Gjatësia e motorit: 78 mm / 98 mm / 118 mm / 138 mm
Tensioni nominal: 48 V
Motor DC BLDC pa furçë 80BLS me kokë të rrumbullakët
Jkongmotor
80 mm
3 faza
48 V
10 copë
| Disponueshmëria: | |
|---|---|
Specifikimet e Përgjithshme |
|
| Artikulli | Specifikimi |
| Lloji i mbështjelljes | Yll |
| Këndi i efektit të sallës | Këndi elektrik 120 gradë |
| Boshti mbaroi | 0.025 mm |
| Lojë radiale | 0.02mm@450g |
| Përfundo lojën | 0,08mm@450g |
| Maks.forca radiale | 115N@10mm nga fllanxha |
| Maks. forca boshtore | 45N |
| Klasa e izolimit | Klasa B |
| Forca dielektrike | 500 VDC për një minutë |
| Rezistenca e izolimit | Minimumi 100 MΩ, 500 VDC |
| Modeli Nr. | Tensioni nominal | Gjatësia e motorit | Aktuale | Fuqia e vlerësuar | Inercia e rotorit | Çift rrotullues i vlerësuar | Shpejtësia e vlerësuar | Pesha |
| VDC | (L) mm | A | W | g.cm² | Nm | Rpm |
kg | |
| JK80BLS01 | 48 | 78 | 3 | 110 | 210 | 0.35 | 3000 | 1.4 |
| JK80BLS02 | 48 | 98 | 5.5 | 220 | 420 | 0.7 | 3000 | 2 |
| JK80BLS03 | 48 | 118 | 8 | 330 | 630 |
1.05 | 3000 | 2.6 |
| JK80BLS04 | 48 | 138 | 10.5 | 440 | 840 | 1.4 | 3000 | 3.2 |
| Telat e Bldc Motors | Telat e sensorit të sallës | ||||||
| U | V | W | +5 VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| E verdha | E gjelbër | Blu | E kuqe | E zezë | Ello |
E gjelbër | Blu |

Lidhës, kuti ingranazhi, kodues, frena, drejtues i integruar...
Roka metalike
Makinë plastike
Ingranazhet
Kunj boshti
Bosht filetuar
Montimi i panelit
Bosht i zbrazët
Bosht filetuar
Montimi i panelit
Banesa teke
Banesa e dyfishtë
Bosht kyç
Kabllot
Fllanxhat
Bosht
Shufra me vidë plumbi
Koduesit
Frenat
Kuti ingranazhesh
Komplete motorike
Drejtues të integruar
Më i personalizuar
Lidhjet e telave të serisë JK80BLS.pdf
Dimensioni i serisë JK80BLS.pdf
JK80BLS01 Kurba e performancës së çift rrotullues mbajtës.bmp
© TË DREJTAT E AUTORIT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO., LTD TË GJITHA TË DREJTAT E REZERVUARA.