Tul tal-Mutur: 41mm / 61mm / 81mm /100mm
Vultaġġ nominali: 24V
Nema 17 42BLS Komuni Planetarja Geared Square Head Brushless DC Motor
Jkongmotor
Nema17 (42mm)
3 fażi
24V
10 Pcs
| Disponibbiltà: | |
|---|---|
Speċifikazzjonijiet Ġenerali |
|
| Oġġett | Speċifikazzjoni |
| Tip ta' tkebbib | Star |
| Angolu tal-effett Hall | Angolu elettriku ta '120 grad |
| Xaft run out | 0.025mm |
| Play radjali | 0.02mm@450g |
| Tmiem il-logħob | 0.08mm@450g |
| Max.radial forza | 15N@10mm mill-ħanek |
| Max. forza assjali | 10N |
| Klassi ta 'insulazzjoni | Klassi B |
| Qawwa Dielettrika | 500VDC għal minuta |
| Reżistenza għall-iżolazzjoni | 100MΩ Min., 500VDC |
| Mudell Nru. | Vultaġġ nominali | Tul tal-Mutur | Kurrenti | Qawwa nominali | Inerzja tar-rotor | Torque nominali | Veloċità ratata | Piż |
| VDC | (L) mm | A | W | g.cm² | Nm | Rpm |
kg | |
| JK42BLS01 | 24 | 41 | 5.4 | 26 | 24 | 0.0625 | 4000 | 0.3 |
| JK42BLS02 | 24 | 61 | 10.6 | 52.5 | 48 | 0.125 | 4000 | 0.45 |
| JK42BLS03 | 24 |
81 | 15.5 | 77.5 | 72 |
0.185 | 4000 | 0.65 |
| JK42BLS04 | 24 | 100 | 20 | 105 | 96 | 0.25 | 4000 | 0.8 |
| Bldc Motors Wajers | Wajers tas-Sensor tas-Sala | ||||||
| U | V | W | + 5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Isfar | Aħdar | Blu | Aħmar | Iswed | Yello |
Aħdar | Blu |
| Materjal taċ-ċirku | Metall |
| Bearing fil-ħruġ | Ball bearings |
| Max. Radjali (12mm mill-ħanek) | 200N |
| Max. tagħbija axjali tax-xaft | 100N |
| Play radjali tax-xaft (ħdejn il-flanġ) | ≤0.06mm |
| Play assjali tax-xaft | ≤0.3mm |
| Backlash mingħajr tagħbija | ≤2.5° |
| Forza tat-twaħħil tal-istampa tax-xaft, max | 150N |
| Modulu | 0.6 | ||
| Nru ta' snien | 11 | 17 |
|
| Angolu tal-pressjoni | 17° | ||
| Dijametru tat-toqba | Φ3.98 | ||
| Proporzjon ta' tnaqqis | 1:19,1:22,1:27,1:68,1:82,1:95,1:115 |
1:14,1:49,1:59 |
|
| Proporzjon ta' tnaqqis | Proporzjon ta' tnaqqis eżatt | Torque ta' tolleranza nominali | Torque ta' tolleranza momentarja massima | Effiċjenza | L (mm) | Piż (g) |
| 1:3.71 1:5.18 | 1:3.71 1:5.18 | 2 Nm Max | 5 Nm | 90% | 34.2±0.5 | 265 |
| 1:14 1:19 1:22 1:27 | 1:13.76 1:19.22 1:22.21 1:26.83 | 8.0 Nm Max | 20 Nm | 81% | 49.6±0.5 | 380 |
| 1:49 1:59 1:68 1:82 1:95 1:115 | 1:48.83 1:58.86 1:68.28 1:82.30 1:95.47 1:115.08 | 16 Nm Max | 40 Nm | 73% | 62.0±0.5 | 475 |
| 1:181 1:218 1:253 1:305 1:354 1:426 1:495 1:596 | 1:180.96 1:218.12 1:253.03 1:304.99 1:253.80 1:426.46 1:494.71 1:596.31 |
20 Nm Max | 50 Nm | 66% | 74.4±0.5 | 570 |
| Input & output istess direzzjoni ta 'rotazzjoni; Motor Max. veloċità tad-dħul: <5000rpm; Firxa tat-temperatura operattiva: -15 ℃ ~ + 80 ℃ | ||||||

Konnetturi, Gearbox, Encoder, Brejk, Driver Integrat...
Taljoli tal-metall
Taljola tal-plastik
Irkaptu
Pin tax-xaft
Xaft bil-kamin
Immonta fuq il-Panew
Xaft vojt
Xaft bil-kamin
Immonta fuq il-Panew
Flat Uniku
Doppju Flat
Xaft taċ-ċavetta
Kejbils
Flanġijiet
Xaft
Ċomb Invita Virga
Encoders
Brejkijiet
Gearboxes
Kits tal-Mutur
Sewwieqa Integrati
Aktar Personalizzat
JK42BLS Serje Wires Connections.pdf
JK42BLS01 Holding Torque prestazzjoni curve.bmp
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD DRITTIJIET KOLLHA RISERVATI.