Motor Längt: 41mm / 61mm / 81mm /100mm
Nominell Spannung: 24V
Nema 17 42BLS Gemeinsam Planetaresch Geared Square Head Brushless DC Motor
Jkongmotor
Nema 17 (42 mm)
3 Phase
24 V
10 Stéck
| Disponibilitéit: | |
|---|---|
Allgemeng Spezifikatioune |
|
| Artikel | Spezifizéierung |
| Winding Typ | Stär |
| Hall Effekt Wénkel | 120 Grad elektresche Wénkel |
| Schaft raus | 0,025 mm |
| Radial Spill | 0,02 mm @ 450 g |
| Spill Enn | 0,08 mm @ 450 g |
| Max.radial Kraaft | 15N@10mm vum Flange |
| Max. axial Kraaft | 10 N |
| Isolatioun Klass | Klass B |
| Dielektresch Kraaft | 500VDC fir eng Minutt |
| Isolatioun Resistenz | 100MΩ Min., 500VDC |
| Modell Nr. | Bewäert Spannung | Motor Längt | Aktuell | Bewäert Kraaft | Rotor Inertia | Bewäert Dréimoment | Bewäert Geschwindegkeet | Gewiicht |
| VDC | (L) mm | A | W | g.cm² | Nm | Rpm |
kg | |
| JK42BLS01 | 24 | 41 | 5.4 | 26 | 24 | 0.0625 | 4000 | 0.3 |
| JK42BLS02 | 24 | 61 | 10.6 | 52.5 | 48 | 0.125 | 4000 | 0.45 |
| JK42BLS03 | 24 |
81 | 15.5 | 77.5 | 72 |
0.185 | 4000 | 0.65 |
| JK42BLS04 | 24 | 100 | 20 | 105 | 96 | 0.25 | 4000 | 0.8 |
| Bldc Motors Drot | Hall Sensor Drot | ||||||
| U | V | W | +5 VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Giel | Gréng | Blo | Rout | Schwaarz | Yello |
Gréng | Blo |
| Ring Material | Metal |
| Lager bei der Ausgang | Kugellager |
| Max. Radial (12 mm vum Flange) | 200 N |
| Max. Schacht axial Last | 100 N |
| Radialspill vum Schaft (no beim Flange) | ≤0,06 mm |
| Axial Spill vum Schaft | ≤0,3 mm |
| Réckschlag ouni Belaaschtung | ≤2,5° |
| Schaft Press fit Kraaft, max | 150 N |
| Modul | 0.6 | ||
| Nr vun Zänn | 11 | 17 |
|
| Drock Wénkel | 17° | ||
| Lach Duerchmiesser | Φ3,98 | ||
| Reduktioun Verhältnis | 1:19,1:22,1:27,1:68,1:82,1:95,1:115 |
1:14,1:49,1:59 |
|
| Reduktioun Verhältnis | Genau Reduktioun Verhältnis | Bewäert Toleranzmoment | Max momentaner Toleranzmoment | Effizienz | L (mm) | Gewicht (g) |
| 1:3.71 1:5.18 | 1:3.71 1:5.18 | 2 Nm Max | 5 nm | 90% | 34,2±0,5 | 265 |
| 1:14 1:19 1:22 1:27 | 1:13.76 1:19.22 1:22.21 1:26.83 | 8,0 Nm Max | 20 Nm | 81% | 49,6±0,5 | 380 |
| 1:49 1:59 1:68 1:82 1:95 1:115 | 1:48.83 1:58.86 1:68.28 1:82.30 1:95.47 1:115.08 | 16 Nm Max | 40 nm | 73% | 62,0±0,5 | 475 |
| 1:181 1:218 1:253 1:305 1:354 1:426 1:495 1:596 | 1:180.96 1:218.12 1:253.03 1:304.99 1:253.80 1:426.46 1:494.71 1:596.31 |
20 Nm Max | 50 nm | 66% | 74,4±0,5 | 570 |
| Input & Output déiselwecht Rotatiounsrichtung; Motor Max. Input Geschwindegkeet: <5000rpm; Operatioun Temperatur Beräich: -15 ℃ ~ +80 ℃ | ||||||

Connectoren, Gearbox, Encoder, Brems, Integréiert Driver ...
Metal Pulleys
Plastik Pulley
Gear
Schaft Pin
Schacht Schacht
Panel Mount
Huel Schaft
Schacht Schacht
Panel Mount
Eenzel Appartement
Dual Flat
Schlëssel Schaft
Kabelen
Flanges
Schaft
Lead Schrauwen Rod
Encoder
Bremsen
Gearboxen
Motor Kits
Integréiert Treiber
Méi personaliséiert
JK42BLS Serie Drot Connections.pdf
JK42BLS01 Holding Dréimoment Leeschtung curve.bmp
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO., LTD ALL RECHTER RESERVED.