Motorlengde: 78mm / 98mm / 118mm /138mm
Nominell spenning: 48V
80BLS rundhode børsteløs BLDC DC-motor
Jkongmotor
80 mm
3 fase
48V
10 stk
| Tilgjengelighet: | |
|---|---|
Generelle spesifikasjoner |
|
| Punkt | Spesifikasjon |
| Vikle type | Stjerne |
| Halleffektvinkel | 120 grader elektrisk vinkel |
| Aksel er tom | 0,025 mm |
| Radialt spill | 0,02 mm @ 450 g |
| Avslutt spillet | 0,08 mm @ 450 g |
| Maks.radial kraft | 115N@10mm fra flensen |
| Maks. aksial kraft | 45N |
| Isolasjonsklasse | Klasse B |
| Dielektrisk styrke | 500VDC i ett minutt |
| Isolasjonsmotstand | 100MΩ min., 500VDC |
| Modellnr. | Nominell spenning | Motorlengde | Nåværende | Nominell effekt | Rotortreghet | Nominelt dreiemoment | Nominell hastighet | Vekt |
| VDC | (L)mm | EN | W | g.cm² | Nm | Rpm |
kg | |
| JK80BLS01 | 48 | 78 | 3 | 110 | 210 | 0.35 | 3000 | 1.4 |
| JK80BLS02 | 48 | 98 | 5.5 | 220 | 420 | 0.7 | 3000 | 2 |
| JK80BLS03 | 48 | 118 | 8 | 330 | 630 |
1.05 | 3000 | 2.6 |
| JK80BLS04 | 48 | 138 | 10.5 | 440 | 840 | 1.4 | 3000 | 3.2 |
| Bldc Motors ledninger | Hallsensorledninger | ||||||
| U | V | W | +5VDC |
GND | Hu |
Hv | Hw |
| Gul | Grønn | Blå | Rød | Svart | Hei |
Grønn | Blå |

Koblinger, girkasse, koder, brems, integrert driver...
Metallskiver
Remskive i plast
Utstyr
Akselstift
Gjenget skaft
Panelfeste
Hult skaft
Gjenget skaft
Panelfeste
Enkel leilighet
Dual Flat
Nøkkelaksel
Kabler
Flenser
Aksel
Bly skruestang
Kodere
Bremser
Girkasser
Motorsett
Integrerte drivere
Mer tilpasset
JK80BLS Series Wires Connections.pdf
JK80BLS01 Holdemoment ytelseskurve.bmp
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU JKONGMOTOR CO.,LTD ALLE RETTIGHETER RESERVERT.