Moottorin pituus: 78mm / 98mm / 118mm /138mm
Nimellisjännite: 48V
80BLS pyöreä pää, harjaton BLDC DC-moottori
Jkongmotor
80 mm
3 vaihe
48V
10 kpl
| Saatavuus: | |
|---|---|
Yleiset tiedot |
|
| Tuote | Erittely |
| Käämityksen tyyppi | Tähti |
| Hall-efektikulma | 120 asteen sähkökulma |
| Akseli loppu | 0,025 mm |
| Radial play | 0,02 mm @ 450 g |
| Lopeta toisto | 0,08 mm @ 450 g |
| Max.radiaalinen voima | 115N@10mm laipasta |
| Max. aksiaalinen voima | 45N |
| Eristysluokka | Luokka B |
| Dielektrinen lujuus | 500 VDC yhden minuutin ajan |
| Eristysvastus | 100MΩ Min., 500VDC |
| Malli nro | Nimellisjännite | Moottorin pituus | Nykyinen | Nimellisteho | Roottorin inertia | Nimellisvääntömomentti | Nimellisnopeus | Paino |
| VDC | (L)mm | A | W | g.cm² | Nm | Rpm |
kg | |
| JK80BLS01 | 48 | 78 | 3 | 110 | 210 | 0.35 | 3000 | 1.4 |
| JK80BLS02 | 48 | 98 | 5.5 | 220 | 420 | 0.7 | 3000 | 2 |
| JK80BLS03 | 48 | 118 | 8 | 330 | 630 |
1.05 | 3000 | 2.6 |
| JK80BLS04 | 48 | 138 | 10.5 | 440 | 840 | 1.4 | 3000 | 3.2 |
| Bldc Motorsin johdot | Hall-anturin johdot | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Keltainen | Vihreä | Sininen | Punainen | Musta | Yello |
Vihreä | Sininen |

Liittimet, vaihteisto, enkooderi, jarru, integroitu ohjain...
Metallipyörät
Muovinen hihnapyörä
Gear
Akselin tappi
Kierreakseli
Paneelikiinnitys
Ontto akseli
Kierreakseli
Paneelikiinnitys
Yksinkertainen asunto
Dual Flat
Avaimen akseli
Kaapelit
Laipat
Akseli
Lyijyruuvitanko
Enkooderit
Jarrut
Vaihteistot
Moottorisarjat
Integroidut ohjaimet
Enemmän räätälöityjä
JK80BLS-sarjan johdot liitännät.pdf
JK80BLS01 Holding Moment performance curve.bmp
© TEKIJÄNOIKEUDET 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD KAIKKI OIKEUDET PIDÄTETÄÄN.