kg | 4.5 |
| Sensor | / | Hunneg-well |
| Encoder | / | 1000 PPR |
| Isolatioun Klass | / | B |
| Isolatioun Klass | / | IP30 |
| Späichertemperatur | ℃ | -25 bis +70 ℃ |
| Operatioun Temperatur | ℃ | -15 bis +50 ℃ |
| Aarbecht Fiichtegkeet | RH | 85% RH oder manner (keng Kondensatioun) ≤85% RH |
| Aarbechtsëmfeld | / | Outdoor (keng direktem Sonneliicht), kee korrosive Gas, kee brennbare Gas, keen Uelegnebel, kee Stëbs |
| Héicht | m | 1000 Meter oder manner |
Motor, Gearbox, Encoder, Brems, Integréiert Driver ...
Metal Pulleys
Plastik Pulley
Gear
Schaft Pin
Schacht Schacht
Panel Mount
Huel Schaft
Schacht Schacht
Panel Mount
Eenzel Appartement
Dual Flat
Schlëssel Schaft
Kabelen
Flange
Schaft
Schrauwen Rod
Outer Runner
Coreless DC Motoren
Worm Gearbox
Gemeinsam Gear
Planetaresch Gear
Bremsen
Built-in Driver
Chauffeuren
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO., LTD ALL RECHTER RESERVED.