Motor ipukukue: 41mm / 61mm / 81mm /100mm
Tensión nominal:24V rehegua
Nema 17 42BLS Común Planetaria Engranaje Cabeza Cuadrada Motor CC sin cepillo
Jkongmotor rehegua
Nema17 (42mm) rehegua.
3 fase rehegua
24V rehegua
10 Pcs
| Ojeguereko haguã: | |
|---|---|
Especificaciones Generales rehegua |
|
| Artículo | Especificación rehegua |
| Tipo de bobinado rehegua | Mbyja |
| Ángulo efecto sala rehegua | Ángulo eléctrico 120 grado rehegua |
| Eje opa | 0,025mm rehegua |
| Ñembosarái radial rehegua | 0,02mm@450g rehegua |
| Opa ñembosarái | 0,08mm@450g rehegua |
| Max.fuerza radial rehegua | 15N@10mm pe brida guive |
| Max. fuerza axial rehegua | 10N rehegua |
| Clase de aislamiento rehegua | Clase B. Ñe’ẽpoty ha ñe’ẽpoty |
| Mbarete Dieléctrica rehegua | 500VDC peteĩ minuto aja |
| Resistencia aislamiento rehegua | 100MΩ Min., 500VDC rehegua |
| Modelo No. | Tensión nominal rehegua | Motor Ipukukue | Ko'ag̃agua | Poder clasificado rehegua | Inercia Rotor rehegua | Par nominal rehegua | Velocidad clasificada rehegua | Pohýi |
| VDC rehegua | (L)mm | PETEĨ | W. Ñe’ẽpoty | g.cm2 rehegua | Nm | Rpm |
kg | |
| JK42BLS01 rehegua | 24 | 41 | 5.4 | 26 | 24 | 0.0625 | 4000 | 0.3 |
| JK42BLS02 rehegua | 24 | 61 | 10.6 | 52.5 | 48 | 0.125 | 4000 | 0.45 |
| JK42BLS03 rehegua | 24 |
81 | 15.5 | 77.5 | 72 |
0.185 | 4000 | 0.65 |
| JK42BLS04 rehegua | 24 | 100 | 20 | 105 | 96 | 0.25 | 4000 | 0.8 |
| Bldc Motors Alambres rehegua | Alambre Sensor Salón rehegua | ||||||
| U | V. Ñe’ẽpoty ha ñe’ẽpoty | W. Ñe’ẽpoty | +5VDC rehegua |
GND rehegua | Hu |
Hv | Hw |
| Sa'yju | Hovyũ | Hovy | Pytã | Hũ | Hovy |
Hovyũ | Hovy |
| Material anillo rehegua | Kuatepoti |
| Rodamiento pe salida-pe | Rodamientos de bolas rehegua |
| Max. Radial (12mm brida guive) . | 200N rehegua |
| Max. carga axial eje rehegua | 100N rehegua |
| Juego radial eje rehegua (hi'aguĩva brida-gui) . | ≤0,06mm rehegua |
| Juego axial eje rehegua | ≤0,3mm ha’e |
| Retroceso no-carga-pe | ≤2,5° rehegua |
| Fuerza de ajuste prensa eje rehegua, max | 150N rehegua |
| Módulo rehegua | 0.6 | ||
| No. de dientes rehegua | 11 | 17 |
|
| Ángulo de presión rehegua | 17° rupi | ||
| Agujero diámetro rehegua | Φ3,98 rehegua | ||
| Cociente de reducción rehegua | 1:19,1:22,1:27,1:68,1:82,1:95,1:115 rehegua |
1:14,1:49,1:59 rehegua |
|
| Cociente de reducción rehegua | Cociente reducción rehegua exacta | Par tolerancia nominal rehegua | Máximo par tolerancia momentánea rehegua | Hembiapoporãva | L (mm) 1.1. | Ipohýi (g) . |
| 1:3.71 1:5.18 rehegua | 1:3.71 1:5.18 rehegua | 2 Nm Máx | 5 Nm | 90% . | 34,2±0,5 rehegua | 265 |
| 1:14 1:19 1:22 1:27 rehegua | 1:13.76 1:19.22 1:22,21 1:26,83 aravo jave | 8,0 Nm Máx | 20 Nm | 81% . | 49,6±0,5 rehegua | 380 |
| 1:49 1:59 1:68 1:82 1:95 1:115 Ñe’ẽpoty ha ñe’ẽpoty ñemohenda | 1:48,83 1:58,86 1:68,28 1:82,30 1:95,47 1:115,08 | 16 Nm Máx | 40 Nm | 73% . | 62,0±0,5 rehegua | 475 |
| 1:181 1:218 1:253 1:305 1:354 1:426 1:495 1:596 Ñe’ẽpoty ha ñe’ẽpoty ñemohenda | 1:180,96 1:218,12 1:253,03 1:304,99 1:253,80 1:426,46 1:494,71 ha 1:596,31 |
20 Nm Máx | 50 Nm | 66% . | 74,4±0,5 rehegua | 570 |
| Entrada & salida peteĩchagua dirección rotación rehegua; Motor Max. velocidad de entrada: <5000rpm; Temperatura omba'apóva: -15°C ~ +80°C | ||||||

Conectores, Caja de cambios, Codificador, Freno, Conductor Integrado rehegua...
Poleas de Metal rehegua
Polea Plástica rehegua
Apu'ajere mongu'e
Eje Pin rehegua
Eje Roscado rehegua
Montaje Panel rehegua
Eje Hueco rehegua
Eje Roscado rehegua
Montaje Panel rehegua
Peteĩ Piso peteĩva
Doble Piso rehegua
Eje Llave rehegua
Umi cable rehegua
Bridas rehegua
Eje rehegua
Vara Tornillo de Plomo rehegua
Umi codificador rehegua
Frenokuéra rehegua
Umi caja de cambios rehegua
Kits Motor rehegua
Umi Conductor Integrado rehegua
Hetave Personalizado
JK42BLS Serie Alambre rehegua Ñembojoaju.pdf
JK42BLS01 Ojejoko Par de rendimiento curva.bmp
© DERECHO DE COPIA 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD OPAVAVE DERECHO OÑEMBOGUAPY.